PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Halı Paspas Nasıl Temizlenir?

ktpunto
17/11/2011, 09:01
Arkadaşlar bu konuda yardım gerekmekte. Ne tavsiye edersiniz? Kosla Vanish dedi bir arkadaşım ama işe yarar mı ? Normal kauçuk paspas gibi yıkanmaz heralde ..

Misafir047
17/11/2011, 09:17
halı paspası kauçuk paspas gibi yakayabılırsın yalnız iyice kuruduktan sonra arabaya yerleştirebilirsin ıslak veya nemliyken koyarsan bir zaman sonra kötü bir koku oluşuyor

krm1983
17/11/2011, 18:55
halı paspası kauçuk paspas gibi yakayabılırsın yalnız iyice kuruduktan sonra arabaya yerleştirebilirsin ıslak veya nemliyken koyarsan bir zaman sonra kötü bir koku oluşuyor

+ kurumazsa baya koku yapıyor

shellcininabisi
17/11/2011, 21:32
hocam ben halı paspasları kullanıyorum. vanish manişh değil direkt el yıkadığımız sıvı sabundan damlatıyorum fırçayla bir güzel köpürtüyorum. ama arkadaşların dediği gibi iyice kurutuyorum.

+ sı bu hafta sonu elde yıkama modunda ya da en kısa soğuk programda MAKİNA deneyimi yaşatacağım paspaslara sonuçları yazarım :)

OzzY
17/11/2011, 23:19
hocam ben halı paspasları kullanıyorum. vanish manişh değil direkt el yıkadığımız sıvı sabundan damlatıyorum fırçayla bir güzel köpürtüyorum. ama arkadaşların dediği gibi iyice kurutuyorum.

+ sı bu hafta sonu elde yıkama modunda ya da en kısa soğuk programda MAKİNA deneyimi yaşatacağım paspaslara sonuçları yazarım :)

paspasın içinde biriken toz makinanın filtrelerine zarar verebilir.

shellcininabisi
18/11/2011, 00:19
paspasın içinde biriken toz makinanın filtrelerine zarar verebilir.

doğru diyorsun hocam :) senin mesajı okuttum hanıma tepki şu : "o zaman iyice silkeleyip atarız" dedi ya bakalım nolacak :)

OzzY
18/11/2011, 03:19
bekliyoruz bakalım :D

kara kız
18/11/2011, 11:07
toruzn haricinde paspasın altında halının gözenekelerini kapatan kımyasal bir madde var ..zamanla o ozellıgnı kaybedip .parca parca dokuluyor..bence makınede yıkamayın elde devam yınede sız bılırsınız...

Budweiser
18/11/2011, 19:48
toruzn haricinde paspasın altında halının gözenekelerini kapatan kımyasal bir madde var ..zamanla o ozellıgnı kaybedip .parca parca dokuluyor..bence makınede yıkamayın elde devam yınede sız bılırsınız...
+1 Ben bendeki 19 liralık paspasları attım makinaya :D nevresim takımı gibi yumuşacık altındaki o şeyler pıtır pıtır dökülüyor.