PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım lütfen..

fotobelit
17/11/2011, 18:46
Selam arkadaşlar..öncamın dibindeki,ön panelin üst en dip bölümünde yani panelin ön cam ile kesiştiği yerde adını bilmediğim için klima ızgarası diycem..Boydan boya olan ortasında yuvarlak, sanırım vida tarzı bişey var..Onu sökemedim..o ızgaranın Sol tarafındaki tırnaklar kırılmış ısınınca kenarı atıyor..yapışkan tutmuyor,silikon denemedim orası sıcak oluyor diye..Tak tuk diye ses yapıyor canımı sıkıyor..Yardımcı olursanız sevinirim..saygılar..

ZAK1980
17/11/2011, 18:50
Cemıl konu baslıklarını Acıl yardım ,yardım gıbı baslıklarla acmamaya gayret gosterırsen konuya daha cabuk cevap yazılır.
Saglıklı bır cevap almak ıcın resmını cekıp koy bence yazdıgından cok fazla bırsey anlamadım bıraz karmasık olmus

Du Hast
17/11/2011, 18:56
difizör o parçanın adı hocam
yenisini alıp takmalısınız onarım tat vermiyor

takres
17/11/2011, 18:58
Cemıl konu baslıklarını Acıl yardım ,yardım gıbı baslıklarla acmamaya gayret gosterırsen konuya daha cabuk cevap yazılır.
Saglıklı bır cevap almak ıcın resmını cekıp koy bence yazdıgından cok fazla bırsey anlamadım bıraz karmasık olmus

+1

fotobelit
17/11/2011, 19:41
Kusuru bakmayın..Adını bilmediğim için konu başlığı ne yazayım bilemedim..

fotobelit
17/11/2011, 19:44
Bu difizör ün fiyatı ve nereden temin edebileceğimi bilen arkadaşlar varmı acaba..Bir kaç yapıştırıcı ismi aldım ama sağlıklı olmaz diyorsanız değitiricez artık..Bu arada konu daha öncede açılmış google dan difüzör aratırken çıktı..Bunun içinde kusura bakmayın..
https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/12847-cam-difuzoru-kac-lira.html