PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : grande punto dynamic-emotion farkı

blueenvoy
19/11/2011, 10:53
iyi günler arkadaşlar bir konuda yardımınızı isticektim :)

dynamic le emotion farkı lazım bana ama teknik degil aslında emotionlarda şunu merak ediyorum

emotion aldıgında sadece( jant+krom kapı açma+kapı aydınlatma+3.kafa+2 airbag fazladan+kol dayama+arka k.okuma lambası+4 cam otomatik) bunlar mı farkediyor

koltuk kumaş kalitesi, ön konsol kalitesi ayni aracın izolasyonu vb şeyler aynı extraları var yoksa kullanılan malzemede mi daha kaliteli ?

tayfux
19/11/2011, 13:59
iyi günler arkadaşlar bir konuda yardımınızı isticektim :)

dynamic le emotion farkı lazım bana ama teknik degil aslında emotionlarda şunu merak ediyorum

emotion aldıgında sadece( jant+krom kapı açma+kapı aydınlatma+3.kafa+2 airbag fazladan+kol dayama+arka k.okuma lambası+4 cam otomatik) bunlar mı farkediyor

koltuk kumaş kalitesi, ön konsol kalitesi ayni aracın izolasyonu vb şeyler aynı extraları var yoksa kullanılan malzemede mi daha kaliteli ?
aynen öyle kardeşim izolasyon falan active ve dynamic e göre daha iyi gibi geldi bana çünkü ben active den sonra emotion a geçmiştim içeri daha az ses alıyordu araç..birde geçenlerde arkadaş emotion satıyordu sitede 2006 model aracı asr esp hild holder yok demiş yani güvenlik paketi ama çok azında yok.. hemen hemen çoğunda var..

kara kız
19/11/2011, 20:21
büyük ölçüde izolasyon farkı var..birde emotionların kapı dösemelerı çift renk koltuk kuması daha kalıteli ve farklı.. artı dashboardun alt rengi kremdir..yani siyah torpido kapaklı bir emotion bulamassınız..umarım anlamıssınızdır..