PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ne zaman adam oluruz acaba ?

tempesty
12/06/2007, 07:28
(YORUMSUZ)

https://img405.imageshack.us/img405/7263/dsc00056mediumly7.jpg (https://imageshack.us)

femoli
12/06/2007, 09:08
cevap : Hiç bir zaman

GaladrieL
12/06/2007, 09:11
cevap : Hiç bir zaman
+10000

Cewo35
12/06/2007, 09:14
devletin malı deniz olta atan atana oooohhhhh

Dikici
12/06/2007, 09:20
:d

Abi Sinawa Bende Girdim... Böle şeyler Her Sene Olyo Bide Sehit Alie çocuklarina Kontenjan Yok Felan Diolar Di Du Bakalim

ufuk61
12/06/2007, 09:22
bu düşünce ile zor

shoparr_
12/06/2007, 10:53
ula o güneşin altında beklemiceksen niye bekliyorsun orada işin zevki heyecanı orda başka velilerle konuşacan heyecanlanacan ağlayacan ula klimayla oturacaksan zevkimi kaldı git okulun karşısındaki pastaneye falan iç soğuk limonatanı canım devletin arabasının klimasını da kapat kardeşiiiiiiiiim! :D

anvil
12/06/2007, 11:07
adam olmak kolay da adam gibi adam olmak mesele :D

eakbas
12/06/2007, 11:22
sadece ve sadece yazık

uzman
12/06/2007, 12:58
gerçekten yazık,bu ne perhiz,bu ne lahana turşusu.

Er-NnN
12/06/2007, 13:02
daa çoooooookk var...

OzzY
12/06/2007, 15:35
Barış sen atlarmışsın bu pazarda benim öss var üüüü

ben ordaki velilerin yerinde olsam adamı bi güzel döver sonrada egzozun karşısana geçirip gazı köklerdim

Ziyaretçi047
12/06/2007, 15:37
Kimmiş bu? Hangi kurum aceba? Ne kadar resmi merak ettim? İyi ki dayak yememiş. Adana gibi yerde kim dinlicek böyle resmiyeti. Şanslıymış arkadaş.

brvhgt
12/06/2007, 15:57
bence tamamiyle yalnış dangalağın teki harm olsun benzin parası ama haberi yapan daha dangalak yazmış yazmış araya bide türbanı kıstırmış ne alaka halkın kafasında yer ettiriliyor bazı şeyler sanki türbanlısı türbansızı var bu işin direk kasıtlı haber

mustafa
12/06/2007, 16:49
bence tamamiyle yalnış dangalağın teki harm olsun benzin parası ama haberi yapan daha dangalak yazmış yazmış araya bide türbanı kıstırmış ne alaka halkın kafasında yer ettiriliyor bazı şeyler sanki türbanlısı türbansızı var bu işin direk kasıtlı haber
Bende anlayamıdam türbanla alakasını
mesela ben de şu şekilde bir haber yahpabilirim :

Sınav yerine resmi araçla gelen ve fenerbehçeli oülduğu belirlenen veli ....

dagored
12/06/2007, 16:52
yazık ki ne yazık....

Misafir2
12/06/2007, 16:57
:):):)

seçımler yaklaşıyor :)

tempesty
12/06/2007, 17:01
Bende anlayamıdam türbanla alakasını
mesela ben de şu şekilde bir haber yahpabilirim :

Sınav yerine resmi araçla gelen ve fenerbehçeli oülduğu belirlenen veli ....

arkadaşlar türbanın üzerinde durmalarının nedeni arabanın ''resmi'' araç olması..yani resmi devlet kurumunda türban' gibi göstermek istemişler olayı..aslında konu o değil tabii ki başka...:censored:

brvhgt
12/06/2007, 17:06
yani bu millet sanki türbanı baş örtüüsnü 4 senedir takıyır peki şöyle bir haber olurmuydu yada nasıl olurdu minietekli eşiyle arbada serinleyen adam ne kadar saçma bence

tempesty
12/06/2007, 17:13
yani bu millet sanki türbanı baş örtüüsnü 4 senedir takıyır peki şöyle bir haber olurmuydu yada nasıl olurdu minietekli eşiyle arbada serinleyen adam ne kadar saçma bence

Ertan kardeşim sana hak veriyorum bu haberi ve az önce yazdığım mesajı kesinlikle gerginlik yaratmak için getirmedim buraya..Sadece ödediğimiz vergilerin nerelere gittiğini biraz da olsa acı şekliyle gösteren bir haber olduğu için bunu sizlerle paylaşmak istedim..buradaki olay elbette türban-minietek durumu değildir..muhabirin yada gazeteninde işgüzarlığı sonucu araya onu sıkıştırmışlar bu bariz şekilde göze batıyor zaten..verdikleri mesaj sadece resmi araç içinde bir türban..saygılar

ufukbzk84
12/06/2007, 17:14
yazık çok yazık bizim cebimizden çıkan vergilerin böle adamlara gittiğini görünce insan kahroluyo... ne denilebilirki bu sadece görünen yüzü... sen dünyanın en pahalı benzinini kullanıcaksın vergiler yüzünden vergilerimiz nereye gittiği ortada.... bu çok açık bi resim tüm ülkenin profilini çiziyo aslında...

brvhgt
12/06/2007, 17:20
Ertan kardeşim sana hak veriyorum bu haberi ve az önce yazdığım mesajı kesinlikle gerginlik yaratmak için getirmedim buraya..Sadece ödediğimiz vergilerin nerelere gittiğini biraz da olsa acı şekliyle gösteren bir haber olduğu için bunu sizlerle paylaşmak istedim..buradaki olay elbette türban-minietek durumu değildir..muhabirin yada gazeteninde işgüzarlığı sonucu araya onu sıkıştırmışlar bu bariz şekilde göze batıyor zaten..verdikleri mesaj sadece resmi araç içinde bir türban..saygılar

yok kardeşim yalnışlık oldu sanırım sana kesinlikle teşekkür ederim görünce ağzıma geleni saydım böyle şeyleri kesinlikle kabul etmem babam olsada çünkü zar zor kaznıp paşalr gibi vergi ödüyoruz

*C@N*
12/06/2007, 17:58

neden adam işini yapıyor....gördüğünü yazacak tabiki.

brvhgt
12/06/2007, 18:03
neden adam işini yapıyor....gördüğünü yazacak tabiki.

kardeşim zaten habere birşey diyen yok haber çok güzel tekrar söylüyorum arbadki admın allah belasını versin çünkü senin benim paramı yiyor ama benim demek istediğim gerk varmı türbanlı mürbanlı yazılmaya zaten hassasız şu sıraler insanlarımız birbirine düşürülüyor son birşey daha beni akp li falan sanmayın çünkü bir arkadaş yazmadan ben tedbirimi alayım:w00t2000:

*C@N*
12/06/2007, 19:17
ya yok asla abicim siyasal olaylara girmem girmeyelim zaten forum ortamında."Tabikide öle sanmadım ayrıca"Benim gazeteciliğe karşı büyük bi ilgim var ve yüksek öğrenimimide o yolda devam ettirmek istiyorum.O bakıma gazetecilere gelen en ufak tepkiye karşı bile baya hassas davranıyorum.Demeye çalıştığım olaya sadece tek yönlü bakmayalım.Orada vurgulanmak istenen verilmek istenen ince bir mesaj vardır sadece.Gazeteci arkadaş sadece bunu vermiş " türbanlı eşiyle" ibaresini kullanarak.Onun hakkında bir yorum yapmamış dikkatinizi çekerim.Olumlu veya olumsuz.Sadece nesnel bir gözlemden ibarettir.