PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TunCAy GitMiŞ

microab
13/06/2007, 00:53
Tuncay artık İngiltere'de
12 Haziran 2007 Salı 23:40
"Fener'de kalacak mı gidecek mi?" derken Tuncay Ada'da bir takımla anlaştı..
Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren milli futbolcu Tuncay Şanlı, İngiltere'nin Middlesbrough takımına transfer oluyor.

Yıldız futbolcunun menajeri Erdinç Şehit, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Tuncay'ın, İngiliz takımı Middlesbrough ile 4 yıllığına anlaştığını söyledi.

Tuncay Şanlı'nın İngiliz takımından yıllık 2.2 milyon Pound ücret alacağı öğrenildi.
--ALINTIDIR--
__________________________________________________ _____________

Vayy bee gitti aslan gibi adam,yolu açık olsun ne diyelim,Keşke daha büyüğüne gideydi ama boru değil İngiltere.

HELAL OLSUN ONA...

shoparr_
13/06/2007, 00:55
bnce gidecekse de en doğru takıma gitmiş..
ben tuncayın brezilyalıların taban fiyatında ısrarına kesinlikle katılıyorum..o herşeyi hakediyor hele kezman onca parayı alırken
ekleme: hayırlı olsun!

ufuk61
13/06/2007, 08:49
bende bir trabzon sporlu olarak cok sevindim bize azmı gol attı ohhh olsunnn

tigis
13/06/2007, 08:53
tuncayın kesinlikle hakkıydı
inanılmaz azimli ve iyi bir futbolcu
gittiği takımda fena değil bence hele yılda 2,5 milyon pound alacağını düşünürsek hiç fena değil :)
yolu açık olsun,allah mahçup etmesin

kadoku
13/06/2007, 09:44
Bir Fenerbahçeli olarak Tuncayın gidişine üzülsemde :( bence kendi oyun stiline en uygun olan lige gitti çünkü İngiltere'de futbol diğer Avrupa liglerine göre daha çok seyir zevkine dayalı oynanan bir lig insan en alt sıralardaki takımların maçlarını seyrederken bile zevk alabiliyor ama bizde nerde senede toplasan iyi maç sayısı 10'u geçmez, İtalya veya İspanya'ya gitse açıkçası üzülürdüm tek tesellimiz en azından her hafta sonu maçlarını canlı seyretme imkanımız olucak :)

TEZEL PUNTO 45
13/06/2007, 09:46
ahh be tuncayda gıttı olsun kalan saglar bızımdır :)

utku952
13/06/2007, 11:30
geçmiş olsun. iyi oldu gitmesi bence

Misafir2
13/06/2007, 12:32
sakaryanın gururu eee sakarya spora para kazandırıyor her transfer anlaşmasında:)

BGRAYS
13/06/2007, 12:37
evet daha buyuk klube gıdebılrmıs ama sonucta orda da sıcrayabılır hayırlı ugurlu olsun tuncaydan da kurtulduk hele sukur ama bu seferde r.carlos var :D:D

kadoku
13/06/2007, 13:47
evet daha buyuk klube gıdebılrmıs ama sonucta orda da sıcrayabılır hayırlı ugurlu olsun tuncaydan da kurtulduk hele sukur ama bu seferde r.carlos var :D:D
Tuncay'ın gidişine pek bi sevinmiş gördüm seni Buğra :D zaten Fenerbahçe'de Tuncayın gidişine karşı gelicek tepkileri engellemek için R.Carlos'u aldı, Gökçek Wederson la solun değişmezi olurlar, Tuncay'ıda aratmazlar gibime geliyor ama neyse:D bide sağ kanada Carlos kalitesinde birini aldık mı dadından yenmez Fener :)