PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : zibeart yaptırmak ?

xtremetrx
13/06/2007, 18:08
arkadaşlar aracıma komple zibeart yaptırmak istiyorum.
ses yalıtımı felan ama garantisi bozuluyormu ? yardım :tooleet0:
arkadaşlar bide araba 3 aylık daha yani boya koruma felan şimdiden yaptırılmalımı ?

tigis
13/06/2007, 18:28
ben ses yalıtımı ve komple iç koruma yaptırdım
ve hemen hemen her hafta bişey için mutlaka servise gidiyorum
bugüne kadar garanti ile ilgili hiçbirşey demediler ne dersem bakıldı yapıldı
gönül rahatlığıyla yaptırabilirsin

fox41
13/06/2007, 20:54
suana kadar yaptırmadım ama garantıyı bazacağını zannetmıyorum hatta bu hafta autowax sa yaptırmayı planlıyorum

06kaymak
13/06/2007, 20:56

ne kadara yapiyorlar?

baycep
13/06/2007, 20:57
autowax yalıtımda nasıl arkadaşlar ziebart kadar iyimi ..elazığda autowax var 200-250ytl arası fiyat çıkardılar..

tempesty
13/06/2007, 23:07
ben ses yalıtımı ve komple iç koruma yaptırdım
ve hemen hemen her hafta bişey için mutlaka servise gidiyorum
bugüne kadar garanti ile ilgili hiçbirşey demediler ne dersem bakıldı yapıldı
gönül rahatlığıyla yaptırabilirsin

tayfun bende ses yalıtım yaptırmayı düşünüyorum aslında ne kadara maloldu ve memnunmusun gerçekten yararı oldumu

ufuk61
14/06/2007, 10:49
suana kadar yaptırmadım ama garantıyı bazacağını zannetmıyorum hatta bu hafta autowax sa yaptırmayı planlıyorum
abdullah abi ne kadar dediler sana ve hangilerini yaptırcan ses yalıtım falan

tigis
14/06/2007, 11:38
tayfun bende ses yalıtım yaptırmayı düşünüyorum aslında ne kadara maloldu ve memnunmusun gerçekten yararı oldumu

bora inanılmaz memnunum ses falan kalmadı ve aracın altını komple korumasıda ayrıca bir artı ben bikaç kere sürttüm hemen ertesi gün kontrole götürdüm yalıtımı sürtmüşüm hemen orayı yama yaptılar şu an araç altına çarpan taşların falan sesi çok toklaştı hiç rahatsız etmiyor bide nitro bastırdım lastiklere sadece kapı gıcırtıları kaldı arabada ses olarak :)
ben 250 usd ye yaptırmıştım 8 taksit ama arkadaşım var o biraz kıyak yaptı :)
şu an 329 usd kdv dahil karta 6 taksit yapıyolarmış

ufukbzk84
14/06/2007, 13:08
peki bu ses yalıtımı içeriye giren motor sesinide azaltıyomu azaltıyosa yüzdeye vurursak normal halinden yüzde kaç daha az ses içeri giriyo..ve bi kere ses yalıtımı yapıldığında veya boya koruma belli bi kullanma süresi varmı yoksa önmür boyumu kullanılıyo...yardımcı olursanız sevinirim bilgilerim kıt bu konuda biraz??? eğer bunun garantisi uzun bi süre ise veya motor sesinide düşürüyosa ciddi bi biçimde düşünüyorum...

tigis
14/06/2007, 13:46
peki bu ses yalıtımı içeriye giren motor sesinide azaltıyomu azaltıyosa yüzdeye vurursak normal halinden yüzde kaç daha az ses içeri giriyo..ve bi kere ses yalıtımı yapıldığında veya boya koruma belli bi kullanma süresi varmı yoksa önmür boyumu kullanılıyo...yardımcı olursanız sevinirim bilgilerim kıt bu konuda biraz??? eğer bunun garantisi uzun bi süre ise veya motor sesinide düşürüyosa ciddi bi biçimde düşünüyorum...

ufuk motor sesini tabiki azaltıyor yüzde 60-70 diyebilirim ve ömür boyu kullanıyorsun sadece yılda bir seni arayıp aracını muayeneye çağırıyorlar eğer ses yalıtım malzemesinde bir bölgede eksilme,dökülme varsa onu yama yaparak sıfır hale getiriyorlar ama bişey yoksa ok diyip gönderiyorlar boya korumada öyle sadece müdahale edilirse belli bir ücret alınıyor o kadar fazla bişey değil
50-75 arası bişey

elbruz
14/06/2007, 13:52
boya koruma her sene yenilenir aynı kalmaz...:wink:

tigis
14/06/2007, 14:18
boya koruma her sene yenilenir aynı kalmaz...:wink:
boya koruma yaptırmadım ben ama bana öyle söylemişlerdi
o yüzden ısrar edemem dediğin doğru olabilir :)

ufukbzk84
14/06/2007, 18:32
ufuk motor sesini tabiki azaltıyor yüzde 60-70 diyebilirim ve ömür boyu kullanıyorsun sadece yılda bir seni arayıp aracını muayeneye çağırıyorlar eğer ses yalıtım malzemesinde bir bölgede eksilme,dökülme varsa onu yama yaparak sıfır hale getiriyorlar ama bişey yoksa ok diyip gönderiyorlar boya korumada öyle sadece müdahale edilirse belli bir ücret alınıyor o kadar fazla bişey değil
50-75 arası bişey
tigis kardeşim teşekkür ederim ses yalıtımı yapmayı düşünüyorum...eğer böle bişi varsa ama her sene olması veya belli süreler halinde değişen bişi olsaydı yapmayacaktım... teşekkür ederim yardımın için saol...

tigis
14/06/2007, 18:39
tigis kardeşim teşekkür ederim ses yalıtımı yapmayı düşünüyorum...eğer böle bişi varsa ama her sene olması veya belli süreler halinde değişen bişi olsaydı yapmayacaktım... teşekkür ederim yardımın için saol...

:) eyvallah kardeşim
bence yaptır ben çok faydasını gördüm

sss
15/06/2007, 11:37
ziebart arabanın garantisiyle alakalı bişey deil yaptırabilirsin ayrıca boya korumayı yeni araba nın üzerine yaptırmak daha uzun ömürlü olur ayrıca aracını fırçayla ve ilaçla yıkatmamaya dikkat et onun dışında sünger kullandırabilirsin bölece fırça çizikleri oluşmamış olur

06kaymak
15/06/2007, 12:16
ziebart Komple boya koruma+alt koruma+motor koruma+koltuk koruma vs 900 ytl dediler..ne dersiniz?

şafak
15/06/2007, 13:23
arkadaşlar bide araba 3 aylık daha yani boya koruma felan şimdiden
yaptırılmalımı ?
hiç bir şekilde arac garanti dışı kalmaz hatta cok faydasını görürsünüz

piankhy
15/06/2007, 15:01
Peki şöyle birşey sorsam. Daha önce bir arkadaşım bu yalıtımı arabasına yaptırmak istemişti. Birlikte gittik. Bana, takılan parçalar çok ağır geldi. Yanlış hatırlamıyorsam da bayağı çok parça takıyolardı o zamanlar. Haliyle bunlar da arabada belli bir ağırlık yapıyor. Bu da hem benzin sarfiyatı hem de performansta olumsuzluk yaratır diye biz vazgeçmiştik. Böyle birşey söz konusu mu senin arabada ? Yani sesi kestiğini biliyorum ama parçaları görünce kafamızda artılarını eksilerini düşündük yaptırmamaya karar verdik. Bahsettiğim olay 3-4 senelik bir olay. Belki o zamandan bu zamana takılan parçalarda değişiklik olmuştur onu bilmiyorum. Bir daha bakmadım çünkü.

ufuk61
15/06/2007, 15:29
ziebart Komple boya koruma+alt koruma+motor koruma+koltuk koruma vs 900 ytl dediler..ne dersiniz?
güzel fiyat birde 3-5 böldünmü kredi kartına yeme yanında yat

baycep
17/06/2007, 00:09
arkadaşlar bizim forum için özel indirim istesek ,taksitlendirmeyi arttırsalar çok ii olmaz mı düşünen bayağı kardeşimiz var...

multijet
17/06/2007, 10:54
Ben diamond gloss boya koruma, cam filmi, vinil koruma, döşeme koruma, ön cam su itici, ses izolasyonu na 800 ytl para ödedim ziebart ta. Blgilerinize...

brvhgt
17/06/2007, 11:14
benim araca diamond gloss yapıldı bence yaptırılcal tek şey alt izalosyon bu arada parça falan takılmıyor bikldiğim flinkotun biaraz daha sosyetik ve kalitelisini atıyor ve güzel oluyor komple altı çamurluk içleri ve şase boşlukşarı işçilik ço güzel dün baktım herhangibir kalkan yer yok zaten yumuşak oluyor garaja girerken değmişti altı onun dışındakileri yaptırmam çünkü büütün malzemelri aldım würth arkadaşım var kendim yapıyorum hem ekonomik hem güzel hemde zevkli ama alt koruma tavsiye edebilirim

ufuk61
17/06/2007, 15:03
@brvhgt hocam bu alt koruma yol ve lastik sesini azaltıyormu acaba?

kesinlikle azaltıyor yakında bende yaptıracagım

tigis
17/06/2007, 16:09
Ziebart sitesinde alt yalıtım olarak ayrıca fiyat vermemişler ne kadar acaba?

arkadaşlar topic in tamamını okursak aynı soruları arka arkaya sorup konuyu şişirmemiş oluruz
ben yazmıştım ama senin için bir daha yazayım herby kardeşim :)
şu an kocaeli ziebart ta ses yalıtım 329 usd kdv dahil ve bonus-world card a 6 taksit

iljas
18/06/2007, 13:45
tigis arkadaşım sana bi sorum olcak. bende bu ses yalıtımını düşünüormda senn yazını okurken dikkatimi çekti bu lastiklere nitrojen bastrmanın ne gbi bir yararı oluyor?

Misafir2
18/06/2007, 13:56
konu başlıklarını veya aramna motorunu kulanı5rsan ılyas kardeşim aradığın cevabı bulacaksın

ufuk61
18/06/2007, 14:02
ilyas şimdi zıbart ile konuştum komple ses yalıtımı 436 ytl kdv dahil,birde ses-pas diye birşeyleri varmış oda kdv dahil 550ytl bonusa 6,maxmimuma 9 taksit yapıyorlar vede ikramlarıda olucagını söylediler

xtremetrx
18/06/2007, 18:01
ilyas şimdi zıbart ile konuştum komple ses yalıtımı 436 ytl kdv dahil,birde ses-pas diye birşeyleri varmış oda kdv dahil 550ytl bonusa 6,maxmimuma 9 taksit yapıyorlar vede ikramlarıda olucagını söylediler

arkadaşlar bende konuşdum herşeyi 950ytl yapıyolar

ufuk61
19/06/2007, 08:46
arkadaşlar bende konuşdum herşeyi 950ytl yapıyolar

herşey dediğinde ne var

GUL
19/06/2007, 09:11
Merhaba , Ziebart Işlemini Arabayi Satin Aldiğim Bayi Yapti Benim Arabama , Hediye Olarak..garanti Dişi Bir Durum Söz Konusu Olsa Bayi Yapmazdi...