PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : plakalık ışıkları arıza lambası

aykuttt89
30/12/2011, 22:09
yaa arkadaşlar evo mun plakalık ışıklarına ledli ampül taktım.. arıza ışığı yandı. aynı ampülden arkadaşım astra clasıcc te kullanıyor 1.5 yıldır sorunsuz.. bnm arabada niye böyle yaptı daha önce başına gelen yada çözüm bulabilen varmı ?? bide bi sorum daha olcak arabayı yıkattıktan sonra arka sileceğin ordan su alıyor içeri heralde bagajı açtığımda camın iç tarafından az bi su süzülmesi oluyor punto evo larda bu bi hastalıkmı yoksa bnnm şansızlığımmı yardımcı olursanız sevinirim..

OzzY
30/12/2011, 22:16
forumda daha önce yazıldı arama yaparsanız bulabilirsiniz.

aykuttt89
30/12/2011, 22:47
forumda daha önce yazıldı arama yaparsanız bulabilirsiniz.
teşekkür ederim ..

gurcan45
31/12/2011, 01:56
led lamba yerıne mtec markasının dıpsız park ampulunun beyazları var onlardan kullanabılırsın ledler wattsız oldugu ıcın hata verıyorlar.

SKELETER
31/12/2011, 01:58
Su konusunda kenardaki lastiklerden dökülüyor o su. Tabi aynı şeyden bahsediyorsak. Onunda konusu açıldı forumda baya bir konuşulmuştu.

aykuttt89
31/12/2011, 12:47
yok lastik le alakalı değil camın içinden geliyo benim neyse teşekkür ederim buldum konuları kronik bi sıkıntı lanet olsun böyle arabaya ...

aykuttt89
31/12/2011, 12:47
led lamba yerıne mtec markasının dıpsız park ampulunun beyazları var onlardan kullanabılırsın ledler wattsız oldugu ıcın hata verıyorlar.
oda aklıma geldide fazla ışık vermiyo onlarda :) neyse bide öyle deneriz bakalım..

1ocak2011
31/12/2011, 13:28
Araya direnç koymadan mutlaka arıza ışığı yakar...

lektonstar17
31/12/2011, 22:18
Arkadaşlar evom için yavaştan değişikliklere başlamak istiyorum. bu ledlerin yada mtec lerin markası modeli varmı ? içerenköyde oturuyorum . bunları bulabileceğim yerler neresi.ayrıca resimle yardım ederseniz çok sevinirim.

lektonstar17
31/12/2011, 22:21
ışıklardan konu açılmışken arkadaki kırmızı sis lambasının stop lambası olarakta yanması güzel olur diye düşünüyorum.bunu nasıl yapabiliriz ?

srknsrkn
01/01/2012, 01:49
Arkadaşlar evom için yavaştan değişikliklere başlamak istiyorum. bu ledlerin yada mtec lerin markası modeli varmı ? içerenköyde oturuyorum . bunları bulabileceğim yerler neresi.ayrıca resimle yardım ederseniz çok sevinirim.

Aynısını bende denedim lamba yaktı.dün sordum ümraniye sanayide bi parçacıya albea punto linea led takınca lamba yakıyo dedi.dipsiz mavi renkte ampulu gösterdi beyaz ışık veriyomuş ancak tanesi 4 lira dedi :thumbs_down2: bende almadım.plakalık yan sinyal parklar bi ampul için çok para bence...

srknsrkn
01/01/2012, 01:52
ışıklardan konu açılmışken arkadaki kırmızı sis lambasının stop lambası olarakta yanması güzel olur diye düşünüyorum.bunu nasıl yapabiliriz ?

güzel fikirmiş.sis lambasının kablosunu kesip stop lambasından sise bi kablo atılsa olur gibi ama stoptan sise kablo çekmek için uygun bir yere ufak bi delik açmak gerekebilir.

lektonstar17
01/01/2012, 11:11
güzel fikirmiş.sis lambasının kablosunu kesip stop lambasından sise bi kablo atılsa olur gibi ama stoptan sise kablo çekmek için uygun bir yere ufak bi delik açmak gerekebilir.

Hatta şöyle düşünce var aklımda.Bu arka sis lambasının firene basıldığında tıpkı f1 arabalarının arkasındaki kırmızı far gibi yanıp sönmesi güzel olur gibi bi düşünce var aklımda.(bu işin patentinimi alsaydım yoksa :) )

blackhawk
02/01/2012, 11:57
arka sis lambası için çift duylu ampul al. kısalar için olan duya kablo lehimle ampulu duya dikkatlice oturt kabloyu fren lambasına bağla işlem tamam. :)