PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Blue me ses problemi...

ognya
09/12/2011, 19:22
arkadaşlar blue me sesli komutları almıyor.hatun konuşuyor tele cevap veriyor mesaj okuyor ama benim söylediğim şeyleri algılamıyo ne yapmam gerekiyor daha önce karşılaşan varmı..?

IVAA
10/12/2011, 00:40
söylediğimi anlamıyor derken hiçbir komutumu anlamıyor yoksa Rehberdeki isimlerimi anlamıyor.

fota
10/12/2011, 09:30
blue me konusunda tecrübesi olan var mı? bn sadece tel geldiğinde konuşuyorum pek kurcalamaya vaktim de olmadı açıkcası. layıt nasıl oluşturuluyor, mesaj faln okuyabiliyomuyuz veya ne gibi işlemler yapabiliyoruz?

tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

ognya
10/12/2011, 10:54
söylediğimi anlamıyor derken hiçbir komutumu anlamıyor yoksa Rehberdeki isimlerimi anlamıyor.

hiçbirşeyi anlamıyor yardım diyorum yardım menüsüne girmiyor mesela birazdan servise gidicem...bakalım ne olacak..:D

must
10/12/2011, 11:03
Beni de ancak bagirinca anliyor, biraz sinir bozucu. Bi kac kere bagiriyorum hatta bazen arabanin icinde=D bluetooth ozelligini de kullanamiyorum karsi taraf anlamiyo dediklerimi. Sanirim biraz geriye kaykilik oturuyorum mikrafona uzak kaliyorum.

Yuksek sesle denerseniz olur bence oyle deneyin =)

wepster
10/12/2011, 11:04
Mesaj okuma her telefonla uyumlu değil ip4 kullanıyorum uyumlu değil.

Onun dışında kayıtlarada türkçe karakter desteği yok sorun cıkabiliyor.

zafer murat
10/12/2011, 12:31
Blume mevcut sms okuma çoğu telefon modellerine uymaz fiat.com.tr uyumlu olan telefonları görebilirsiniz.Ses anlaşılmaması yüksek seste ve acele etmeden söyleyin.Hafif direksiyona yaklaşın öyle söyleyin.

Kolay Gelsin ....

ognya
10/12/2011, 14:19
bugün bir daha denedim sadece rehberdeki isimlerden söylüyorum onları almıyor.mesaj okumada falan sorun yok.

IVAA
11/12/2011, 00:24
bugün bir daha denedim sadece rehberdeki isimlerden söylüyorum onları almıyor.mesaj okumada falan sorun yok.

Telefonun tam uyumlu değil o zaman. aynı durum bende de var bütün komutlarmı anlıyor ama rehberdeki isimlerin hiçbirini tanımıyor diğer telefonumda ise hiç sorun çıkartmıyor (W810i)