PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yanmayan Bagaj Lambası..

barisunye
27/10/2011, 23:06
2008 starjet gp de bagaj lambam yanmıyor...elektrıkcı arkadas tum tesısatı sokerek kontrol ettı kabloları vs kılıde kadar geldı..sıkıntıyı bagaj kılıdınde buldu..ben bişey yapamam dedı...servısde değişecek dedi..
bunun başka pratık bır cozumu yokmudur..altı ustu bı lamba yakacak bu kılıt nıye yaktırmıyorkı:)başına gelıp tavsıyesı olan varsa sevınırım....

10urakgun
27/10/2011, 23:18
Benim başıma birebir böyle bir olay gelmedi ama benim 2006 model GPde söyle bir bagaj kilidiyle ilgili sorun olmuştu: göstergedeki ikaz lambalarında bagaj kapağı kapalı olmasına rağmen açık uyarısı veriyordu. ben de bagaj kapağının sağına soluna bakarken bagaj kilidinin tampona doğru girdiği yerin sağ tarafında başka bir küçük dil gibi bir şey olduğunu fark ettim. burayı deneme yanılma yöntemiyle arabanın anahtarıyla kurcalarken dil gibi şey yerinden oynadı ve konumu değişti sonra da ikaz lambası bir daha yanmadı. belki sizin bagaj lambası da böyle bir nedenden dolayı yanmıyordur.

asil
27/10/2011, 23:27
izmirde olsan 5 dk da yapabilcek birine yönlendirirdim....

senerizmir
08/05/2018, 14:29
izmirde olsan 5 dk da yapabilcek birine yönlendirirdim....

normal kapı kilitlerinden de anlıyor mu. anlıyorsa bendede bir kaç sorun var

halilimo
09/05/2018, 00:08
normal kapı kilitlerinden de anlıyor mu. anlıyorsa bendede bir kaç sorun var

Sorunlarini yaz hocam yardimci olalim

arenas
09/05/2018, 11:38
İstanbul'da bu işlerle uğraşan elektrikçi tanıdık var mı arkadaşlar?anadolu yakası olursa makbule geçer.Benim araçta lamba hiç yok,tesisatı da yok.Sanayi sitelerinde gittiğim elektrikçilerin hepsi "olmaz bu iş" dediler.Forumdan arkadaşlar sağolsunlar nasıl yapılacağını,şemalarını falan anlattılar ama uğraşacak usta bulamıyorum.Pilli lambalar gibi çözümler,en lazım olduğunda işe yaramıyor maalesef.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi