PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teşekkürler Haliç Oto

karagümrüklü
08/06/2007, 16:51
Bugun Halic Otoya 10.000 Km Bakimi Icin Gittim Herzamanki Gibi Ilgi Ve Alaka Son Derece Uzt Duzeyde.buradan Emegi Gecen Herkese Basta Beni Hic Bir Zaman Kirmayan Semra Ve Meliha Hanima Buyuk Bir Titizlikle Beni Dinleyip Sorunuma Care Bulan Ve Onaran Ismail Ustaya Sonsuz Tesekkur Ediyorum Bence Sizde Bi Ugrayin.... ... Farki Kendi Gozlerinizle Gorün.

Misafır
08/06/2007, 16:59
senin adına sevindim emre.

işinin görülmesi ve seninle en iyi şekilde ilgilenilmesi
en önemlisi de oradan memnun bir şekilde ayrılman en önemlisi.

tebrikler haliç otoya ;)

karagümrüklü
08/06/2007, 17:05
2 Yada üçüncü Kez Gidiyorum Haliç Otoya Ama Her Defasinda Son Derece Memnun Ve Rahat Ayriliyorum Bence Yapilan Işten Daha önce Yaklaşim Cok önemli.son Derece Ilgili Ve Bilgili Insanlar Topluluğu Bir Arada.amaçlari Direk Müşteri Memnuniyetine Yönelik.son Derece Memnunum Başkan....sanada Ayrica Teşekkürler Tanişmama Sen Sebep Olmuştun....

ufuk61
11/07/2007, 08:14
Arkadaşlar 2 hafta önce önümde bir traafik kazası meydana geldi ve araç içinde sıkışan insanları cıkartmaya calıştık biz cıkartamayınca itfaiye geldi ve 15 dk kadar kısa bir sürede cıkarttı ama ambulans halen gelmemişti ben ağır kanamalı bir arkadaşı gp in arka koltuğuna attım ve yakında bululan devlet hastanesine kaldırdım neyse polise ifade falan derken gp me geri döndüm ve birde ne göreyim benim arka koltuk,yerler,kapı acma yerleri ve tavanlar hep kan olmuştu neyse bir oto kuoförüne gittim ama ne yazıkki pek cıkartamadı,bu konuyu gökhan arkadaşımla paylaşmıştım oda bana bakırköyde bulunan HALİÇ OTO ya yönlendirdi kendisinde olan komple oto korumayı bana hediye etme nezaketini gösterdi neyse 10 gün önce gün aldım ve dün gittim daha servise gp sokar sokmaz bana bir ilgi alaka şaşar kalırsınız sonra orda görevli bizim siteye üye CÜNEYT arkadaşımızın yanında takıldım saat:09:00 başlayan gp temizliği akşam 17:45 gibi bana teslime edildi ve gözlerime inanamadım gp min motoru,içi,koltukları,dışı,bagajına kadar her yer tertemiz ilk günkünden daha güzel olmuştu orta çalışan araç karsılamada kenan bey ve oto korumanın sorumlusu kenan beye ve ismini hatırlamadığım tüm HALİÇ OTO personeline ve Gökhan yaasdal arkadaşıma sonsuz teşekkürleri bir borç bilirim.

Denizzz
11/07/2007, 08:30
bence onlar az çok görevini yapmışlar...burda teşekkür edilmesi gereken biri varsa o da SİZsiniz...

civcivx
11/07/2007, 09:05
bence onlar az çok görevini yapmışlar...burda teşekkür edilmesi gereken biri varsa o da SİZsiniz...

Yani. Bence de asıl teşekkürü ufuk61 haketmiş :thumbs_up2:

paradiseLost
11/07/2007, 09:12
İnsani yardımların için teşekkürler Ufuk kardeşim.
Tabii Gökhan arkadaşımızada helal olsun bu arada.

fox41
11/07/2007, 09:20
Helal sana ufuk kardeşim yardımını esırgememışın.Allah kımsenın başına kaza bela vermesın ve senın gibi insanlarıda eksık etmesin

femoli
11/07/2007, 09:25
ufuk kardeş teşekkürün en büyüğünü zaten sen haketmişsin ne diyelim

ufuk61
11/07/2007, 10:03
arkadaşlar benim yerimde olsanız aynı duyarlılığı sizlerde yapardınız gecen hafta kaza geciren kişinin ailesi geldi yanıma polise vermiş olduğum ifadeden sonra adresimi tel numaramı almışlar bana teşekkür için gelmişler hastanın durumu iyimiş suan ortopedide yattığını iki ayagı ve kaburgaları kırıılmış bir haftaya kadar cıkarıcaklardı

dejavu
11/07/2007, 10:09
hemşerim göstermiş olduğun insani davranış için sana binlerce teşekkür ediyorum..

shoparr_
11/07/2007, 10:28
senin adına sevindim..

nyesilyurt
11/07/2007, 12:21
duyarlılığına ve insani özelliklerine saygılarımı iletiyorum. Gökhanın düşünceli davranışı:)

Er-NnN
11/07/2007, 13:34
asıl teşekkürü hakeden siz olmuşsunuz çok kişi gördüm kaza sonrasında sırf koltuklarım kirlenicek die kaza yerinden gazlayarak geçen sizin yaptıınızı herkes yapmıo babam sivil savunma uzmanı olduu için ilk yardım tecrübesi yüksektir yolda çok durdurttuk otobüsleri yardım için zamnında ama hastayı taşımaya kimse yardımcı olmamıştı birçok kez...

sizi tekrardan tebrik ediyorum bu davranışınız için...

memat
11/07/2007, 15:14
bravo ufuk abicim helal sana

Reddline
11/07/2007, 15:18
Keşke herkes görevini şu yukarıdaki olaydaki gibi yerine getirse biraz fedakarlıkta bulunsa... sonuç itibari ile yine herkes mutlu... Tüm bu olayda yararı olan herkesi tebrik ediyorum...

pascal
11/07/2007, 16:05
ikinize de helal olsun, şu zamanda böyle iyi ve yardımsever insanların olduğunu bilmek gerçekten çok sevindirici

Ziyaretçi047
11/07/2007, 17:11
Ben de tebrik ediyorum. Sağduyunuz için teşekkür ederim.

TEZEL PUNTO 45
11/07/2007, 18:36
ıkınızıde tebrık edıyorum abılerım yardımseverlıgınız cok guzel :):):)

MACHINE
11/07/2007, 22:02
Gerçeken sizi tebrik ediyorum.Sizin gibi vicdanlı insanlar var oldukça bu dünya da yaşanır!

ufuk61
12/07/2007, 08:16
kardiye senin kaza olayını anlatmıştın biliyorum cok üzücü bir olay ama bak cok iyi bir arkadaşda edinmişsin ne mutlu sana

ama eminim benim yerimde kim olsa aynı şeyi yapardı (orda yatan siz yada yakınınız olabileceğini unutmamalıyız)

kucukm
26/07/2007, 00:48
bende 20.000 bakımını Halic otoda yaptırdım. Arkadasımı ziyaret icin corlu ya gitmiştim o zaman yaptırmıstım. bende cok memnunum. 2-3 gun once klimadan ses gelmeye basladı. motor daha fazla titremeye basladı. telefon ettim durumu anlattım ve klima motoru siparis ettiler. garantiden degisecekmiş.

ahmetva
07/11/2007, 20:59
haliç otoya geçen hafta gittim ilgi alaka güzel... arabanın yanına sokmak istemiyorlar bu hoşuma gitmedi :(

HasanAliz
14/07/2009, 11:41
bende bu haftasonu uzunyola çıkacağım için haliçotodan hava filtresi+rot ayarı için randevu aldım.
bakalım memnun kalıcaz mı...

NeoN
14/07/2009, 14:00
bende tum periyodik bakımlarımı haliç oto da yaptırıyorum ilgi alaka güzel her soruna çozüm uretiyorlar. ayrica sigarta departmanıda çok hassas uzun lafın kısası tavsiye ederim...

06kaymak
14/07/2009, 16:07
istanbul da gıdecegım servıslerin en basında gelir Halıc Oto....

HasanAliz
18/07/2009, 22:10
ilgi alaka çok güzel. buraya kadar herşey iyi ama bugün bu servise 400 TL para vererek çıkmak zorunda kaldım. ön düzende küçük bir problemim vardı. sağ ön lastiği kaldırım yükseltesine vurup jantı eğmiştim.jantı lastikçide düzelttirmiştim. Haliçotoya bu durumdan hiç bahsetmemiştim tebrik ederim kendileri şıp diye anladılar. ( rot esnasında farketmişler,) sağ amortisörünüz yamulmuş sizin bir yere çarptınız mı , şiddetli şekilde çukura girme vs oldu mu diye ısrarla sordular. tebrik ettim. değiştirelim mi dediler uzun yola çıkıyorum zaten mecbur tamam dedim. amortisör değişimi yaparken ön fren balataları bitik dediler. buna çok şaşırdım. değiştirelim mi dediler. çok düşündüm ama sonra değiştirin dedim. frenlerim çok iyi tutuyordu ama uzunyolda sorun çıkmasın sonra söylemişti servis vs durumu olmasın diye mecbur ona da tamam dedik.

2006 GP 1,4 strjt dinamik 33000 km. ( balatalar vs 17000 km.deyken değişmiş) ön fren balatalarının bitmesi mümkün mü?

sağ amortisör değişti
hava filtresi
ön fren balataları
rot

400 TL eder mi sizce bunlar?

ABNEW
18/07/2009, 23:52
Bence değişen parçalara göre fiyat çok da yüksek değil.Artı sizin de belirttiğiniz gibi aracın problemini siz söylemeden anlayıp bunu bildirmeleri güzel.Problemi bir türlü bulamayan servisler de mevcut.Bence 400TL ye değecek bilinçli bir bakım-onarım olmuş.En azından rahatça binersiniz,

Kazasız sürüşler...

HasanAliz
27/07/2009, 18:10
teşekkür ederim.

şu an 1500 km yol yaptım. :) 1500 km. daha yapacağım nasipse. halen daha tatildeyim. GP yolda hiçbir problem çıkarmadı. çok rezil yollar da bile gittim hiçbir sıkıntı yok. dağ bayır dolaşıyorum halen daha. ne bir tıkırtı var şu an için ne başka bir ses.
frenler çok iyiydi aslında benim ama uzun yolda ani frenlemelerde farkettim, balatalarında değişmesi çok iyi olmuş.

şunu da öğrenmiş oldum ki uzun yolda GP insanı hiç yormuyormuş. 14 saat boyunca 2 saatlik mola ile birlikte ( toplam 16 saat) aynı gün içerisinde 1100 km gittim.
inanın hiç yorulmadım ve bu duruma kendimde şaşırdım. bir araç uzun yolda ancak bu kadar rahat olabilir diyor insan.9 gün önce sabah saat 06,00 da yola koyuldum, saat 22,00 -23,00 arası gideceğim yere varmıştım ve inanın hiçbir yorgunluk yok. ne bir kolda ağrı ne bir ayakta şişlik ne de belde ağrı sızı...araçta da hiçbir sorunla karşılaşmadım. sağda solda tıkanmış çok araç gördüm ama GP. de hiçbir sorun yok. süper bir araba GP

smartmavi
28/07/2009, 00:33
Ben de uzun zamandır Haliç oto ya gidiyorum. İlişkimiz kötü başladı ama şimdi çok iyi iletişim kuruyoruz. Her sorunuma çözüm buldum, özelliklede 120'yi geçince önden gelen tuhaf sarsıntılar. Daha önce iki kez balans yaptırdıktan sonra bugün İsmail usta çözdü..

Ellerinize sağlık!

Staje-R
02/08/2009, 17:59
Ben baqcılar EML lisesinde okuyorum.Bizim sponsor firmamız da HaliçOTO.Bi teşekkür de benden.

HasanAliz
02/08/2009, 21:39
Haliçotonun bir kıyağını da belirteyim yeri gelmişken.

yukarıda anlattığım değişimlerde servis çalışanları uzun yola çıktığımı bildiklerinden hava-su-yağ kontrollerini ve eklemeleri de ücretsiz yaptılar.