PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çakmak girişi çalışmıyor yardım

hamdi1905
04/01/2012, 22:21
selamlar herkese.geçen gün baktım çok sigara içilmekten çakmak girişinin içi ağzına kadar kül dolmuş bende kolonyalı medille temizledim.dün farkettim çakmak kendiliğinden atmadı sonra cep telefonu şarjı taktım çalışmadı en sonundada parmağımı soktum ve çarpılmadım (arada bir kendime gelmek için oraya parmağımı sokar çarparım kendimi :D :D)herneyse neticede bozuk acaba sigortadan olabilirmi?

siromar
04/01/2012, 22:25
Sigorta atmistir forumda var semasi

Sent from my iPhone using

ersan16
04/01/2012, 22:37
benim aracımdada çakmağa elektrik gelmiyor. çözümünu bulursam affetmem denerim :D

hamdi1905
04/01/2012, 23:19
benim aracımdada çakmağa elektrik gelmiyor. çözümünu bulursam affetmem denerim :D

a bu arada yeni aklıma geldi çakmağımı bozan lastik şişirici çünkü lastiği şişirirken birden durdu bende alet bozuldu sandım ki pompada yeni daha.üşünmesem inip şimdi sigortaya bakıcam

nightblue_35
05/01/2012, 00:43
Büyük ihtimal sigortan atti sebebi akim fazla cekttin veya ark yapti.Kitapcikta sirasi ve yeri belli eger bulamazssan tahminmce akunun yanindaki sigorta kutusunda sol sirada asagidan yukariya giderken buyuk olanin yaninda (sen yinede kitapciktan bak) yanilmiyorsam 15A olan gecenlerde benimde atmisti ordan biliyorum :D Ayrica elini soksan bile cakmakliga carpilmazsin :D

bugatti
10/04/2012, 10:47
selamlar saygılar.bu forumu kuranlara sonsuz teşşekürler

fotobelit
10/04/2012, 11:06
Oksitlenme yoksa sigortadır..Benim çakmak yeri oksitlenme yapmış ne yaptıysak temizlenmedi yenisini taktık sorunsuz şuan..