PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sitemizde atatürk köşesi yapalımmı?

Misafir2
08/01/2007, 23:19
Ulusal anlayısın bilinmesı, yaşaması, yaşatılması, tüketen, satan, üretimi kaldırıp ithalatı geliştiren halkın ekonomık refahını değil sermayeyi, köleleştirme polıtıkasını savunanlara karşı emperyalızme son çelme takan ulu önder atamızı anlamak adına buna ihtıyaç var arkadaşlar

emre
08/01/2007, 23:33
hocam sonuna kadar destekliyorum unutulmak ve yok edilmek sitenen ataürkümüzü biz duyarlı insanlar olarak sahip çıkmalı ve yüceltmeliyiz

Mısafır
08/01/2007, 23:51
+1 Ataturk kadar ılerı goruslu bır ınsan daha dunyaya gelmedı yasıyoruz goruyoruz...

ghost rider
09/01/2007, 10:14
bence mükemmel bir çalışma,siz nerdesiniz?incelemenizde fayda var..

ataturktoday.com

Misafır
09/01/2007, 10:32
Atam olmadan olmaz arkadaşlar.
bizler Ulu önder Atatürkün geleceğiyiz, Türkiyeyi emanet ettiği, Şehitlerimizin uğruna kan aldığı ve kan verdiği gençleriz.

Hep birlikte sahip çıkalım Atamıza.

Misafır
09/01/2007, 10:47
ahmet harikasın abi.
yüreğine sağlık.

emre
09/01/2007, 18:38
abi seni gönülden tebrik ediyorum böyle güzel paylaşımlar için umarım bu paylaşımlara bütün site kayıtsız kalmaz ve katılır örnek ve özel bi köşe olur burası tekrar teşekkürler...!

Misafir2
09/01/2007, 22:29
ArkadaŞlar Bİr An Önce Yapalim Şu AtatÜrk KÖŞemizi Valla Bakin Ahmetİm Dayanamadi Tutmakta İstemiyoruz Bu GÜzel PaylaŞimlarini Elİne EmeĞine YÜreĞİne SaĞİlik ArkadaŞlarimin
Sayin Erdİ Yilmaz KardeŞİm Marİfetini Bekliyoruz Hadi AÇ Bİ KÖŞe Bİze Doldurup TaŞiralim İÇİnİ En MÜkemmel En YakiŞir Şekilde Atamiza Öyle Yapalimki Kaynak Olarak Kulanilsin Babacim Ha Gayrett

Misafir2
10/01/2007, 11:44
arkadaşlar neden kımse oylamaya katılmıyor ?????????????

ghost rider
10/01/2007, 16:27
arkadaşlar neden kımse oylamaya katılmıyor ?????????????

Galiba ATATÜRK ün grandepuntoyla bir bağlantısının olmayışından,kim bilir???

microab
10/01/2007, 16:31
Kesinlikle haklısın Ghost.Buranın bir otomobil funclup olduğu düşünülürse öyle düşünülmesi doğal gibi.Fakat burda zaten birtakım paylaşımlar yapılmaya başlanmış--doğal bir köşe oluşmuş durumda zaten...

Misafir2
10/01/2007, 16:39
Kesinlikle haklısın Ghost.Buranın bir otomobil funclup olduğu düşünülürse öyle düşünülmesi doğal gibi.Fakat burda zaten birtakım paylaşımlar yapılmaya başlanmış--doğal bir köşe oluşmuş durumda zaten...

mesele punto değil birader burası bir site unutmayalım
yerım puntosunu mesele farklı lütfen bıraz cıdıyet çokta önemlı değil yanı olmasada olur göstermelık herşeye karşıyımdır oldum olası önemlı olan yürekten gelen dır
:mad:

microab
10/01/2007, 16:50
Üsluba dikkat-Stres yapma Vedat,hayırdır Celallendin...

Mısafır
10/01/2007, 19:03
Arladaşlar herkesin önem derecesi farklı olabilir burası ortak bi platform. burada sitenin huzurunun ve dengesinin bozulmasını kesinlikle istemem...
bu başlığı kapatıyorum.

Yüce Önder Mustafa Kemal Atatürk adında bir başlık açıyorum. burdaki ilgili mesajları da o başlığa taşyorum...

Lutfen yazdıklarımıza ve tavırlarımıza dikkat edelim.

Siyasi ve politik mevzuları forumdan mümkün oldugu kadar uzak tutalım...

GrandePuntoTR
Yönetim