PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2012 punto evo kasko fiyat bilgisi

since1453
21/12/2011, 16:38
ARKADAŞLAR aracıma kasko yapmak istiyorum sigortacı varsa aramızda fiyat verebilirmi

motor delisi
21/12/2011, 17:22
Sitede hakandurak isimli üyemiz var bende 2012 evo aldım ve teslim aldığım gün Hakan Bey'e kaskomu yaptırıcam o size yardımcı olur

hakandurak
21/12/2011, 17:30
merhaba istersen yardımcı olabilirim anadolu sigorta acentesiyim bana araç bilgilerini gönderirsen teklif çalışalım hakan@uzaysigorta.com.tr

ARKADAŞLAR aracıma kasko yapmak istiyorum sigortacı varsa aramızda fiyat verebilirmi

takres
21/12/2011, 17:38
bir kaç yerden fiyat al bence...ankara sigortada fiyatlar ucuz genelde...

fiery_hunter
21/12/2011, 18:34
0554 801 58 22 fiyat verebilirim..

murat26
23/12/2011, 20:21
2012 punto evo dynamic anadolu sigorta 970.00 tl 7 taksit

mertkutlu
27/12/2011, 12:38
arkadaslar merhaba ben 2012 evo dynamic 1,3 Dizel aracımı kasko bedeli 45,000 cıvarı bırsey cıkmıstı ek klozlarla 1100 tl ye aviva dan sigortalattım.yılda bır ön cam ıkı adet ufak kaza tamıratı,pert olması halınde showroom sıfır satıs bedelınden odeme yapılacak sekılde bır polıce yaptırdım.ıyımıdır kotumudur bılmıyorum ama bır kac yerden fıyat almıstım.ıcıme sınen buydu ve bunu satın aldım.

fiery_hunter
27/12/2011, 14:02
teminatlar önemli. sıfır araçlarda zaten yeni değer klozu olduqundan bayi fiyatı ödenir.

fota
27/12/2011, 14:26
arkadaslar merhaba ben 2012 evo dynamic 1,3 Dizel aracımı kasko bedeli 45,000 cıvarı bırsey cıkmıstı ek klozlarla 1100 tl ye aviva dan sigortalattım.yılda bır ön cam ıkı adet ufak kaza tamıratı,pert olması halınde showroom sıfır satıs bedelınden odeme yapılacak sekılde bır polıce yaptırdım.ıyımıdır kotumudur bılmıyorum ama bır kac yerden fıyat almıstım.ıcıme sınen buydu ve bunu satın aldım.
bence iyi fiyat

macit
27/12/2011, 21:14

vadesiz fiyat dimi 45,000

hakandurak
27/12/2011, 23:03
arkadaşlar arac kasko değer fiyatları için poliçelerinizi kontrol edin ve en doğru kasko değer fiyatını da Kasko Değer Listesi | Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği (https://www.tsrsb.org.tr/sayfa/kasko-deger-listesi) bu linkten öğrenebilirsiniz

mertkutlu
28/12/2011, 00:11
vadesiz fiyat dimi 45,000

evet pesın satıs fıyatı arzu eden olursa polıceyı de gonderebılrıım.
hakandurak'ın verdıgı lınkte 43500 tl gozukuyor

macit
28/12/2011, 00:30
evet pesın satıs fıyatı arzu eden olursa polıceyı de gonderebılrıım.
hakandurak'ın verdıgı lınkte 43500 tl gozukuyor

ben 41.300 e alıyorum peşin fiyatı flo lara verdiği fiyattan bana kredi 20 yaşında oldğum için çıkmıyodu 1080 liralık bi sgorta yapıldı öyle çıktı vadesi falan 48.000 liraya geliyo bi araştır almadıysan

mertkutlu
28/12/2011, 00:32
ben 41.300 e alıyorum peşin fiyatı flo lara verdiği fiyattan bana kredi 20 yaşında oldğum için çıkmıyodu 1080 liralık bi sgorta yapıldı öyle çıktı vadesi falan 48.000 liraya geliyo bi araştır almadıysan

valla aracı 37000 e aldım kaskoyuda aldım.gecmıs olsun artık :)

macit
28/12/2011, 00:34

valla aracı 37000 e aldım kaskoyuda aldım.gecmıs olsun artık :)

37 mi 47 mi ya :S

mertkutlu
28/12/2011, 00:37
arkadaslar ben bır sekılde polıcemı baska bır fırmaya yaptırdım ama yınede dıger arkadaslara da baska yerlerden fıyat alıp satın alma ıslemını forumdaslarımızla paylasıp,satınalmayı forumumuzdakı arkadaslarımızdan yaptırılmasını onerırım.uzayan dal bızden olsun mısalı..hem arkadaslarımıza hem kendımıze faydamız olur dıye dusunuyorum...

hakandurak
28/12/2011, 11:47
öncelikle bu düşüncenden dolayı teşekkürler forumda benim bildiğim ben ve eray arkadaşımız var sigorta işleriyle ilgilenen başka da olabilir ama bilmiyorum ben kendi adıma benden yaptırılsın veya yaptırılmasın sigorta konusunda herkese her türlü yardımı yapmaya çalışıyorum bu sadece araç ile alakalı değil her türlü sigorta konusunda dediğim gibi elimden gelen yardımı yaparım araştırırım ...

arkadaslar ben bır sekılde polıcemı baska bır fırmaya yaptırdım ama yınede dıger arkadaslara da baska yerlerden fıyat alıp satın alma ıslemını forumdaslarımızla paylasıp,satınalmayı forumumuzdakı arkadaslarımızdan yaptırılmasını onerırım.uzayan dal bızden olsun mısalı..hem arkadaslarımıza hem kendımıze faydamız olur dıye dusunuyorum...

zamanzaman
28/12/2011, 12:21
Fıat ı olan Fıat kasko yaptırmalı bence, özellikle de garantisi bitmemişse aracın. Fıat servislerinde fıat kaskosu olanlar biraz daha avantajlı gibi.

fiery_hunter
28/12/2011, 12:32
teşekkürler hakan abi :)

demirburak007
28/12/2011, 18:38
Hayırlı olsun. Axa sigorta acentesi olarak fiyat verebilirler info@sinerjisigorta.com.tr

celenlee
28/12/2011, 21:14

Ben bugün görüştüm birçok firmayla en iyi fiyatı bu arkadaşdan aldım.

umit@maltepesigorta.com.tr (https://umit@maltepesigorta.com.tr/) 0543 678 38 68

Arkadaşa forumdan arıyorum diyebilirsin.
Ya da bugün bir arkadaşla görüşmüşsünüz diyip adımı verebilirsin.
Benim aracıma en uygun 1130TL fiyat bulmuşken,(Aynı sigortayı diğer ajentalar 1200den yapıyor) arkadaş elindeki ekstra indirim kotası ile 1023TL olarak fiyat çıkarttı ama elinde sınırlı sayıda varmış istersen bir ara şansını dene belki kotası dolmamıştır hala.

hakandurak
05/01/2012, 15:54
Muhtemelen hepimiz farklı firmalardan fiyat vermişler en azından kendi adıma anadolu sigortada 1,130 dan daha düşük fiyat çıkamazdı :) hepimize kazasız belasız seneler...

Ben bugün görüştüm birçok firmayla en iyi fiyatı bu arkadaşdan aldım.

umit@maltepesigorta.com.tr (https://umit@maltepesigorta.com.tr/) 0543 678 38 68

Arkadaşa forumdan arıyorum diyebilirsin.
Ya da bugün bir arkadaşla görüşmüşsünüz diyip adımı verebilirsin.
Benim aracıma en uygun 1130TL fiyat bulmuşken,(Aynı sigortayı diğer ajentalar 1200den yapıyor) arkadaş elindeki ekstra indirim kotası ile 1023TL olarak fiyat çıkarttı ama elinde sınırlı sayıda varmış istersen bir ara şansını dene belki kotası dolmamıştır hala.

celenlee
05/01/2012, 17:27
Muhtemelen hepimiz farklı firmalardan fiyat vermişler en azından kendi adıma anadolu sigortada 1,130 dan daha düşük fiyat çıkamazdı :) hepimize kazasız belasız seneler...

Zaten bahsettiğim arkadaş elinde ekstra bir indirimi olduğunu söylüyordu. donanimhaber de reklam almış, belirtenlere ekstra indirim yapabileceğini belirtiyor. Ama zaten son 20 tane kaldı diyordu benim görüştüğümde. belki de bitmiştir elindeki indirim. Yani nasip :)

since1453
06/01/2012, 14:35
Hakan bey ilginiz için teşekkürler.fakat kartal medosta 1070 tl ye yaptılar kaskoyu anadolu sigortadan sizin le aynı poliçe idi aracı aldiğim yer , servis ,kasko aynı yer olunca orayı tercih ettim

hakandurak
06/01/2012, 14:57
Kıvanç bey hayırlısı olsun siz aracı kaskolatın da benden olmuş başkasından olmuş önemli değil yalnız size ufak hatırlatma araç modelinizi dualogic yazıldığına ve araç bedelinin 38.260 tl olduğuna emin olun çünkü bende deniyorum ama araç bedeliyle oynamadan benim verdiğim fiyatın altına düşmüyor sadece ufak bir dost tavsiyesi bunun dışında ne zaman bir sıkıntınız veya sorunuz olursa yardımcı olmaya hazırım ...

Hakan bey ilginiz için teşekkürler.fakat kartal medosta 1070 tl ye yaptılar kaskoyu anadolu sigortadan sizin le aynı poliçe idi aracı aldiğim yer , servis ,kasko aynı yer olunca orayı tercih ettim

since1453
06/01/2012, 16:23
Kıvanç bey hayırlısı olsun siz aracı kaskolatın da benden olmuş başkasından olmuş önemli değil yalnız size ufak hatırlatma araç modelinizi dualogic yazıldığına ve araç bedelinin 38.260 tl olduğuna emin olun çünkü bende deniyorum ama araç bedeliyle oynamadan benim verdiğim fiyatın altına düşmüyor sadece ufak bir dost tavsiyesi bunun dışında ne zaman bir sıkıntınız veya sorunuz olursa yardımcı olmaya hazırım ...

araç bedeli 38000 tl mylife dualogic şeklince aslında verdikleri fiyat 1100 tl idi50 poliçeyi çıkarınca 50 tl civari düşüş oldu ama inanın 30 tl için yapmadım ordan sizin ilginiz kişiliğinzden dolayı kesinlikle sizden yapıcaktım ama sevis+satış yeri+kasko aynı binada aynı katta olunca terih ettim....
inşallah yenilenmeyi szden yaparım

motor delisi
07/01/2012, 18:41
Uzun süre kaskomu araştırdım almadığım teklif kalmadı en iyi fiyatı ve en iyi olanağı Hakan abi verdi bende Hakan abiye yaptırdım kafam rahat :Ç Tekrardan teşekkürler Hakan abi fakat sana birşey açıklayayım ben bir acemi şöförüm :D

hakandurak
08/01/2012, 01:24
Sağolasın kardeşim yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

Uzun süre kaskomu araştırdım almadığım teklif kalmadı en iyi fiyatı ve en iyi olanağı Hakan abi verdi bende Hakan abiye yaptırdım kafam rahat :Ç Tekrardan teşekkürler Hakan abi fakat sana birşey açıklayayım ben bir acemi şöförüm :D

cashua
10/01/2012, 00:19
Merhaba arkadaşlar. Ben de Beylikdüzü Birmottan Fiat Punto Evo multijet dualogic almış bulunmaktayım. 1 haftaya kadar plakası vs herşeyi hazır olucak teslim almaya gidicem kasko araştırması yapıyorum. Zeytinburnunda oturuyorum kartal tarafı vs uzak kaçar yardımcı olabilirseniz sevinirim.

hakandurak
10/01/2012, 01:13
özelden mesaj attım size...

Merhaba arkadaşlar. Ben de Beylikdüzü Birmottan Fiat Punto Evo multijet dualogic almış bulunmaktayım. 1 haftaya kadar plakası vs herşeyi hazır olucak teslim almaya gidicem kasko araştırması yapıyorum. Zeytinburnunda oturuyorum kartal tarafı vs uzak kaçar yardımcı olabilirseniz sevinirim.

yusufsezgin83
09/05/2012, 21:30
arkadaşlar merhaba. 2012 model 1.4 fire 77 hp punto aldım. kasko fiyatları hakkında bilgisi olan var mı? ortalama ne kadardır? yaşım 28.

Evren
10/05/2012, 21:04
Arkadaşlar yıllarca kasko parası öderim bir kez olsun çok şükür kaza yapmadım, nasıl olsa bedelsiz diyerek AutoK..g mini onarımdan yararlanıyordum. ilk seferinde işçilik çok hoşuma gitti, ufak birkaç yeri tertemiz yaptılar, sonra zamanla bir baktım ki 6 ay geçince onarılan kısımlar soldu, renk değiştirdi. olay şuymuş , küçük bir yer için çok büyük bir alanı boyayıp vernikle renk tutturuyorlarmış. araç ekspertizinde haliyle ceviz kadar yer oluyor "kapı boyalı" , hangi kaskoyu seçerseniz seçin, bedava yapılan mini onarıma itibar etmeyin derim, hatta mümkünse mini onarımı poliçenizden çıkartın.

reddragon
07/06/2012, 18:59
Arkadaşlar yıllarca kasko parası öderim bir kez olsun çok şükür kaza yapmadım, nasıl olsa bedelsiz diyerek AutoK..g mini onarımdan yararlanıyordum. ilk seferinde işçilik çok hoşuma gitti, ufak birkaç yeri tertemiz yaptılar, sonra zamanla bir baktım ki 6 ay geçince onarılan kısımlar soldu, renk değiştirdi. olay şuymuş , küçük bir yer için çok büyük bir alanı boyayıp vernikle renk tutturuyorlarmış. araç ekspertizinde haliyle ceviz kadar yer oluyor "kapı boyalı" , hangi kaskoyu seçerseniz seçin, bedava yapılan mini onarıma itibar etmeyin derim, hatta mümkünse mini onarımı poliçenizden çıkartın.
Evren sana katılmakla birlikte aslında kullanışlı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Şöyle ki çok ufak bi yer için mini onarıma değmez dediğin gibi bütün parçayı boyuyorlar aslında mini onarım diye bişey yok..
Fakat boyatılması gereken bir yerde bütün haklarını kullanarak kaskoyu bozmadan ve tramere işlenmeden onarım yaptırabiliyorsun...

cosworth20
07/06/2012, 22:02
Bugun bn de yaptirdim dubaiden 2006 1.3 tek kapi 87 doum vs 1400 tl / 12 ...