PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç değişimi talep edebilirmiyim

dogus618
23/11/2011, 16:11
HERKESE MERHABALAR

Burda daha öncede anlattığım gibi 2.5 ay önce bir punto evo araç aldım ve aldığım günden beri arka stoplar buhu yapıor .
servise gittim 10 gün parça bekledim izalasyıon yapıldı
sorun devam ediyor
daha sonra tekrar gittim duylar değişti
sorun dvam edior yine
yine gittim servise test sürüşündeki bir punto evonun stoplarını taktılar sorun yine dvam edior yine gittim servise sıfır stop takıldı sorun yine aynı
bilir kişi geldi fiattan ve inceledi kendi yanında getirdiği stopları taktı ve sorun yine aynı ben artık aracımın değişimini talep edebilirmiyiim ve nasıl bir yol izlemeliyim bu saatten sonra artık

1ocak2011
23/11/2011, 16:16
Aracın anahtarını o bilirkişiye direk vermeliydin, al sen kullan diye...

dogus618
23/11/2011, 16:18
Walla artık kafayı yedim desem yeridir durumları adım adım hep yazdım burda gördünüz ne yapabilirim araç alabilrimiyim yeni bilmiorum ama şansımı deneyeceğim

ZAK1980
23/11/2011, 16:36
Walla artık kafayı yedim desem yeridir durumları adım adım hep yazdım burda gördünüz ne yapabilirim araç alabilrimiyim yeni bilmiorum ama şansımı deneyeceğim
Doğukan gıt burayla bır gorus bır cok fırmaya aracı iade ettirdiler

tketici haklar,hukuk, dava amak, sikayet,tketici mahkemesi, tketici kanunu, kredi kartlar, tketici kredisi, devre tatil, devre mlk, otomobil ikayeti (https://www.ttkd.org.tr/)

dogus618
23/11/2011, 16:59
şimdi aratırıyorummm siteyi cok saol abim

takres
23/11/2011, 17:15
edersiniz ama değişirler mi bilmiyorum...kanuna göre bir araç aynı sorunu 3 kez yapabilir...elinde her değişim için belge vs var mı ?

tayfux
23/11/2011, 17:36
kardeşim normal şartlar altında normal bir marka olsaydı fiat olurdu da fiat bir acaip değiştircek olsa da illa ki adamı hasta etmeden değiştirmiyorlar..

dogus618
23/11/2011, 19:02
Yani elimde 3 kere aynı sotrunla iligli servis kaydı kağıdı war ama dediğin gibi abi deiğişim zor sadece biraz değişim diye bastırıp arabayı en azından düzgün yapmalarını sağlamak yani kolpadan değiştirin diyorum onlarda değişme yapmamak için arbayı yapacaklar o yüzden bu sekilde bastırmaya calısıorum ama olmadı yasal haklarımı kullanıcam bu konu üzerinde elimden ne gelirse onuda deneyeceğim en sonunda

GP COSKUN
23/11/2011, 19:14
doğukan kesinlikle aracı değiştirtirsin hakkını sonuna kadar ara
senin aracında kaporta kusuru var

dogus618
23/11/2011, 19:23
bazern pes edesim geliyor ama bazende hakkımı yedırmek ıstemıorum o yıuzden hakkımı arıcam sonuna kadar abım

ZAK1980
23/11/2011, 20:09
bazern pes edesim geliyor ama bazende hakkımı yedırmek ıstemıorum o yıuzden hakkımı arıcam sonuna kadar abım

Doğukan sen pes et ben pes edeyım haksızlıklara kım güğüs gerecek .
Gecen gun vergıyı ödedım 2006 yılında ödedıgım halde 1.70 kurus faiz işletilmis 1.70 kurus ıcın ortalıgı ayaga kaldırdım ben 1.70 kurus ılemı zengın olacam hayır elbette ama vergı ödeme noktasındakı diğer insanlarda benden cesaret alıp haklarını yedırtmesın bırkısıden 1.70 kurus haksız yere alındıgında aman ne olacak 1.70 kurus elımın kırı dıye dusunuruz ama Ankaradakı 12 mılyon nufusun 3 mılyonu vergı mukellefı olsa herbırınden 1.00 tl alınsa ooooooooo
Sana tavsıyem ıcerısınde bulundugun haklı durumun hukukı yonlerını arastırmak karsı tarafın senın sorunlarını senın sucunmus gıbı lanse edıp senı zor duruma dusurmesının onune gecmek olsun

burhankutlu
23/11/2011, 20:28
beyaz eşya da yaptıklarına göre değişim araçta da yapılıyordur kesin. 3 ten sonraki fabrika sorunları giderilmiyorsa değişim yapılmasına dair bi yazı okumuştum.