PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çıkma ön panjur?

onurunlu
08/12/2011, 22:14
Selamlar arkadaşlar,
trafikteyken ön panjur düşmüş, orjinallerine baktım çok pahalı geldi fiyatı.
ist. avrupa yakasındayım, çıkmasını alabileceğim bir yer önerebilir misiniz?
Bir de yine trafikteyken sağ dikiz aynasının altındaki küçük plastik parça da düşmüş :)
bakalım sıradaki parça ne olacak..

neyse önerisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

pdr42
09/12/2011, 19:34
bir mal aranmaya başladımı kıymete biner. Eger pert arac isi yapan bir yer biliyor ve onlarıda tanıyorsanız onlar size bedava bulur. yok cıkmacıya giderseniz 20 ila 100 lira arasında kafalarına göre bir fiyata razı olmak zorundasınız. BAna davlumbaz lazım oldu 100 lira idi yenisi cıkmacılar 50 lira istiyordu tanıdık bir arkadas bedava aldı. üstelik davlumbazları atıyorlar bi kenara

takres
09/12/2011, 21:01
bir mal aranmaya başladımı kıymete biner. Eger pert arac isi yapan bir yer biliyor ve onlarıda tanıyorsanız onlar size bedava bulur. yok cıkmacıya giderseniz 20 ila 100 lira arasında kafalarına göre bir fiyata razı olmak zorundasınız. BAna davlumbaz lazım oldu 100 lira idi yenisi cıkmacılar 50 lira istiyordu tanıdık bir arkadas bedava aldı. üstelik davlumbazları atıyorlar bi kenara

aynen öyle abi...resmen milleti kazıklıyorlar...

onurunlu
09/12/2011, 22:58
bugün internettten bulduğumm bi çıkmacıyı aradım, ikitelli sanayide.
150 lira dedi 2. kaliteymiş logosuzmuş,
servisle aynı fiyata satıyor arkadaş yani :) ,
aa çok iyi yarın geleyim dedimde çok bekleyecek tabi..
aramya devam yani .

femoli
10/12/2011, 14:58
bugün internettten bulduğumm bi çıkmacıyı aradım, ikitelli sanayide.
150 lira dedi 2. kaliteymiş logosuzmuş,
servisle aynı fiyata satıyor arkadaş yani :) ,
aa çok iyi yarın geleyim dedimde çok bekleyecek tabi..
aramya devam yani .
:D:D allah iyiliğini versin

SpyHunter33
10/12/2011, 15:01
fiat parçaları satan bi yerden aldım ben gayet sağlam ve sert 60 liraya.

Barisince
15/12/2011, 02:53
Bugün Bende Çıkmacıdan Alt Panjur Aldım 50 Liraya Bir Türlü Oturtamadım. Uyuz Oldum Parçaya Tırnaklar Ve Gireceği Yerler Birbirine Denk Geliyor Ama Girmiyor Arkadaş. Bir Yeri Giriyor Diğer Taraf İmkanı Yok. Böyle Gıcıklıklar Hep Beni mi Bulur Yahu :)

clubber_style
15/12/2011, 13:20
benimde yolda giderken alt panjurum dusmustu cok aradım ve buradakı cuneyt kayakıt arkadasımızdan bulmustum.ona tekrardan tesekkurlerimi sunuyorum :)

Selman_sen
15/12/2011, 23:15
bende konu açıcaktım ya :) logosuz panjur bende arıyorum eğer makul fiyata blunursa bende alıcam ya:)

utkucankut
25/12/2011, 21:14
bende üst panjur arıyorum izmirde çıkma orj. 80 tl verilmez o kadar ya :D

onurunlu
26/12/2011, 01:56
iyi demişler hocam sana yine :) , vampir resmen milletimiz, ocakta gideceğim sanayiye bu aralar pek fırsatım olmadı, oradaki maceralarımıda paylaşacağım ,