PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankarada Direksiyon kutusu için Tornacı ?

cruelmax
05/11/2011, 22:27
Selamlar Benim direksiyon kutusundaki meşhur milin tornacı tarafından yapılması gerekiyor. Ankara daki Gp ci arkadaşlardan daha önce yaptıran ve bu işin ehli olmuş bir tornacı tanıdığı olan var mıdır ? İlk defa Direksiyon kutusu açan birine yaptırıp işi şansa bırakmak istemiyorum.
Herkese İyi bayramlar bu arada .:)

iris19
05/11/2011, 23:58
mil derken tıkırtı burcundan mı bahsediyorsunuz

cruelmax
06/11/2011, 09:16
Evet kutunun içindeki teflon burç , Mil yazmışım :(

cemal arslan
06/11/2011, 10:20
serkan kardeş...
bayram sonrası gel...yardımcı olurum...
ustamızda tornacımızda...işinin ehli insanlar....garantisi ve kefili benim...

Du Hast
07/11/2011, 02:10
serkan kardeş...
bende geleyim, hem tanışmış oluruz hem sohbet etmiş oluruz hem de aradaki dargınlığı atmış oluruz.
adresi pm ile gönderin bana yeterli :)

cruelmax
09/11/2011, 21:20
serkan kardeş...

Eywalla bana bi adres verirsen hafta sonu uğramayı düşünüyorum. Tablalarda değişecek muhtemelen Langur lungur sesler beni deli ediyor.

Düzeltme : Artı tuningdeki yer senin adres sanırım. Oraya uğrayacağım değilmi ?

hilmiusta
09/11/2011, 21:23
su saga sola cevırırken tıkır tıdır dıye bı sey vuruyor dıreksıyon kutusundan dedı servıse gosterdım ama servıste yaptırırsan sonu ıyı olmaz dedım kocaelıde de gosterecegım bı yer bılmıyorum kocaelıde bu sorunla karsılasan bı arkadas varmı acaba

cemal arslan
09/11/2011, 21:57
Eywalla bana bi adres verirsen hafta sonu uğramayı düşünüyorum. Tablalarda değişecek muhtemelen Langur lungur sesler beni deli ediyor.

Düzeltme : Artı tuningdeki yer senin adres sanırım. Oraya uğrayacağım değilmi ?

adres doğru
geldiğinde konuşalım...içine sinmezse yaptırma...en azından filir alırsın...nedir ne değildir...

cemal arslan
16/11/2011, 21:30
bende geleyim, hem tanışmış oluruz hem sohbet etmiş oluruz hem de aradaki dargınlığı atmış oluruz.
adresi pm ile gönderin bana yeterli :)

çok özür dilerim...
mesajı bugün fark ettim...

pm yazdım

serkan kardeş...aracın nasıl olmuş ?????

aon
16/11/2011, 23:36
su saga sola cevırırken tıkır tıdır dıye bı sey vuruyor dıreksıyon kutusundan dedı servıse gosterdım ama servıste yaptırırsan sonu ıyı olmaz dedım kocaelıde de gosterecegım bı yer bılmıyorum kocaelıde bu sorunla karsılasan bı arkadas varmı acaba
aynı sorunu ben de yaşıyorum bununla ilgili tecrübesi olan var mı?ne kadara mal olur acaba?İstanbul avr yakasında tavsiye edebileceğiniz bir usta var mı?

cemal arslan
17/11/2011, 10:20
serkanın sorunu 250 liraya mal oldu ...tornacı parça işçilik...herşey dahil...