PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaziantep li evo cuların yakıt tüketimi

aydintap
12/12/2011, 19:41
Sevgili forum üyeleri. ort. tüketim değerlerinizi takip ediyorum. benim dizel 13000 olmasına rağmen şehir içinde halen 6,5 lt/100 km civarında yakıyor. özellikle forumda Gaziantep li hemşehrilerimle tüketimleri paylaşabilirsek benimkinin normal yada anaormal bir tüketim olduğu yönünde değerlendirmelerim daha net olur diye düşünüyorum. malum, çalışmanın olmadığı yer maalesef yok. karataşta oturuyorum. orada da yollar çok sorunlu oldu. dur kalk yapılıyor devamlı.

tüketimle ilgili genel bilgi için verilen tavsiyeler içinde şimdiden teşekkür ederim.

xarsi
12/12/2011, 20:18
Ben Antep de 5 yıl yaşadım.. :) Çok özledim.. fikir olsun diye söyleyeyim yine de eskişehir de 6.0 ortalamam var.. tamamı şehir içi..

aydintap
15/12/2011, 22:49
Ben Antep de 5 yıl yaşadım.. :) Çok özledim.. fikir olsun diye söyleyeyim yine de eskişehir de 6.0 ortalamam var.. tamamı şehir içi..

bende Eskişehir de çok yaşadım kardeşim. inan burnumda tutüyor. bu yaz gördüm amma yinede çzleniyor. bir çok güzellikleri orada bıraktık geldik. yazın oraya istasyonun orada meşhur kokoreç çide kokoreç yemeye gittim :)

neyse kardeşim uzatmayayımaynı duyguları paylaşıyoruz. katkın için teşekkürler.