PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyon kutusu tamiri

sagitta
17/11/2011, 21:44
arkadaşlar öncelikle düz yollarda araçda bir sorun yok bozuk ve stabilize yollarda sanki on takım bozuk rot kolları yerinden cıkmış gibi ses geliyor araştırdım tıkırtı burçundan oluyor diye bilgi edindim gittim servise fiatın en ucuz parcası bu olsa gerek 19 tl parca 100 tl işcilik seviste olsun dedim gp den degerlimi dedim araç servise girdi ve bana dedilerki tıkırtı burcun saglam dreksiyon kutusu bozuk ee dedim 870 tl dediler kalsın dedim aracı yaptırmadan cıkardım 50 tl cazasını odedim sonra sultanbeylide bir ozel serviste sordum bostancı sanayisinde tamirini yapıyorlar dedi kendileri alıp tamir yapıp parcayı geri bırakıyorlarmış 1 senede garantiliymiş fiatı 260 tamiri 120 de söküp takma işciligi toplam 380 geliyordu ben gene rahat durmadım ve araştırdım bostancı sanayisine gittim ve direksiyon kutusunu tamirini yapan yeri buldum ve bu işi sizden başka yapan varmı dedigimde verdikleri cevap istanbul da tek biz yapıyoruz dedi araç burda direksiyon kutusunu söktürecegimiz bir yer varmı dedim hemen orda bir yeri aradı arka sokakta bir arkadaşına yonlerndirdi 25 dk söküldü 1.5 saat tamiri sürdü ve 30 dk takıldı ve işte tüm maliyet 100 tl tamir 100 tl sökme ve takma işlemi kararı siz verin kime güvenecegiz aracımdaki ses soronu kesildi

Mugen_punto
17/11/2011, 22:07
İnşallah başka sorunlar çıkarmaz hayırlı olsun..

sagitta
17/11/2011, 22:25
İnşallah başka sorunlar çıkarmaz hayırlı olsun..
tşkr ederim bütün arkadalarımın gp lerinin başına bir sorun gelmez inşallah

kara kız
18/11/2011, 11:09
keske bir kaç resim çekseydinn hocammm...

leafclover
20/11/2011, 03:14
selam hocam bostancıda gittiğin yerin adresini verirmisin yada adını biliyormusun? direksiyonum sert ve direksiyon kutusu problemi varmış bende götürmek istiyorum oraya yardımcı olursan sevinirim..

sagitta
20/11/2011, 11:25
bostancı sanayisinde koç torna diye geciyor adresi dogan bey cad no 17 bostancı ıst 0216 575 28 22 gittiginde gecen bizim bir arkadaş gelmiş dersin siz söktürmüşünüz dersin kasada duran hafif şişko biri vardı sagolsunlar parca tamir olana kadar ilgilendiler ve hemen benim işi one aldılar beni fazla beklemediler

sagitta
20/11/2011, 11:29
senden ricam benim aklıma gelmedi direksiyon kutusu söküldügünde bir fotorafını cekim siteye bu başlık altına koyarsan sevinirim bütün arkadaşlar bilgilensin kapılmasınlar üçkagıtcılara

pertry
20/11/2011, 16:22
İstanbul bağcılar güngören sanayi sitesi tufan hidolik

leafclover
21/11/2011, 04:39
çok teşekkür ederim hocam bilgi ve adresi için..inşallah bende senin gibi halledebilirim..

tabiki fotoları çekip paylaşırım burda..