PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : T-Jet Dynamic ASR Konusunda Yardım

ResuscitateR
11/12/2011, 23:56
Bi konuda biLginize ve yardiminiza basvurmak istedim. istanbuLdayim ve kismetse yarin aksam adanaya gidip bi araca bakicam bahsediLdiği gibi ise pazarlığa oturucaz.. Ama az önce fark ettiğim kafama takıLan birşey var..
Araç t-jet deniLmesine rağmen "ASR OFF" tuşu yok ki ben bunu standart zannediyodum. GüvenLik paketindeki ASR bütün t-jetLerde oLmasi gerekmiyomuydu? iLan sahibinde var.. Tek beyaz T-Jet Dynamic.. Yarın arayip sorucam ama gittiğimde de emin oLmak istiyorum bi faLso yemiyeLim onca yoLu boşa gitmeyeLim diye.. TeşekkürLer şimdiden..

kadir07
12/12/2011, 00:12
t-jet sportlarda standart ama t-jet dynamiclerde opsiyonel olabilir. bu araçtada maalesef güvenlik paket yok ayrıca ilanda araç spor pakettir diyor ama araçta spor pakette yok dikkatli olmanızda fayda var...:g0000000:

ResuscitateR
12/12/2011, 00:27
Doğru görmüşüm ama güvenLik paketi oLmasa biLe ESP en azından standart diye biLiyorum..
Spor demesinin sebebide arkadaş tavana siyah fiLm çektirip 17 inc Jant aLmış.. Sanırım bu..

Romeo_er2
12/12/2011, 00:31
bahsettiğiniz aracın sahibine sormuştum neden böyle olduğunu ama asr durumuna dikkat etmemiştim..ilginç ama gerçekten içi dışı dynamic aracın ama motor ve yürüyen aksam t-jet =) yinede geçmişini iyi bi araştırın almadan derim =)

ResuscitateR
12/12/2011, 00:37
Servise gösterdiğimizde bu konuda yardımcı oLurmu dersiniz?
İşin garibi sahibine "t-jet dimi diyorum ben t-jet diye aLdım abi diyo?!'^? yarın bi arayıp netLeştiriyim süpriz oLursa yoL+yemek kitLer geLirim :)
Emin oLmak için 5 vites mi diye sordum da içim rahatLadı 5 vites dedi..

Romeo_er2
12/12/2011, 01:31
Servise gösterdiğimizde bu konuda yardımcı oLurmu dersiniz?
İşin garibi sahibine "t-jet dimi diyorum ben t-jet diye aLdım abi diyo?!'^? yarın bi arayıp netLeştiriyim süpriz oLursa yoL+yemek kitLer geLirim :)
Emin oLmak için 5 vites mi diye sordum da içim rahatLadı 5 vites dedi..

usta en temizi motorun resmini bi çekip yollasın anlarız neymiş ne değilmiş :D

Luc
12/12/2011, 09:02
Araci simdi gordum. Ertug'un dedigi gibi motorun resmini cekip yollasin. Arac fire bile olabilir :)

Sent from my GT-I9100 using

sedini
12/12/2011, 10:01
ilana bende baktım şimdide o aracın t-jet olduğu konusunda şüphelerim oldu.. sanki Fire gibi duruyor.. Diğer bütün tjetlerde ASR-ESP var bunda niye yok.. ızgarada t-jet te yazmıyor.. fotoğrafı da öyle bir çekmişki.. en azından vites topuzu net gözükse anlardık fire mı değil mi diye..

rockforever
12/12/2011, 10:48
arkadaşım adama söyle yanıma gelsin bir bakayım ben... asr off tuşsuz yani esp siz t jet yok tr de ...ya da arasın ben gideyim ..tabi gerçekten alacaksan yardımcı olurum... 5yüz55 5yüz712380 numaram:)

Luc
12/12/2011, 14:48
Sport kısmını boşver bu arada. Benim daha önce sattığım tek kapı 77PS Fire içinde sport diyorlardı.

Sen adama motor normal benzinli mi, yoksa Turbo mu diye sorarsan, vereceği cevaptan belli olur zaten arabanın ne olduğu.

ABNEW
12/12/2011, 15:09
Alper eğer araç gerçekten t-jet ise:
-Dynamic t-jet olabilir iç mekan diğer dynamiclerle aynıdır.Ancak motor, 4 disk fren ve standart güvenlik paketiyle diğerlerinden ayrılır.Yani araç t-jet ise esp, asr, msr, hh, ba olmalı.İç mekanda da asr off tuşu kesinlikle olmalı.Puntolarda sadece asr ya da sadece esp gibi bir donanım yok.Esp varsa hepsi vardır
-Sport olabilirki bu durumda iç mekan görsel olarak da farklıdır diğerlerinden.Bunda da esp ve diğerleri standart.
İlanı göremedim ama t-jet ise asr tuşu olmalı kesinlikle 4 disk fren olmalı.Güvenlik donanımı olmalı.Ben olsam bu kadar soru işareti varken İstanbuldan Adanaya gitmezdim...

ResuscitateR
12/12/2011, 15:40
1-2 kere aradım ama ulaşamadım henuz sahibine.. Polis memuru bi arkadaş. Soğudum da yani açıkcası araçtan 2009 ve beyaz 5k görünce içim gitmişti. Ama ufukta yine adana gözüküyo gibi kırmızı oLan bi t-jet için. HayırLısı bakaLım.. Arayıp görüştüğümde biLgiLeride burda veririm ki niyetLenen başka arkadaş oLursa fikir sahibi oLur. t-jet fiyatına fire'a binmez beLkide :)