PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egzoz kokusu

skystar37
02/12/2011, 12:03
Arkadaşlar araç kaloriferini açtığım zaman araç içinde egzoz kokusu alıyorum daha öncelerinde varmıydı hatırlamıyorum ancak çok uzun süre çalıştırdığımda kaloriferi bu koku rahatsızlık veriyor nedeni ne olabilir nereli kontrol etmem gerekir. Araç seyir halinde iken öndeki araçtan dolayı değil araç park halinde iken de var bu koku.

Teşekkürler..

murat26
02/12/2011, 22:08
aynı sıkıntı bendede var şundan şüpheleniyorum ters esen rüzgar

halils2
02/12/2011, 22:35
aynı sorun bende de vardı egzoz contam çatlak olduğunu söyledi ustam contayı değiştirdim şuan öyle bi sıkıntım yok. sadece motor ısınıca yağ kokusu geliyor onunda nedeni yağ değişimi sırasında üst kapağa yağ döküldü temizlemedim öyle duruyor :)

skystar37
02/12/2011, 22:40
aynı sorun bende de vardı egzoz contam çatlak olduğunu söyledi ustam contayı değiştirdim şuan öyle bi sıkıntım yok. sadece motor ısınıca yağ kokusu geliyor onunda nedeni yağ değişimi sırasında üst kapağa yağ döküldü temizlemedim öyle duruyor :)

Bu mantıklı geldi bana servisten önce bir ustaya göstereyim bilgi ve fiyat alayım sonrasında servisede sorarım büyük ihtimalle servisin verdiği fiyat ile sanayi arasında uçurum olacak ama en azından için rahat eder.

halils2
02/12/2011, 22:50
sanayide daha ucuza halledersiniz be kesin