PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen reklam yapmayalım

hakandurak
28/12/2011, 19:13
arkadaşlar hepimizin belirli iş dalları vs.. var burada hepimiz sadece isteyen arkadaşlara yardımcı olmalıyız diye düşünüyorum hiç birimiz birisinin isteği olmadan reklam yapmak için (bu hatayı bende ilk üye olduğum zaman yaptım) başka adlar altında site linkleri vermeyelim eğer bunu yanlış şekilde ifade ediyorsam moderatör arkadaşlar lütfen müdahale edin ve konuyu silin teşekkürler...

Not: bu mesaj sadece açtığım yerle alakalıdır lürfen başka yerlere konu çekilmesin... (femoli örneği gibi) yanlış anlaşılmak istemem

GP COSKUN
28/12/2011, 20:00
reklam amaçlı başka bir sitenin linkini vermek forum kuralları gereği zaten yasak ancak biz zaman zaman üyelerin bunu gözden kaçırdığını düşünerek ve altında bir art niyet olmadığını masumane bir düşünce ile link verildiğini düşünerek karışmamaya çalışıyoruz
ancak siz üyelerimizin rahatsız olduğu yada bizim bilmediğimiz bir durumla karşılaştığında bizleri haberdar edip konuya müdahale etmemizi sağlayabileceğini unutmayınız
ayrıca
forumumuza ticari amaçlı reklamlar için reklam veya banner verilebiliyor bunun için de belirli bir miktar para ödeniyor bununla beraber verilen reklamın yada kampanyanın doğruluğu da bizim için değerlendirmeye tabi tutuluyor eğer uygun görülürse reklam kabul ediliyor
bilgilerinize

hakandurak
28/12/2011, 20:19
Cevap için teşekkürler Coşkun bey kasko kısmında zannedersem böyle bir konu acmış Demir isimli arkadasımız konuyu incelerseniz sevinirim ilginize ayrıca teşekkürler

femoli
29/12/2011, 10:05
hakan femoli diye yazman niye icap etti anlayamadım .. ben siteye reklam paramı ödedikten sonra aslan lar gibi reklamımı veririm , bu herkes için gerekli madem tartışmaya mahal vermeyeceksin ismim yazma o zaman ..

Sitenin basın reklam ilan kısımlarına ben bakıyorum sitenin giderini karşılamak için dükkan bölümünü açtık reklam vermek isteyenler belli bir ücret karşılığı dükkan satın alarak hertürlü ilanlarını verebilir..

ben de dahil olmak üzere dükkan bölümünde yeri olan herkes bu parayı ödüyor ..

açılan konu haklı.. Yerli yersiz bir çok sitenin reklamı yapılıyor amma bilerek amma bilmeyerek , bununn önüne yakında yönetimdeki arkadaşlar bir sınırlama getirecekler .. herkes yardımcı olma adı altında farklı sitelerin linklerini veremeyecekler ancak kişiye özel msj göndererek yardımcı olabileceklerdir..

hakandurak
29/12/2011, 10:10
kendi mesajımda da belirttim sadece densizin biri çıkar bilir bilmez seni söyler diye çekindim sizin farklı olduğunuz (kuralına uygun anlamında) dile getirmek istedim yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın sizi kötülemek veya kötü örnek gibi göstermek değil sadece ayırmak için ve sizde biliyorsunuz en çok adı geçen sözü geçenlerden birisiniz yani bir kusurum olduysa mesajda da belirttiğim gibi özür dilerim ...

hakan femoli diye yazman niye icap etti anlayamadım .. ben siteye reklam paramı ödedikten sonra aslan lar gibi reklamımı veririm , bu herkes için gerekli madem tartışmaya mahal vermeyeceksin ismim yazma o zaman ..

Sitenin basın reklam ilan kısımlarına ben bakıyorum sitenin giderini karşılamak için dükkan bölümünü açtık reklam vermek isteyenler belli bir ücret karşılığı dükkan satın alarak hertürlü ilanlarını verebilir..

ben de dahil olmak üzere dükkan bölümünde yeri olan herkes bu parayı ödüyor ..

açılan konu haklı yerli yersiz bir çok sitenin reklamı yapılıyor amma bilerek amma bilmeyerek , bununn önüne yakında yönetimdeki arkadaşlar bir sınırlama getirecekler .. herkes yardımcı olma adı altında farklı sitelerin linklerini veremeyecekler ancak kişiye özel msj göndererek yardımcı olabileceklerdir..

femoli
29/12/2011, 10:39
kendi mesajımda da belirttim sadece densizin biri çıkar bilir bilmez seni söyler diye çekindim sizin farklı olduğunuz (kuralına uygun anlamında) dile getirmek istedim yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın sizi kötülemek veya kötü örnek gibi göstermek değil sadece ayırmak için ve sizde biliyorsunuz en çok adı geçen sözü geçenlerden birisiniz yani bir kusurum olduysa mesajda da belirttiğim gibi özür dilerim ...
estafurullaf yazdığıma pişman etmeyin :) bende sabah sabah ismimi görünce biraz voltaj yükseldi siz kusura bakmayın .. keyifli forumlar..

erdiyilmaz
29/12/2011, 13:16
Merhaba,

Yonetim olarak bu konu uzerinde calisiyoruz, bizlere de cok fazla sikayet geliyor. Bu ticari reklam konulari uzerinde calisiyoruz. Ocak 2012 itibariyle bu konudaki olumsuzluklari minimuma indirmeye calisacagiz.

Konu farkli noktalara cekilmemesi amaciyla kilitliyorum.