PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gidiyorum buralardan :(

OzzY
09/01/2007, 18:28
Malum össye az kaldı ve zaman çok hızlı akıp gidiyor. ve bu benim ikinci senem üzerimde çok ama çok yoğun bir baskı var. ve bu bilgisayarı kapatamıyorum. ailem şifre koydu artık sadece onların açması ile açabiliyorum. bu nedenle yaza kadar pek sık buralarda olamayacağım.

eğer isterseniz bütçeyi devredebilirm.

microab
09/01/2007, 18:42
Hımm...

Önce ders abicim,sık dişini verme canını okul işini hallet ondan sonrası Allah kerim.
Eğer bütçeden paraya ihtiyaç olursa sanırım sana ulaşılır telefondan...

Allah kolaylık versin,zihin açıklığı versin...

Sezgintr
09/01/2007, 18:44
Ozan sen bak derslerine Gpunto senin hayatını kurtarmayacak. Össde bol şans, allah zihin açıklığı versin.

Mısafır
09/01/2007, 19:01
kardesımde sınava hazırlanıyor onada pc yasak sende bence elını etegını bı sure cek zaten 5 ay kalmıs sunun surasında ;)

OzzY
09/01/2007, 19:06
teşekkürler :)

ghost rider
09/01/2007, 19:18
allah zihin açıklığı versin(anneannem hep böyle derdi kulakları çınlasın),bende kardeşim başarılar dilerim sana..

erdiyilmaz
09/01/2007, 19:42
Ozan her zaman önceLikLe ders. biLgisayar yüzünden benim de çoğu zaman eksi yönde etkiLendiğim noktaLar oLdu. Lise sınavLarım oLsun öss deneme sınavLarım oLsun eskiden hep biLgisayara baglanırdı. annem babam birşey diyince biraz fazLaca aLınırdım. ne kadar uzak kaLmaya çaLışsak da oLmadı, bi yerLerden zaman buLup hep internete girerdim.
biLgisayar sigara gibi birşey, bagımLıLık yapıyor insanda. gerçi şimdi üni.'de böLümüm itibariyLe sürekLi bunun başında oLmam gerekiyor :) bi kaç uzakLaşma denemem oLdu ama baktım oLmayacak en iyisi dedim herzaman beraber oLaLım, güL gibi geçinip gidiyoruz :D

umarım hedefLediğin noktaLara geLirsin. iyi çaLışmaLar diLemiyorum sadece sistemLi çaLışmaLar diyorum. koLay geLsin.

civcivx
09/01/2007, 20:07
Dersler ve gelecek, herşeyden önce gelir. Ben bile bu yaşa geldim ama geçen Ağustos'ta 4 aylık yoğun bir sınav temposuna girip Kasım sonu gibi ancak döndüm camiaya, hatırlayanlar olacaktır :D

OzzY
09/01/2007, 20:51
Ozan her zaman önceLikLe ders. biLgisayar yüzünden benim de çoğu zaman eksi yönde etkiLendiğim noktaLar oLdu. Lise sınavLarım oLsun öss deneme sınavLarım oLsun eskiden hep biLgisayara baglanırdı. annem babam birşey diyince biraz fazLaca aLınırdım. ne kadar uzak kaLmaya çaLışsak da oLmadı, bi yerLerden zaman buLup hep internete girerdim.
biLgisayar sigara gibi birşey, bagımLıLık yapıyor insanda. gerçi şimdi üni.'de böLümüm itibariyLe sürekLi bunun başında oLmam gerekiyor :) bi kaç uzakLaşma denemem oLdu ama baktım oLmayacak en iyisi dedim herzaman beraber oLaLım, güL gibi geçinip gidiyoruz :D

umarım hedefLediğin noktaLara geLirsin. iyi çaLışmaLar diLemiyorum sadece sistemLi çaLışmaLar diyorum. koLay geLsin.
durumum ancak bukadar güzel anlatılabilirdi.
laptopu dedemlere götürdüler
masaüstü pcye şifre koydular (admin hesabına koymadı tabii bilmediğinden ama itiraf ettim)
şimdi biraz biraz izin veriyo işte böyle gidersem sonum yine hüsran

Korhan
09/01/2007, 21:32
İşi gücü bırak doğru dürüst bir bölüm kazan ki sen de bizim gibi mezun olduğunda kendi paranla o zamanki Punto'yu alabilesin :)
Üniversiteyi bitirmek Öss'den zordur bu arada . Ama ÖSS de stress ya valla, zor işin .
Allah kolaylık versin. ben de Ege mezunuyum bu arada.Yusuf Abiye çok çok selamlar.

pdr42
09/01/2007, 22:02
bak cevrene öss yi kazanan insanlar cok mu zeki değil
aptal dediğim insan bile kazandı bu sınavı
ee senin neyin eksik bak siteyi bile yonetiyosun
sorun su verimli ders calısmamak
kazananların yuzde 99.9 u muhakkak bir şekilde ders calısmıstır kimse gokten zenbille üniveriste kazanmamsıtır. burdan teklifim ozana kimse cvp yazmasın
bu bir ceza değil sadece abisi olarak kontrol
cunku emin olun gizlice girmeye calısacaktır.
ozan forum oalrak arkandayız hazirandan sonra gorusmek uzere

padawantr
09/01/2007, 22:04
Hımmmm sen bu yüzden bi denetçi istiyodun. Şimdi anlaşıldı.
Walla o zaman haklısın. Cidden para işinden annayan biri varsa denetçi olsun. Walla ben kendi paramı zor denetliyorum :D sitenin bütçeyi denetleyemem icra gelir siteyi mühürler walla.

Ozzy şaka bi yana, üniversiteye girmeli ve bizi başarıyla üniversite de temsil etmelisin. Ayrıca "Bakın bilgisayara rağmen kazandım" diyebilmelisin ailene :D
Kolay gelsin sana. İşin zor. Ama unutma bu bir başlangıç, hayatta daha ne zorluklarla karşılaşacaksın. Ama yavaş yavaş, adım adım hayatın zorluklarına gögüs gereceksin.

Çok çok kolay gelsin. İyi ders çalışmalar o zaman...

OzzY
09/01/2007, 22:12
komple gitmiyorum yinede günde 1 saat filan buraladayım :D

hepinize tekrar tekrar teşekkürler

Korhan
09/01/2007, 22:24
Bence komple git. Bir süreliğine unut yani. 1 saat harcasan da kafanı meşgul eder.
Hem o bir saat bazen 2,3 hatta 4 saat olabilir.
Çevrende üniversitede okuyan veya mezun olan ve izmirde iyi şartlarda çalışan insanlara bak, onlarla konuş motive ol. babanın çok tanıdığı vardır mesela üniversitede. Sayısalcı mısın?

OzzY
10/01/2007, 14:30
evet sayısalım hatta izmir fen mezunuyum lise giriş sınavında ilk binde idim şimdi komşular bile soruyo :(
@korhan abi
sürekli ders olmuyo ya günde 1 saat zaten açıyo sonrada kapatıyo:)

ORACLE
10/01/2007, 14:37
Abi kesinlikle bıraklmalısın bilgisayarı. Benim işim bu bütün gün başındayım mecburen. Bu yüzden özellikle akşam laptop u işyerinde bırakıyorum.
Eve de özellikle PC almıyorum. İşyerinde bırakınca olay otomatikman kopuyor zaten. Hafta sonları eve götürüyorum sadece müşterilerde acil bir durum çıkarsa diye. İllaki açıyorum o zaman, hanımla kavga ediyoz bu seferde hala bıkmadın mı diyor haklı olarak. Yani bu bir hastalık.bence evdeki pc yi yok et

Bülent A.
10/01/2007, 14:42
Allah zihin açıklığı versin.
Derslerinde ve sınavında başarılar.
Buraları merak etme.Hepimiz bi kenarından tutar hallederiz.

Mısafir
10/01/2007, 16:12
Evde PC hadisesine bende karşıyım. Evleneli 1.5 seneye yaklaşıyor eve PC almadım, pişman da değilim hala. Zaten işde canımız çıkıyo PC başında (Benim iş bayaa Pc ile. Proje çizimi, 3D tasarımlar falan filan ). bi de evde açsak bilgisayarı iyice hayattan kopucaz.TV denen tek dişi kalmış canavardan zor kurtarıyoruz kendimizi zaten . Sosyal aktiviteye ve hanıma vakit ayırmak lazım.

microab
10/01/2007, 16:16
Valla bizimkinin beni kapıya koymasına az kaldı,hele bu site işi olduktan sonra 8P

Linos
10/01/2007, 16:34
Valla bizimkinin beni kapıya koymasına az kaldı,hele bu site işi olduktan sonra 8P

Al benden de o kadar!
Yakında tası tarağı toplayıp (gerçi toparlanmaya fırsatım olur mu bilemiyorum ama:D) , "www.grandepuntotr.com madurları derneği" açarız tüm evliler olarak! 8M

Bi de sticker yaptırırız derneğe... 8M

microab
10/01/2007, 16:43
Bi de sticker yaptırırız derneğe... 8M

8M

dejavu
10/01/2007, 16:48
oohhhooooo siz hala kavga edebiliriz edecez kötü olacaz diyosunuz..
daha iki akşam önce kızdı bağırdı benimki... sinirlendi sonrada çekti vurdu kapıyı gitti anasına..
valla eve getirene kadar dökmediğim dil kalmadı....
bide diyo senden para alacam paralı yapacam sana interneti diyor..
grande punto yla ilgilendiğin kadar benle ilgilenmiyorsun diyor..

ama valla hepsinde haklı.... bende susuyorum arada kalıyorum hani...
neler neler sizin anlıcanız bakalım daha neler görecez...

OzzY
10/01/2007, 16:55
8m

Notorious
10/01/2007, 17:04
bu konuda tek muzdarip olan olmadığıma sevindim biraz.Geçenlerde biraz abarttım, iki laptop önümde biriyle nete bağlıydım, diğeriyle FM oyununu oynuyordum.:D Tabii hokkalı fırça yedik ve sadece haklısın diyebildim.
Ozzy sana bir büyüğün olarak tavsiyem evdeki pc yi sat ve kendine ÖSS sonrası yenisini almak üzere hedef koy.
Umarım gönlüne göre bir yer kazanırsın.Biz galiba biraz daha şanslıydık, genellikle top peşinde koşardık.Şimdi pc ler insanın müthiş zamanını yiyiyor.Pc oyunu oynarken sabahladığımı biliyorum.

microab
10/01/2007, 17:14
Sorma yahu bazen merak ediyorum,ne zaman büyüyeceksin olm sen diyorum kendi kendime,hala oyunlar bilmem neler,sabahlamalar.

Yakında Sömestr tatili geliyor artık gece gündüz burdayım...

OzzY
10/01/2007, 17:56
bu konuda tek muzdarip olan olmadığıma sevindim biraz.Geçenlerde biraz abarttım, iki laptop önümde biriyle nete bağlıydım, diğeriyle FM oyununu oynuyordum.:D Tabii hokkalı fırça yedik ve sadece haklısın diyebildim.
Ozzy sana bir büyüğün olarak tavsiyem evdeki pc yi sat ve kendine ÖSS sonrası yenisini almak üzere hedef koy.
Umarım gönlüne göre bir yer kazanırsın.Biz galiba biraz daha şanslıydık, genellikle top peşinde koşardık.Şimdi pc ler insanın müthiş zamanını yiyiyor.Pc oyunu oynarken sabahladığımı biliyorum.
neden bilmiyorum ama hiçbişeyimi atmak veya satmak istemiyorum odam çöplük gibi valla :)
laptopumu götürdüm zaten evden pcyede şifre koydu böyle gidip gelioz :D:D:D:D:D

Misafır
10/01/2007, 18:00
Allah zihin açıklığı versin ozanım.
tüm gp ailesinin duaları seninle birlikte olacaktır buna emin ol.

şunu da unutma , önce can, sonra canan.

önce gelecek, sonra gp.

geleceğini garanti altına alabileceğin bir üniversite kazandığın takdirde tüm gp ler seni.

aksi olursa bir tane bile alamazsın.

erdi nin dediği gibi çok değil ama sistemli çalış.
karşılığını mutlaka alacaksın.

başarılar diliyorum.

Allah yardımcın olsun.

OzzY
10/01/2007, 19:05
eğer ilk 1000 e girersem araba sözü var :D
ama dayımın corsa bana kalcak gibi :(