PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kasko / Trafik Sigorta hakkında

demirburak007
15/12/2011, 13:30
Merhabalar

bu bölümden foruma merhaba demek ve faydalı bir link vermek istiyorum.
Bu forumdaki heme hemen herkesin bir aracı ve her aracın bir sigorta poliçesi var.

aşağıdaki site de sigorta alarmı yazan bir bölüm var bu bölümde
PLAKA VE E-POSTA adresinizi yazarak sisteme alarm kurabiliyorsunuz.
poliçe bitiminden 1-4 hafta içinde e-postanıza alarm/hatırlatma maili alıyorsunuz

hatta TC no yazarsanız aynı gün fiyat teklifi bile geliyor.
iyi günler

www.sinerjisigorta.com.tr (https://www.sinerjisigorta.com.tr)

fiery_hunter
15/12/2011, 13:38
keşke kendinizi tanıtsaydınız önce !!

OzzY
15/12/2011, 20:28
çaktırmadan reklam yapmak bu olsa gerek...

fiery_hunter
15/12/2011, 23:32
bugün siteye üye olup ilk msjda böyle bişey olunca ... artık sigortacıyım demekten utanıyorum bu tür şeylerden dolayı..

kadir07
16/12/2011, 10:01
bugün siteye üye olup ilk msjda böyle bişey olunca ... artık sigortacıyım demekten utanıyorum bu tür şeylerden dolayı..merak etme eray seni herkes tanıyor forumda...:thumbup1:
bu arkadaşın amacı senin gibi dost kazanmak yardımcı olmak değil;sadece para kazanmak...::)

fiery_hunter
16/12/2011, 11:16
abi işte bizim adımızıda karalıyolar böyleleri benim üzüldüqüm nokta o teşekkür ederim güzel düşüncelerin içinde :)

hakandurak
16/12/2011, 11:47
Eray bey bende üzülüyorum ama en çok da geçen sene sadece acente açtığımı duyurduğum iletim moderatörlerce gerekçe gösterilmeden silinmişti ama şimdi bırakın punto su aracı olmayan kişilerin açtıkları ilanlar böyle özgürce dolaşıyor...

bugün siteye üye olup ilk msjda böyle bişey olunca ... artık sigortacıyım demekten utanıyorum bu tür şeylerden dolayı..

demirburak007
28/12/2011, 18:28
keşke kendinizi tanıtsaydınız önce !!

Haklısınız. tanışma bölümününe selam mesajı yazsam hoş olurdu fakat
vermek istediğim bilgi burası ile daha ilgili olduğu için 2 yere birden yazmak istemedim.

çaktırmadan reklam yapmak bu olsa gerek...

Bölüm kasko/sigorta bölümü ve bir hatırlatma sisteminden bahsediyorum.
web sitesinin linkini vermeden bunu nasıl verebilirim ?

Siteye üye olup aman hemen reklam yapayım bir daha da uğramam diyen biri olsa idim şu an bunu yazıyor olmazdım.Ayrıca insanlara bilgi vermek neden sizde bir utanç kaynağı oluyor belirtmenizi isterim.

merak etme eray seni herkes tanıyor forumda...
bu arkadaşın amacı senin gibi dost kazanmak yardımcı olmak değil;sadece para kazanmak...

Yeni kişilere bu konuda yargı da bulunmadan önce lütfen mesajımı okuyun.
bir alarm sisteminden bahsediyorum sizi x bir insan aramıyor database e kayıt olursunuz yada olmassınız otomatik çalışan bir sistemden bahsediyorum.
Bir hatırlatma servisinden bahsediyorum. Sigortacıyım diyenler bilir kaç kişinin
Hala TRAFİK TE SİGORTASIZ DOLAŞTIĞINI VE BAHANELERİNİN DE SİGORTACIM ARAMADI SÖYLEMEDİ DEDİĞİNİ varsa bir hatırlatma servisiniz buyrun yazın. BU BÖLÜMDEKİ BENCE EN ÖNEMLİ BİLGİ VEREN MESAJIN BU OLDUĞUNU İDDİA EDİYORUM. Lütfen yargısız infaz yapmadan önce mesajın içeriğine bakın.

abi işte bizim adımızıda karalıyolar böyleleri benim üzüldüqüm nokta o teşekkür ederim güzel düşüncelerin içinde

Bu düşünceye haiz iseniz forumu kitleyin yeni üye ve yeni mesaj da almayın
eski üyeler aralarında mesajlaşsın dursun. Forumdaki özgürlüklerin kısıtlı olduğunu bilmiyordum.

Eray bey bende üzülüyorum ama en çok da geçen sene sadece acente açtığımı duyurduğum iletim moderatörlerce gerekçe gösterilmeden silinmişti ama şimdi bırakın punto su aracı olmayan kişilerin açtıkları ilanlar böyle özgürce dolaşıyor...

Sizin adınıza üzüldüm. FAKAT TEKRAR ETMEK istiyorum BÖLÜM
KASKO / SİGORTA Bölümü ve BİR HATIRLATMA/ALARM SERVİSİNDEN ve teknolojisinden bahsediyorum. VE BUNUN ÜCRETSİZ BİR HİZMET OLDUĞUNDAN
BAHSEDİYORUM YAPABİLİYORSANIZ BUYRUN YAPIN. Web sitesi size de açık merak etmeyin unutabileceğinizi düşündüğünüz sigortalarınızı ekleyebilirsiniz.
Sistem Bu forumda mesajımı kötüleyip şahsıma bir ton hakaret edenleri ayırmıyor onlara bile hizmet veriyor.

Saygılarımla

hakandurak
28/12/2011, 19:02
tamamen reklam yapıryorsunuz ve bunu utanmadan alarm sistemi diye tanıtıyorsunuz ayrıca benim adıma üzülmenize gerek yok ben tüm dostlarımı takip edebilirim ve ediyorum da çünkü ben insanlara paraymış gibi bakmam bunu yapamayacak kapasitede olsaydım bu işi yapmazdım ayrıca bizim forum sitemiz adı da üstünde bu araca gönül vermiş insanlardan oluşmaktadır...

Haklısınız. tanışma bölümününe selam mesajı yazsam hoş olurdu fakat
vermek istediğim bilgi burası ile daha ilgili olduğu için 2 yere birden yazmak istemedim.

Bölüm kasko/sigorta bölümü ve bir hatırlatma sisteminden bahsediyorum.
web sitesinin linkini vermeden bunu nasıl verebilirim ?

Siteye üye olup aman hemen reklam yapayım bir daha da uğramam diyen biri olsa idim şu an bunu yazıyor olmazdım.Ayrıca insanlara bilgi vermek neden sizde bir utanç kaynağı oluyor belirtmenizi isterim.

Yeni kişilere bu konuda yargı da bulunmadan önce lütfen mesajımı okuyun.
bir alarm sisteminden bahsediyorum sizi x bir insan aramıyor database e kayıt olursunuz yada olmassınız otomatik çalışan bir sistemden bahsediyorum.
Bir hatırlatma servisinden bahsediyorum. Sigortacıyım diyenler bilir kaç kişinin
Hala TRAFİK TE SİGORTASIZ DOLAŞTIĞINI VE BAHANELERİNİN DE SİGORTACIM ARAMADI SÖYLEMEDİ DEDİĞİNİ varsa bir hatırlatma servisiniz buyrun yazın. BU BÖLÜMDEKİ BENCE EN ÖNEMLİ BİLGİ VEREN MESAJIN BU OLDUĞUNU İDDİA EDİYORUM. Lütfen yargısız infaz yapmadan önce mesajın içeriğine bakın.

Bu düşünceye haiz iseniz forumu kitleyin yeni üye ve yeni mesaj da almayın
eski üyeler aralarında mesajlaşsın dursun. Forumdaki özgürlüklerin kısıtlı olduğunu bilmiyordum.

Sizin adınıza üzüldüm. FAKAT TEKRAR ETMEK istiyorum BÖLÜM
KASKO / SİGORTA Bölümü ve BİR HATIRLATMA/ALARM SERVİSİNDEN ve teknolojisinden bahsediyorum. VE BUNUN ÜCRETSİZ BİR HİZMET OLDUĞUNDAN
BAHSEDİYORUM YAPABİLİYORSANIZ BUYRUN YAPIN. Web sitesi size de açık merak etmeyin unutabileceğinizi düşündüğünüz sigortalarınızı ekleyebilirsiniz.
Sistem Bu forumda mesajımı kötüleyip şahsıma bir ton hakaret edenleri ayırmıyor onlara bile hizmet veriyor.

Saygılarımla

fiery_hunter
29/12/2011, 01:48
gerekli açıklama yapılmıs. herkesin kendine göre bi sistemi ve teknolojisi vardır. reklamı burda yapmadan önce forumun içerigine bi göz atsaydınız buranın ticari bi forum deilde gerçekten sıkı dostlukların ticaretin önüne koyuldugu biryer oldugunu anlardınız. iyi geceler.

asil
29/12/2011, 12:07
gerekli açıklama yapılmıs. herkesin kendine göre bi sistemi ve teknolojisi vardır. reklamı burda yapmadan önce forumun içerigine bi göz atsaydınız buranın ticari bi forum deilde gerçekten sıkı dostlukların ticaretin önüne koyuldugu biryer oldugunu anlardınız. iyi geceler.
eray seni tanıyan tanıyor dostum unautma.en İYİ reklam yardım etmektir:D

bayindirsamet
04/01/2012, 20:24
s.a. ben de öğrenciyim . dışardan bir yere kasko ve trafik sigortalarını yapıp ödemelerimi çıkarıyorum dilerseniz trf ve kasko fiyatlarında size yardımcı olabilirim.