PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiat grandepuntoyu geri çagırıo !!!

mert_all
21/12/2011, 19:50
arkadaslar tekrar merhaba bılındık uzere dualogıc vıtesden basım yanmısdı sanzuman degıstı ve gene devam sorunumuz bugun fıat cagrı merkezınden aracı ıst ye getırmemı soledıler galıba aracımın degısımı yapılacak.. ilginç bır olay ılkkez fıatın gerı adım attıgını goruyorum ve sızınle paylaşmak istedım sızce fıat ne yapar bu durumda???:hammer00::hammer00::hammer00:

kd158
21/12/2011, 19:54
ne yapsın... hatayı düzeltme yoluna gidecek bence...

tayfux
21/12/2011, 19:56
araç değişimi süper valla fiat için bir devrim resmen..

takres
21/12/2011, 19:57
neden çağırdıklarını söylemediler mi...

mert_all
21/12/2011, 20:04
sanzumandan oturu 4.400 tl lık sanzuman komple degısdı bızım araba hala sogukda calısmıo vıtese geçmıo dusuk devırde gaz boguluo( 5 sn kadar ) buda rampada stop etmeye yarıo rezıllık vs vs bunun gıbı sayamayacagım seyler

dedıklerıne gore araca 3kez profosyonel ıncelemeye aldılar bır sonuc yok 26-27sı gıbı aracı cagırdılar.. cagrı merkezı genel mudurmudur nedır dedıgı laf ılgıncdı hıc evo almayı dusundunuz mu dıye sordu

Barisince
22/12/2011, 10:05
Markayı Kötüle Yıllardır Biriktirdiğim Alın Terimle Aldım Bu Aracı Sorunsuz Bir Araç İstiyorum Dersin. Belki Bir Bakarsın Sana EVO Anahtarı Verirler :dj:

skystar37
22/12/2011, 12:25
Açıkcası fiatın araç değişimi yapacağını pek ummuyorum ama hiç evo düşündünüzmü sorusu kulağa hoş geliyor eğer olabilirse böyle birşey alabildiğiniz en ful aracı en ölü rakamlara almaya çalışın zira çok büyük ihtimalle size fiyat farkı çıkaracaklardır.

kara kız
22/12/2011, 12:30
zannetmiyorum aracı geri alsınlar istanbuldaki merkez servise yonlendirirler buyuk ıhtımalle bırmot zincirlikuyu olur bu servıs birde orda değişir şanzumanın..bak bu sekılde olcak lutfen burdan gelısmelerı yaz..

pilotender
22/12/2011, 12:36
araç değişimi üstün hayal gücünden başka birşey değil bence :)) eğer servis için çağırıyorlarsa ben getiremem gelin alın demen daha mantıklı bence... neden onların hatası yüzünden bir sürü eziyet çekesin ki ??? Ben olsam sorunu halledin beni ilgilendirmez der çıkardım işin içinden. En yakın servise teslim et. Onlar nere götürürse götürsün.... Çamurluk yap bence.

gemlikli_55
22/12/2011, 13:14
Araç değişimi yapacağını hiç zannetmem sadece daha iyi ekipmani olan servim mi olur fabrıkamı olur problemi gidermek içi uğrasacaktır . benım fikrim
ama inşallah yanılan bizler oluruzda aracı değiştirirler sizde bu dertten kurtulursuz

GP COSKUN
22/12/2011, 14:05
3 kez aynı arızadan dolayı profesyonel incelemeye alınmış olduğu ve arıza halen giderilemediği için muhtemelen aracın değişim yapılacaktır
fakat sana evo verseler bile fiyat farkı talebinde bulunurlar
kabul etmez isen ellerinde varsa aracının aynısından verirler yok se ve sende
fiyat farkını ödemeyi kabul etmez isen araç bedelini tarafına iade ederler

motor delisi
22/12/2011, 14:17
Bence peşini bırakma ben 2012 aldım bi yağ sorunu oluştu diye arabayı aynı fiyata geri verdirttim ve şimdi evo aldım :) Tofaşla konuşmaya başla bayi ile sakın görüşme şikayetçiyim de, zaten şöyle bir yazı var fiatta bir araç aynı sorundan arka arkaya 3 kere arıza çıkarıyorsa o aracın geri değişimi talep edilir. Bunuda asla unutma

sehzadeamasya
22/12/2011, 21:41
bencede değişim olmaz ama evoyu daha ucuza verebilirler

mert_all
26/12/2011, 00:27
arkdaslararac uzman ekıp tarafından ıncelendı ama sorun gıtmıyor bır turlu 4 defa aynı problem benım dusuncemde aldıgımda dualogıc vıtes farkından dolayı ben alacak oldugumda active 1.3 multıjet verıolsrdı suan uzerıne 5.000 tl vermeye razıyım yanı

skystar37
26/12/2011, 08:55
Bence kalkıp aracı siz götürmeyin verin yetkili servise çekici ile onlar götürsünler varsa zamanınız sizde gidin tabi en ezından aracınızın başında karşılıklı oturur konuşursunuz ama arkadaşların da dediği gibi bayi ile değil direk tofaş fiat ile muhatap olun, şimdiden Allah kolaylık versin.

SKELETER
26/12/2011, 18:35
Bence değiştirirler. Sürekli aynı problemi çözemezlerse değiştirmek onlar içinde daha hesaplı olur.

pasha06
27/12/2011, 08:22
aynı sorun bendede oluyor. aracı çalıstırdıktan snra park halinde geri vitese takıyorum geçiyor tam yola burnumu çıkartıcam vitesi 1e getiriyorum araç ötmeye baslıyor zaten bidaha ne r ye ne n e hiçbiyere geçmiyor o durumda bi sure bekledikten snra vitesi itekleyerek 1 konumuna getiriyorum. bagzı durumlarda da aracı yıne çalıstırdıktan snra yola çıkıyorum araç kendini 1 den 2 ye atmıyor tum yolu bagıra bagıra gidiyor. bi sure snra vitesi geçiriyor. Ben acaba araç ısınmadıgı için mi geçmiyor sorusunu aklıma getiriyorum ama yazında yaptı aynı şeyi benm ne yapmam gerekiyor ?

taret
27/12/2011, 19:30
bende aracı alıp sizi gönderecekler yaklaşık 1 ay araç onlarda kalacak. çeşitli şanzımanları deneyecekler olursa olacak. olmazsa değişim son çare onlar için.

pasha06
27/12/2011, 21:09
ee ben bir ay ne kullancam :S

mert_all
12/01/2012, 13:28
Pasha irtibati ozelden benimle kurabilirsin uzmanlasdim dualogicde ... arkadaslar aracimla beraber birmot zincirlikuyuya gittik yilbasini istanbulda gecirdik vsvs cook guzel davranildi helal olsun suan sanzuman komple sifirlandi fiat tarafindan 7-8.000tl civari masrafin hepsi fiata ait oldu helal olsun zincirlikyu birmot a is bilmek ayri is buradan tum birmot servisine tesekkur ediorum

harikeyn
12/01/2012, 17:40
hayatta değiştirmez fiat arabayı kopmle soker takar tum parçalarına kadar yenıler ama değişim yapmaz.evo verse bile üstüne bi sürü para ister aracınıza 2 el pıyasa degeri teklif ederler türlü türlü parayı kurtara bılıyorsan kurtar da baska bişiy al bence
kımse kızmansın bu benım fıkrım

cagataybas
26/01/2012, 09:04
son durum ne oldu acaba?

ares666
26/01/2012, 22:44
ya son durum ne oldu cidden merak içindeyim...

kaan3368
26/01/2012, 23:05
fiat aracını piyasanın en yüksek fiyatından alıyo ve sana sıfır aracı normal fiyattan satıyo. yani borclanacaksın. tabe değişim olacaksa