PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30 Ekim İZMİR Sinema Buluşması Fotoğrafları

egzo-evo
30/10/2011, 22:07
bugün çiğli kipa cinecity sinemalarında "anadolu kartalları" filmi için gerçekleştirdiğimiz buluşmayı ben eşim ve aramıza yeni katılan değerli eray kardeşimiz ve kız arkadaşı özge hanımın katılımıyla gerçekleştirdik.

bir çok arkadaşımızın özel mazeretleri nedeniyle katılım az oldu belki ama forumumuza çok şeyler katacağını düşündüğüm eray kardeşimizin katılımıyla bir tanışma buluşması oldu aynı zamanda. kendisine tekrar hoş geldin diyor ve geldiği için teşekkür ediyorum :) bir daha ki sefere daha yoğun ve kalabalık bir cinebonus buluşması pekde fena olmaz ha eray ne dersin ;)

rock siyah gp ve egzotik kırmızı evo nun fotoğraflarını beğenize sunuyorum. eray sendeki fotoğraflarıda sabırsızlıkla bekliyorum kardeşim:w00t2000: özellikle bizlerin olduğu kareleri :)

egzo-evo
30/10/2011, 22:11
bunlarda bendeki fotoğrafların diğerleri.

fiery_hunter
30/10/2011, 22:42
bugün çiğli kipa cinecity sinemalarında "anadolu kartalları" filmi için gerçekleştirdiğimiz buluşmayı ben eşim ve aramıza yeni katılan değerli eray kardeşimiz ve kız arkadaşı özge hanımın katılımıyla gerçekleştirdik.

bir çok arkadaşımızın özel mazeretleri nedeniyle katılım az oldu belki ama forumumuza çok şeyler katacağını düşündüğüm eray kardeşimizin katılımıyla bir tanışma buluşması oldu aynı zamanda. kendisine tekrar hoş geldin diyor ve geldiği için teşekkür ediyorum :) bir daha ki sefere daha yoğun ve kalabalık bir cinebonus buluşması pekde fena olmaz ha eray ne dersin ;)

rock siyah gp ve egzotik kırmızı evo nun fotoğraflarını beğenize sunuyorum. eray sendeki fotoğraflarıda sabırsızlıkla bekliyorum kardeşim:w00t2000: özellikle bizlerin olduğu kareleri :)

çok teşekkür ederim bu düşüncelerin için abicim. sizleri tanımak çok güzeldi. çok keyifli bi gün geçirdik sizlerle birlikte. fotograflarıda en kısa zmanda burda görücez boyutlarıyla biraz oynamamız gerekiyo biliyosun :) cinebonusada mutlaka gidelim bigün :)

krakercocuk
31/10/2011, 10:43
keyif almışsınız belli..bidahakine artık:)

sagopa35
31/10/2011, 11:15
keyifli olduğundan eminim :) katılamadık ama mutlaka bir sinema buluşması yapalım...güzel filmler var vizyona giricek..

egzo-evo
31/10/2011, 11:50
keyif almışsınız belli..bidahakine artık:)

eyvallah kraker kardeşim her zaman biliyorsun :) fotoğraf tüyoları işe yaramaya başladı gibime geliyor ne dersin :D bu arada eray da ilgileniyormuş fotoğrafla haberin olsun. ondan da bazı ipuçları öğrendim o gün fotoğraflara ekstra etkisi oldu diye düşünüyorum :D

keyifli olduğundan eminim :) katılamadık ama mutlaka bir sinema buluşması yapalım...güzel filmler var vizyona giricek..

çok sağolasın temel kardeşim :) biz eray la şimdiden plan yaptık bile ama hepimizin ortak kararıyla ilerleyen günlerde genel bir katılımla neden olmasın diyorum ;)

fiery_hunter
31/10/2011, 12:55
eyvallah kraker kardeşim her zaman biliyorsun :) fotoğraf tüyoları işe yaramaya başladı gibime geliyor ne dersin :D bu arada eray da ilgileniyormuş fotoğrafla haberin olsun. ondan da bazı ipuçları öğrendim o gün fotoğraflara ekstra etkisi oldu diye düşünüyorum :D

çok sağolasın temel kardeşim :) biz eray la şimdiden plan yaptık bile ama hepimizin ortak kararıyla ilerleyen günlerde genel bir katılımla neden olmasın diyorum ;)

bizimki sadece amatör olarak abicim :)

JASMINE
31/10/2011, 20:25
Keyifli olmuş. Zaten ne zaman kötü oldu ki İzmir buluşmaları :D :D

Bir sonrakinde bende varım. Çok yorgun ve uykusuzdum yoksa gece mece çıkışa gelecektim.

ZAK1980
31/10/2011, 20:52
Filim nasıldı gıtmeye degermı ?

egzo-evo
31/10/2011, 21:31
Keyifli olmuş. Zaten ne zaman kötü oldu ki İzmir buluşmaları :D :D

Bir sonrakinde bende varım. Çok yorgun ve uykusuzdum yoksa gece mece çıkışa gelecektim.

bundan hiç şüphem yok hoşgeldin yasemin :)

Filim nasıldı gıtmeye degermı ?

pilot olmak için nasıl zorlu bir süreçten geçildiğini ve uçmanın nasıl bir tutku olduğunu anlatan bir filmdi. türk yıldızları ve solotürk ün daha detaylı görüntüleri olabilirdi bence. ama pilotlarımızın niçin dünyanın en iyi pilotları olduğunu anka kuşundan mevlenaya kadar bizi biz yapan hikayelerle daha iyi anlıyorsunuz.

fiery_hunter
01/11/2011, 00:22
geriye kalan fotolarda bende :)

fiery_hunter
01/11/2011, 00:24
biraz daha :)

fiery_hunter
01/11/2011, 00:26
5 kare daha :)

fiery_hunter
01/11/2011, 00:28
ve son ;)

JASMINE
01/11/2011, 08:16
bundan hiç şüphem yok hoşgeldin yasemin :)
.

Hoşbuldum :)

egzo-evo
01/11/2011, 08:32
eline emeğine sağlık eray kardeşim. hepsi birbirinden güzel olmuş gerçekten :) avatar resmi için stop lambaları düşünmüştüm ama beni kararsız bırakana en az üç tane daha favorim var avatar için :Ç

vay vay vay bu da çok güzel çıkmış be yaw :D

kendi kendimize birde nazar değidirmeyelimde bir tahtaya vurayım nerde hah işte tak tak tak :D bu arada şaka olsun diye yazmadım gerçekten tahtaya vurdum :)

fiery_hunter
01/11/2011, 12:25
eline emeğine sağlık eray kardeşim. hepsi birbirinden güzel olmuş gerçekten :) avatar resmi için stop lambaları düşünmüştüm ama beni kararsız bırakana en az üç tane daha favorim var avatar için :Ç
bence bu çok iyi abicim bende aracımın resimlerini koyucam en kısa zamanda :)

vay vay vay bu da çok güzel çıkmış be yaw :D
kendi kendimize birde nazar değidirmeyelimde bir tahtaya vurayım nerde hah işte tak tak tak :D bu arada şaka olsun diye yazmadım gerçekten tahtaya vurdum :)
birazcık oynamayla olmıcak şey yok :) hay sen çok yaşa abi :)

egzo-evo
01/11/2011, 14:15
Hoşbuldum :)

aynı bizim ufaklık yiğit paşamız gibi yazmışsın :)

bilgisayar açılırken "hoşgeldiniz" yazar ya yiğit her zaman "hoşgeldik" diye cevap veriyor :D

whitegold
01/11/2011, 16:58
eray acılen aracını kaportacıya goturup tampon ve kaput aralıgını ayarlat kardesım resımde dırek gozume o carptı :) guzel bır buluşma olmustur emınım,gozum ılk yasemını aradı ama katılmamıs sen taaa kalk ızmırden benım masukıye buluşmama gel izmirdekı bır buluşmayı kacır yakıstıramadım :) :) :)

JASMINE
01/11/2011, 22:42
aynı bizim ufaklık yiğit paşamız gibi yazmışsın :)

bilgisayar açılırken "hoşgeldiniz" yazar ya yiğit her zaman "hoşgeldik" diye cevap veriyor :D

Eeeee Yiğit'e ben diyorum buluşmalarda kendine başka arkadaş arama ben varım diye :) Boşuna değil dimi :P :P :P

eray acılen aracını kaportacıya goturup tampon ve kaput aralıgını ayarlat kardesım resımde dırek gozume o carptı :) guzel bır buluşma olmustur emınım,gozum ılk yasemını aradı ama katılmamıs sen taaa kalk ızmırden benım masukıye buluşmama gel izmirdekı bır buluşmayı kacır yakıstıramadım :) :) :)

Soner'cim, bu 5 yıl içinde İzmir'de kaçırdığım 1 veya 2. buluşmadır. Ama bende boş değildim. Ankara'ye yine forumumuzdan bir arkadaşımızın düğününe gittim. Yani anlayacağın yine bir GP buluşmasında idim :) :)

fiery_hunter
01/11/2011, 23:03

aklımda abi vakit yok ama :)

aykut_1914
02/11/2011, 00:05
çok kıskandım :(
vizeler bitsede forum bi bulusma yapsa :)

egzo-evo
02/11/2011, 00:13
çok kıskandım :(
vizeler bitsede forum bi bulusma yapsa :)

hiç endişelenme ilk fırsatta tekrar buluşma olacaktır. planlar yapılmaya başlandı bile. bu sayfalar aracılığıyla mutlaka haberin olur zaten ;)