PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dikkat!!!

jetli33
11/06/2007, 17:35
İstanbul Yetkili Arkadaşlar ,

İstanbul için , maddi , manevi , teknik , organizasyon vs...
neye ihtiyacınız var ise özelden ya da yüzyüze görüşelim...

Little F.K
11/06/2007, 18:14
Yönetim yanlız bırakmayacaktır bizi buna eminim.En kısa zamanda toparlanırız inşallah.

erdiyilmaz
11/06/2007, 18:21
istanbuL yönetim için, bu işte ben varım diyen, eski organizasyonLarı aratmayacagım diyen arkadaşLarın destekLerini esirgemeyecegine eminim.

GrandePuntoTR için eLimizden geLeni yapaLım.

sağoLun

jetli33
11/06/2007, 18:24
istanbuL yönetim için, bu işte ben varım diyen, eski organizasyonLarı aratmayacagım diyen arkadaşLarın destekLerini esirgemeyecegine eminim.

GrandePuntoTR için eLimizden geLeni yapaLım.

sağoLun

Arkanızdayız... her konuda...

ErdeM53
11/06/2007, 18:35
Yönetim yanlız bırakmayacaktır bizi buna eminim.En kısa zamanda toparlanırız inşallah.

+1

kadoku
11/06/2007, 18:35
Grande Punto Tr bence artık bir markadır öyle kolay kolay sarsılmaz bu yaşananların çok daha kötülerini atlatarak bu günlere gelindi bu görevi üstlenicek arkadaşlar mutlaka olacaktır bundan önce bu görevi yapan arkadaşlar son yaşananları saymazsak görevlerini layıkıyla yapmışlar ama şimdi kendilerine yeni bir yol çizmişlerdir şimdi bize düşen bundan sonra bu görevi üstlenicek yeni arkadaşlara, tüm Grande Punto Tr ailesi olarak destek olmaktır.

Little F.K
11/06/2007, 18:38
+1420

ErdeM53
11/06/2007, 18:43
bu destediği sonuna kadar sağlıyacağımızdan tüm gptr üyelerinin bilmesini isterim.

tigis
11/06/2007, 18:43
yeni oluşumda tüm arkadaşlarımın aynı özveriyi
aynı sevgiyi ve iyi niyeti göstereceğinden kuşkum yok
biz tüm türkiye gpleri yanınızdayız
bu siteyi hepimizin kimse yıkamaz...

GaladrieL
11/06/2007, 18:49
Ya bu gönül işi, gönül....Bulanıklık yapan tüm kirlilikler gittikten sonra, tertemiz ve şeffaf bi yönetim aslanlar gibi gelir...

the_Algn
11/06/2007, 18:52
İstanbul - ankara diye ayrılmaya ne gerek var kii bakın sonra gruplaşmalar sorunlar oluyor...Bu sıfat konusu herzaman sorunlara neden olur...

shoparr_
11/06/2007, 18:58
görevliler sadece organizasonlarda öncer olucak gruplaşma falan yok
istemezsek yaratılmaz!

GaladrieL
11/06/2007, 19:01
İstanbul - ankara diye ayrılmaya ne gerek var kii bakın sonra gruplaşmalar sorunlar oluyor...Bu sıfat konusu herzaman sorunlara neden olur...
gruplaşmayı yaratanlar kimliklerini gayet güzel ifşa etti.. bundan sonra öyle bişey söz konusu bile olamaz.. bundan sonra hepimiz tek bir amaç için burdayız.. "şeffaf ve tertemiz bir GPTR ailesi":newyear0:

the_Algn
11/06/2007, 19:04
Yönetim , Yönetici , Yetkili , Bölge sorumluu , moderaötür , süper moderatör gibi sıfatlar olursa bence sorunda olur. Merkezi bir yapı oluşturun illerde elbet organizsyonları yapanlar olacaktır ama bunlara sıfat verirseniz bence sorunlar olacaktır. Daha geçenlerde Diğer ildeki moderatör kendi ilindeki üyelere karşsın diye tartışma çıktı ya da daha önce Ankara Yönetimi daha iyi organizsyon yaptı gibi örneklerde var.

Dikici
11/06/2007, 19:05
yaşım dolayısıyla bana laf düşmez ama bişey demeden geçemiyeceğim son derce dediklerinize katılıyorum.hatırlatırım bizden başka kİmse "YAŞASIN GPTR KARDEŞLİĞİ!!!!" diyemiyor ve bu zewki tadamıyor.bizim sitemiz sizinde dediğiniz gibibir marka we bu engellenecek bir şey değil.
.sonuçta bizim sitemiz giden abilerim sayesinde ayakta duran bi site değildi ama gidenlerinde çok büyük emekleri war sitemizde bunu söylemez isek yalan olur.we dediğim gibi bizim sitemizin ayakta durması giden abilerime bağlı değil.yaklaşılk 1450 üyem,z war .bunların 890ı aktif we bu işi 890 kişinin her bir istanbullu olanı eskisini aratmayacak şekilde we daha yeni organizasyonlarla karşımıza çıkacaktır.we yönetimimizde byle kişiler olduktan sonra bu siteyi kimse dağıtamaz.söyeleyecek başka sey kalmadı ama söylediklerim sizin aklınıza uygun düşmeyebilir ama ben kendi fikrimi söledim.

gptr kardeşliği

the_Algn
11/06/2007, 19:06
gruplaşmayı yaratanlar kimliklerini gayet güzel ifşa etti.. bundan sonra öyle bişey söz konusu bile olamaz.. bundan sonra hepimiz tek bir amaç için burdayız.. "şeffaf ve tertemiz bir GPTR ailesi":newyear0:
Heipimiz tek bir amaç için burdayız lafını biz kurulurken söylemiştik ama havada kaldı....Bence nedenler , sebepler üzerinde tartışılmalı.

flu
11/06/2007, 22:18
Ya bu gönül işi, gönül....Bulanıklık yapan tüm kirlilikler gittikten sonra, tertemiz ve şeffaf bi yönetim aslanlar gibi gelir...

Bence kimsenin arkasından kirlilik, bulanıklık demek doğru değil. Bundan sonraki sözler de ortamı gerebilir, gereksiz inatlaşmalar, laf yarıştırmalar forumu hiçbiryere götürmez.

GaladrieL
11/06/2007, 22:22
Bence kimsenin arkasından kirlilik, bulanıklık demek doğru değil. Bundan sonraki sözler de ortamı gerebilir, gereksiz inatlaşmalar, laf yarıştırmalar forumu hiçbiryere götürmez.
lütfen herşeyiyle ortada olan bir konu için koruma çabalarına girmeyelim.. sizin devam eden bir arkadaşlığınız olabilir, bu beni ilgilendirmez ama bikaç gün önce bana birlik& beraberlikten bahseden ve bazı yazılarımı kirlilik olarak algılayan insanların şu anda yaptıklarını herhangi bi nedenle de olsa masumiyet ve temizlik olarak nitelendiremiycem.... saygılar...

flu
11/06/2007, 22:27
Kimseyi koruma çabasında filan değilim, yapılan bir yanlış varsa ben buna göz yummuyorum, zaten bunu bilenler bilir. Sadece demek istediğim forumda kullanılan kelimelere dikkat etmek zorundayız. Eski, yeni, suçlu suçsuz farketmez...

GaladrieL
11/06/2007, 22:29
Kimseyi koruma çabasında filan değilim, yapılan bir yanlış varsa ben buna göz yummuyorum, zaten bunu bilenler bilir. Sadece demek istediğim forumda kullanılan kelimelere dikkat etmek zorundayız. Eski, yeni, suçlu suçsuz farketmez...
Öneriniz için teşekkür ederim...

tigis
11/06/2007, 22:32

flu slm;
yanlış anlama ama neden bu konu ile ilgili topiclerde sen hep gidenleri savunur bir
tavır sergiliyorsun anlayabilmiş değilim ortamı yumuşatmaksa amacın bunu başka şekillerde yapabilirsin ama amatör ruhlu bizleri, bizi bırak bu yola beraber baş koydukları insanların ihanetini gören bazı arkadaşlarımızı bu olay çok çok üzdü bunu anlayabiliyorum ve hakveriyorum herkes herkese istediğini söyleyebilir yanlış,ağır veya gereksiz görülürse bu yazılar yöneticiler tarafından silinir ve o üyeye ceza verilir ki kimsenin bu kadar ağır yazacağına ihtimal vermiyorum hepimiz aklı başında insanlarız değil mi?
ve bencede galadriel in söylediği çok doğru
kir pas gider,temizlik gelir bu kadar basit
önemli olan şu andan sonra birbirimize daha sıkı kenetlenmek haksız mıyım?

jetli33
11/06/2007, 22:34
flu slm;
yanlış anlama ama neden bu konu ile ilgili topiclerde sen hep gidenleri savunur bir
tavır sergiliyorsun anlayabilmiş değilim ortamı yumuşatmaksa amacın bunu başka şekillerde yapabilirsin ama amatör ruhlu bizleri, bizi bırak bu yola beraber baş koydukları insanların ihanetini gören bazı arkadaşlarımızı bu olay çok çok üzdü bunu anlayabiliyorum ve hakveriyorum herkes herkese istediğini söyleyebilir yanlış,ağır veya gereksiz görülürse bu yazılar yöneticiler tarafından silinir ve o üyeye ceza verilir ki kimsenin bu kadar ağır yazacağına ihtimal vermiyorum hepimiz aklı başında insanlarız değil mi?
ve bencede galadriel in söylediği çok doğru
kir pas gider,temizlik gelir bu kadar basit
önemli olan şu andan sonra birbirimize daha sıkı kenetlenmek haksız mıyım?

+100000000000000000

GaladrieL
11/06/2007, 22:39
@Tigis; haklısın kardeşim ama bırak erdem bizde kalsın...kimse kırılmasın, gücenmesin bundan sonra...

Misafir2
11/06/2007, 23:34
sakın ablalarım sakın sizlerı sevıyoruz bırakın başka şeylerı bakın yenı üye arkadaşımız gelmış (cem) ona hoş geldın deyınız lütfen ???????????

microab
11/06/2007, 23:37
Bundan önce ikilik doğuran yaklaşımlara inat,İstanbul dan cevherler çıkacak inşallah.

Bölünmüşlük hissi uyandıranlara inat "hep destek tam destek"...

Misafir2
11/06/2007, 23:41
Bundan önce ikilik doğuran yaklaşımlara inat,İstanbul dan cevherler çıkacak inşallah.

Bölünmüşlük hissi uyandıranlara inat "hep destek tam destek"...

mutlaka çıkacaktır

shoparr_
11/06/2007, 23:46
İStanbul adayları topiğe bekliyoruz!!

alperylm
11/06/2007, 23:52
istanbul tam destek+100000

Ziyaretçi047
12/06/2007, 00:22
Ben Adana'dan İstanbul'u da ayarlarım. İsterseniz girim yönetime :) Şaka bir yana da her konuda yardıma hazırız. Elimizden ne gelirse.

ufuk61
12/06/2007, 08:58
yeni gelecek arkadaşlara canı gönülden başarılar dilerim

ORACLE
13/06/2007, 21:25

Amacım işi bulanadırmak değil. Uzun bir süredir sükunet içinde olanları takip etmeye çalışıyorum. Ancak artık yazmadan edemeyeceğim. Yukarıdaki cümle hiç yakışık almamış bu birincisi. Şimdi hemen giden arkadaşların yaptığı yakışık almadı falan diycekler ama, izlediğim kadarıyla durum böyle değil.
Giden arkadaşların arkasından söylenen şeyleride hiç haketmiyorlar bence. Haa derseniz ki gidenlere arka mı çıkıyorsun? evet bence çıkmalıyım. Bu sitenin kuruluşunda büyük emeği olmuş adamlardır bunlar. Bu adamların belli ölçüde yetkileri vardı. sesleri kesmek yerine kendi yollarını çizmeyi tercih etmişler.
Ticari açıdan falan filan bir sürü şey yazılmıştı. Ticareti kimin yaptığı oratadadır(anlayana).Bu adamlar böyle adamlar değildir. Çok ayıp edildi. Bi anlamda bence yazılanlardan daha iyi tanıdım bazı insanları. Yiğidi öldür hakkını yeme. Özellikle de siz bu sekilde konuşamassınız bu insanlar hakkında.
Bu adamlar ne yapmış ki bu kadar ithamlarda bulunuldu. bu arkadaşların yaptıkları bir kalemde silindi. İyilik yap denize at demişler. Ben bu arkadaşların yine en iyisini yapacaklarına eminim ve yine bu arkadaşlara elimden gelen desteğide göstereceğim. Bu yazdıklarım üzerine uzaklaştırma yada afaroz edileceksemde canınız sağolsun. Ben yine de aracımın arka camındaki sticker ı gurula taşımaya devam edeceğim.

toful
13/06/2007, 21:41
bu saatten sonra geçmişi savunmanın hiçbir anlamı yok.illa ki destek olmak isitoyorsan orayada ayrıca üye olup bir sticker daha yapıştırırsın olur biter..gidiş şekilleri şık değildi.geriye dönüp düzeltmeleri imkansız.

the_Algn
13/06/2007, 21:43
Amacım işi bulanadırmak değil. Uzun bir süredir sükunet içinde olanları takip etmeye çalışıyorum. Ancak artık yazmadan edemeyeceğim. Yukarıdaki cümle hiç yakışık almamış bu birincisi. Şimdi hemen giden arkadaşların yaptığı yakışık almadı falan diycekler ama, izlediğim kadarıyla durum böyle değil.
Giden arkadaşların arkasından söylenen şeyleride hiç haketmiyorlar bence. Haa derseniz ki gidenlere arka mı çıkıyorsun? evet bence çıkmalıyım. Bu sitenin kuruluşunda büyük emeği olmuş adamlardır bunlar. Bu adamların belli ölçüde yetkileri vardı. sesleri kesmek yerine kendi yollarını çizmeyi tercih etmişler.
Ticari açıdan falan filan bir sürü şey yazılmıştı. Ticareti kimin yaptığı oratadadır(anlayana).Bu adamlar böyle adamlar değildir. Çok ayıp edildi. Bi anlamda bence yazılanlardan daha iyi tanıdım bazı insanları. Yiğidi öldür hakkını yeme. Özellikle de siz bu sekilde konuşamassınız bu insanlar hakkında.
Bu adamlar ne yapmış ki bu kadar ithamlarda bulunuldu. bu arkadaşların yaptıkları bir kalemde silindi. İyilik yap denize at demişler. Ben bu arkadaşların yine en iyisini yapacaklarına eminim ve yine bu arkadaşlara elimden gelen desteğide göstereceğim. Bu yazdıklarım üzerine uzaklaştırma yada afaroz edileceksemde canınız sağolsun. Ben yine de aracımın arka camındaki sticker ı gurula taşımaya devam edeceğim.
Bende birşeyler söylemek istiyorum. DH dan gelen ve bu sitenin kurulumunda emeği geçen arkadaşardan istanbuldaki arkadaşlara bir tepki gösterilse normal karşılayacam ama siteye sonradan üye olmuş o kurucu ekibin içinden olmayan arkadaşların ağır tepkilerine anlam veremedim doğrusu....

ORACLE
13/06/2007, 21:43
Düzeltilecek bişey olduğunu düşünmüyorum

ORACLE
13/06/2007, 21:44
Bende birşeyler söylemek istiyorum. DH dan gelen ve bu sitenin kurulumunda emeği geçen arkadaşardan istanbuldaki arkadaşlara bir tepki gösterilse normal karşılayacam ama siteye sonradan üye olmuş o kurucu ekibin içinden olmayan arkadaşların ağır tepkilerine anlam veremedim doğrusu....

Alicim sen gayet iyi anlamışsın yazdıklarımı. Ama eminim ki bir sürü adam anlamayacaktır

toful
13/06/2007, 21:50

beni kastediyorsan ben dh da dönemindede takip ediyordum.eleştirmek için kurucu mu olmak gerekiyor ki.

the_Algn
13/06/2007, 21:53
beni kastediyorsan ben dh da dönemindede takip ediyordum.eleştirmek için kurucu mu olmak gerekiyor ki.
Hayır seni kastedmiyorum. Senin mesajını görmedim bile aynı anda yazmışız.. Eleştiremzler demedim. Ağır tepkilere anlam veremiyorum dedim. Normaz anlamda eleştriyi herkes yapabilir.

shoparr_
13/06/2007, 22:02
arkadaşlar tepkilerinizi iyi anlıyorum hele ki mail kutularına gelen son maillerden sonra ama işin içeriği öyle değil kısa sürede olayın bazı arkadaşları neden bukadar üzüp bukadar sert konuşarak sizin bile tepkinizi çekmesini sağladığını anlayacağız..Ben de bu oluşum için çok şey yapan insanların bir günde bukadar tepki görmesini mantıksal bulmuyorum ancak olan bitenler inanın şaşırtıcı ve üzücü..Gerekli açıklamayı yönetim en kısa sürede yapıp akıldaki soru işaretlerini çözecektir..Yine aynı düşünce de olacak dostlarımıza da inanın saygı duymaktan başka hiçbir şey diyemem..

tigis
13/06/2007, 22:08

bu nedemek şimdi arkadaşım varsa bildiğin herkes öğrensin
nedir bu sır perdeleri arkasından konuşmalar anlayabilmiş değilim
ortalığı bulandırmak değil niyetim demişsin ama bana öyle gelmedi
ayrıca kimin ne şekilde konuşacağına karar verecek olan sen misin
özelliklede siz bu şekilde konuşamazsınız demekle neyi kastediyorsun
galadriel gayet güzel söylemiş helal olsun
asıl sen bu şekilde bir tavırla insanlara yazı yazamazsın
üsluba dikkat edelim lütfen
ayrıca kime ne destek vereceksen ver bu kimseyi bağlamaz
paylaşacağın birşey varsa her ortamda
saygı çerçevesi içinde konuşulur tartışılır orta yol bulunur
ama bu emri-vaki tavrın yanlış

İbrahimKC
13/06/2007, 22:09

En kısa zamanda arka çıktığınız insanların sitede neler yaptıkları, kimler için neler dedikleri tüm site sakinlere duyurulacaktır. Gerçeklerden habersiz olan insanlar ağızları çok iyi laf yapan sayın arkadaslarımızın yazdıklarına inanmakta haklılar ama daha öncede denildiği gibi kazın ayağı öyle değil.

Şu yada bu sebeple etik davranmayan kişiler, başta tüm yönetim kadrosu olmak üzere bir çok kişiyi saf yerine koyarak bildiklerini okumak istediler ama bunun yeri bu site değildi. Şimdi kendi yollarında kendi istedikleri gibi yürüyebilirler. Aksi takdirde herkes kendisine bir site kursun ve yoluna devam etsin...

O arkadasların sitenin kurulmasında oynadığı rol kadar hata daha fazlasınıda yapan bir çok kişi var, sitede birşeyleri düzeltmek için çaba sarf etmeden her tartışmaya körükle gidilerek, birden bire biz istifa ettik diye siteye konu açılarak yapılan davranışları kimsenin anlamsını beklemek lazım.

tigis
13/06/2007, 22:12

ali kardeşim
herkesin hayata bir bakışı,tavrı duruşu vardır
bu insanın kişiliğini oluşturur ve bu kişiliğine bağlı olarak
insanlar kendilerine ters gelen bişey varsa tepkilerini dile getirirler
bunun kuruculukla,başkanlıkla,çömezlikle,yenilikle alakası yok
biz şimdi siteye yeni üye olduk diye olaylar karşısında aa biz yeniyiz karışmayalım
bakalım eskiler ne yazacak onlar doğrusunu bilir mi diyeceğiz
yapmayın arkadaşlarım adam yazmış işte her köşede adam gibi adamlar olacak diye
bu lafı yutana helal olsun der susarım ben

microab
13/06/2007, 22:19
Keşke daha fazla kaşımasalar bu olayları.

Keşke herkesi olduğu yerde mutlu ve huzurlu bırakabilseler.

Gidenler gittikleri yeri çekip çevirsinler,kalanlar kendi etraflarına huzur dağıtsınlar.

Daha öncede söylemiştim "herkes kendi önündeki tabaktan yerse problem olmayacaktır",özel mesajlarla insanların kafaları karıştırılmaya çalışılmasın artık.

Bu aşamadan sonra hiçbirşey eskisi gibi olamayacak,bu aşikarken tekrar tekrar temcit pilavı gibi ortaya getirmenin bir anlamı yok...

tigis
13/06/2007, 22:22
Keşke daha fazla kaşımasalar bu olayları.

Keşke herkesi olduğu yerde mutlu ve huzurlu bırakabilseler.

Gidenler gittikleri yeri çekip çevirsinler,kalanlar kendi etraflarına huzur dağıtsınlar.

Daha öncede söylemiştim "herkes kendi önündeki tabaktan yerse problem olmayacaktır",özel mesajlarla insanların kafaları karıştırılmaya çalışılmasın artık.

Bu aşamadan sonra hiçbirşey eskisi gibi olamayacak,bu aşikarken tekrar tekrar temcit pilavı gibi ortaya getirmenin bir anlamı yok...

+1000000000000000000000000000000000
abi daha ne densin yaaa
bırakın artık lütfen

the_Algn
13/06/2007, 22:24
ali kardeşim
herkesin hayata bir bakışı,tavrı duruşu vardır
bu insanın kişiliğini oluşturur ve bu kişiliğine bağlı olarak
insanlar kendilerine ters gelen bişey varsa tepkilerini dile getirirler
bunun kuruculukla,başkanlıkla,çömezlikle,yenilikle alakası yok
biz şimdi siteye yeni üye olduk diye olaylar karşısında aa biz yeniyiz karışmayalım
bakalım eskiler ne yazacak onlar doğrusunu bilir mi diyeceğiz
yapmayın arkadaşlarım adam yazmış işte her köşede adam gibi adamlar olacak diye
bu lafı yutana helal olsun der susarım ben
Kardeş üyeliğin yenisi eski olmaz ona birşey demiyorum. Eleştride bulunanlarada yazımı okursan birşey demedim ama şöyle bir şey var
bu siteyi sen ve ben kurmuş olalım ve ben sana yamuk yapayim başka birşey yapayim bu durumda senin göstereceğin tepki ile site üyelerinden bir başkasının göstereceği tepki aynı olmaz. ben bunu demek istedim.

tigis
13/06/2007, 22:27
Kardeş üyeliğin yenisi eski olmaz ona birşey demiyorum. Eleştride bulunanlarada yazımı okursan birşey demedim ama şöyle bir şey var
bu siteyi sen ve ben kurmuş olalım ve ben sana yamuk yapayim başka birşey yapayim bu durumda senin göstereceğin tepki ile site üyelerinden bir başkasının göstereceği tepki aynı olmaz. ben bunu demek istedim.

eyvallah o zaman
ama unutulmamalıdır ki her insanın tepkiside aynı olmaz

shoparr_
13/06/2007, 22:29
arkadaşlar site yönetiminin ayrıntılı açıklamasını görmeden yazışmak tartışmak doğru değil.. Sakin olalım bekleyelim herşey açıklandığında varsa sorun tartışalım lütfen..

toful
13/06/2007, 22:30

daha öncede yazdık.yeni oluşuma hiç itirazımız yok.adam gibi duyurulsa idi destek de olunurdu.ama bişi sölemeden geride kalanları karalayarak çekip gitmek şık değildi.yeni oluşumu kimseyi kırmadan dile getirselerdi.kimsenin çıkıpta itiraz edeceğini sanmıyorum.oraya da üye olunurdu.yinede olunabilir.buna kimse engel olmuyorki.az önce okudum özelden gelen maili. bazı kısımlarını istifa kararında açıklasalardı bunlar olmazdı.

Linos
13/06/2007, 22:37

Ali'cim (ve aynı fikirdeki diğer arkadaşlar), zaten bu siteyi kuranlar olarak gösterdiğimiz tepkiyi buraya hiç bir zaman tam anlamıyla yansıtmadık, yansıtamazdık! Buradaki tepkiler, bizimkilere bakınca, gayet makul düzeyde!

Ali (microab)'ın dediği gibi, gidenler gittiğiyle kalsayda belki daha anlaşılır olacaklardı! Ama bu forumun üyelerine gizliden gizliye mesaj atıp akıllarını bulandırma çabaları, zaten durumun ne boyutta olduğunu net biçimde ortaya koyuyor!

Siz de haklısınız! Olayın iç yüzünü yansıtmadık şimdiye kadar! Ama bu iki günde gelinen bir nokta değil, bunu bilin!

Bizim tek hatamız oldu, o da, duruma, onların planlarından daha önce uyandık... Şimdi yürütülen kampanya bunun eseridir...

Bu forum kurulduğundan beri bu kadar şeffaf olmamıştı! Keşke size son yönetim toplantısının metnini okutabilseydim!

Burada yapılan her şey üyeler içindir, öyle olmaya da devam edecek!
Adam gibi adamlarla yürütüyoruz bu forumu... Bunun aksinin olmasına hiç bir üyenin gönlünün razı geleceğini düşünmüyorum...

Saygılar...

the_Algn
13/06/2007, 22:44
Ali'cim (ve aynı fikirdeki diğer arkadaşlar), zaten bu siteyi kuranlar olarak gösterdiğimiz tepkiyi buraya hiç bir zaman tam anlamıyla yansıtmadık, yansıtamazdık! Buradaki tepkiler, bizimkilere bakınca, gayet makul düzeyde!

Ali (microab)'ın dediği gibi, gidenler gittiğiyle kalsayda belki daha anlaşılır olacaklardı! Ama bu forumun üyelerine gizliden gizliye mesaj atıp akıllarını bulandırma çabaları, zaten durumun ne boyutta olduğunu net biçimde ortaya koyuyor!

Siz de haklısınız! Olayın iç yüzünü yansıtmadık şimdiye kadar! Ama bu iki günde gelinen bir nokta değil, bunu bilin!

Bizim tek hatamız oldu, o da, duruma, onların planlarından daha önce uyandık... Şimdi yürütülen kampanya bunun eseridir...

Bu forum kurulduğundan beri bu kadar şeffaf olmamıştı! Keşke size son yönetim toplantısının metnini okutabilseydim!

Burada yapılan her şey üyeler içindir, öyle olmaya da devam edecek!
Adam gibi adamlarla yürütüyoruz bu forumu... Bunun aksinin olmasına hiç bir üyenin gönlünün razı geleceğini düşünmüyorum...

Saygılar...
Murat abi ben Dh dan beri bu etkinliğin içindeyim. O arkadaşalar yanlış yapmış olabilirler hatta yaptılar diyim. Mesele o değil benim tepkimi çeken şey; herkes bu durumu eleştirsin birşey demiyorum. Sizler ağır bir şekilde eleştirin onada birşey demiyorum. Nitekim Ali abi de (Microab) sert şekiilde eleştirdi. Buraya kadar sorun yok ama bu siteye sonradan gelmiş üyelerin vatan millet sakarya felsefesinde ki eleştrisini anlayamıyorum dedim. Tepki çekecek birşey demiyorum ama....Neyse uzamasın çok ...kervan yürüyor mu yürüyor sorun yok...

İbrahimKC
13/06/2007, 22:50
Murat abi ben Dh dan beri bu etkinliğin içindeyim. O arkadaşalar yanlış yapmış olabilirler hatta yaptılar diyim. Mesele o değil benim tepkimi çeken şey; herkes bu durumu eleştirsin birşey demiyorum. Sizler ağır bir şekilde eleştirin onada birşey demiyorum. Nitekim Ali abi de (Microab) sert şekiilde eleştirdi. Buraya kadar sorun yok ama bu siteye sonradan gelmiş üyelerin vatan millet sakarya felsefesinde ki eleştrisini anlayamıyorum dedim. Tepki çekecek birşey demiyorum ama....Neyse uzamasın çok ...kervan yürüyor mu yürüyor sorun yok...

Alicim sonradan gelerek, ilk günden beri oluşumun içinde bulunanlardan daha çok fazla sahiplenmiş ve çok fazla çaba sarfetmiş bir sürü arkadasımız var. Bırak onlarda tepkilerini istedikleri gibi göstersin..

the_Algn
13/06/2007, 22:53
Yanlış anlaşılıyorum. Sonradan gelenler eleştirmesin demedim demiyorum aksine eleştirsinler. ama bu kadar büyük tepkiye ne gerek var diyorum.

shoparr_
13/06/2007, 22:54
tamam dostlar lütfen uyarımı dikkate alın ve şimdilik ara verin tartışmalara..Açıklamaların ardından eminim herkes aynı dülden konuşucak,birbirini anlıyacak..

uzamaması için kilitlemek istemiyorum sabredelim olay çözülünce inanın hepiniz bizi anlayacaksınız

microab
13/06/2007, 23:12
Fatih de bu travmatik olaya bir türlü anlam veremiyor,sitedeki bir çok üye arkadaş gibi...

İnanınız haksızlık edilmişlik yok arkadaşlar.Aksine haksızlık edilen sizlersiniz-bizleriz...

dagored
13/06/2007, 23:26
Ben bu sitenin bir üyesi isem, ve de adam gibi adam olamamakla itham ediliyorsam, buranın en yeni üyesi olsam dahi acımasızca eleştirme hakkını kendimde görürüm!

unik06
13/06/2007, 23:32
Ben bu sitenin bir üyesi isem, ve de adam gibi adam olamamakla itham ediliyorsam, buranın en yeni üyesi olsam dahi acımasızca eleştirme hakkını kendimde görürüm!

+1 :@

microab
13/06/2007, 23:35
Tamam arkadaşlar,verilmeye çalışılan mesaj verildi sanıyorum.

Ne yapıyorduk bu gibi durumlarda?

Önümüzdeki maçlara bakıyorduk ;)

unik06
13/06/2007, 23:38
Tamam arkadaşlar,verilmeye çalışılan mesaj verildi sanıyorum.

Ne yapıyorduk bu gibi durumlarda?

Önümüzdeki maçlara bakıyorduk ;)

bugünde +1 günümdeyim be ali abi... :popcom00: :d :scooter0:

buna da,

+1

Ziyaretçi047
13/06/2007, 23:48
Arkadaşlar yeter bu konu daha fazla uzamasın. Entrika forumuna döndü. Hani bizim diğer forumlardan farkımız. Herkesin kendince haklı sebepleri var. Ama ne olursa olsun giden arkadaşlar daha düne kadar foruma yazı yazan belki yöneten yeri geldiğinde şakalaştığımız insanlardı. Hata yapmak insanlara mahsustur. Ama lütfen hataya devam etmeyelim. En azından siz kimsenin arkasından konuşmayın ki hataya hatayla cevap vermeyin. Olan olmuş biten bitmiş. Her şeyin düzelmesine uğraşalım.

Misafir2
14/06/2007, 00:14
Arkadaşlar yeter bu konu daha fazla uzamasın. Entrika forumuna döndü. Hani bizim diğer forumlardan farkımız. Herkesin kendince haklı sebepleri var. Ama ne olursa olsun giden arkadaşlar daha düne kadar foruma yazı yazan belki yöneten yeri geldiğinde şakalaştığımız insanlardı. Hata yapmak insanlara mahsustur. Ama lütfen hataya devam etmeyelim. En azından siz kimsenin arkasından konuşmayın ki hataya hatayla cevap vermeyin. Olan olmuş biten bitmiş. Her şeyin düzelmesine uğraşalım.

+1967:newyear0:

Er-NnN
14/06/2007, 00:57
forumun eski üyesi olmama karşın yeni yeni foruma adapte oluyorum yalnız fark ettiim şey aslında biraz da gidenlerin işine yarıcak şekilde sürekli onların konuşulması bence ( biraz kaba olucak ama kusura bakmayın ) kurumuş moka su serpmenin bi alemi yok zaten forumda kalan forumda giden kendi yolunda okuduum kadarıyla yönetimdeki ankaradaki buluşmaya gelen arklar tanıştıım kadarıyla da hepsi güvenilir insanlar olayın iç yüzü zamnı gelince açıklanacak deniliyosa açıklanır diyip daa fazla bu mevzuyu ıslatmanın bi anlamı olmadığını düşünüyorum...