PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sol kapı cam motoru

agaytan
13/11/2011, 12:10
selamlar hazır konu açmışken bir tane daha yazayım dedim.. sol cam krikosu yazın izmirde tatildeyken bozuldu karabağlarda bir yerde 90 tl ye tamir ettirdim. --çünkü servis 400 tl istedi ve 1 hafta sonra gelir demişti bende camı açmadan 1 hafta bekleyemeyecektim-- ağustos ayında yaptırdım 1 sene garanti verdiler ankara ya döndüm 15 ekimde geri bozuldu bu sefer k.karabekirde uzmancam diye biryere gittim onlarda tamir etti 80tl ye ama kışa kadar garanti dediler dondumu camı zorluyorsunuz bozuluyor diye garantiyi fazla vermediler ... servis motorla birlikte değiştirmese sadece plastik bir parça ve makara bozuluyor çünkü servise gideriz ama bizi böyle yan çözümlerle uğraştırıyorlar şimdide pişman oldum komple servise gitmediğime çünkü 80 80 veriyoruz tamirciye..
sözün kısası kışın cam donunca açmayın kesinlikle..

Ziyaretci046
13/11/2011, 13:44
6.sanayiye uğrasaydın sait mekanik var bu cam motoru konusunda uzmandır sana yardımcı olurduk onlarda her türlü malzemesi mevcut krikosyla ilgili kolay gelsin sorunsuz hallolurdu

agaytan
13/11/2011, 14:34
ilk gördüğüm camcıya sordum sanayide yaparız dediler kaçıncı sanayi bilmiyorum ama sait mekaniki not aldım izmir de sorun yaşarsak uğrarım teşekkürler

beatbox87
21/12/2013, 21:25
istanbulda düzgün bir şekilde sağ cam motorunu yapıcak bildiğiniz varmı

ersenkose
15/09/2014, 22:23
Arkadaşlar bugun sol on cam krikosu arizalandi. Yenimahalle birmotta yaptirdim. 461 tl para verdim. Cikan parcalarida hurdacilara satiyorum. Motor ve nizmada sorun yok sadece klips kirilmis. Parca almak isteyen olursa 165 tl veriyorum.