PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande punto bagaj içini gizleyen kapak arıyorum(pandizot)

slmhzl
26/10/2011, 19:23
arkadaşlar bagaj kapağıyla birlikte kalkan kapanınca bagaj içini göstermeyen döşeme parçasını arıyorum. teknik adı pandizot.muş. nerden bulabilirim? fiyatı nasıldır? çıkma bulan yada bilen hatta satan varsa görüşelim.
tşk.ler...

firars
17/11/2011, 13:48
ankarada hurcadılarda bi dolu punto oluyor ben tek kapı araç bile bulmuştum ne lazımsa sökelim diye bekliyorlar.. ankaradan bi tanıdık varsa söyle uğrasın hemen bulur..

veya sınavlarım geçsin ben halledeyim..

Misafir047
17/11/2011, 14:04
ankarada hurcadılarda bi dolu punto oluyor ben tek kapı araç bile bulmuştum ne lazımsa sökelim diye bekliyorlar.. ankaradan bi tanıdık varsa söyle uğrasın hemen bulur..

veya sınavlarım geçsin ben halledeyim..
ankara hurdacıların neresinde var adresi verebilirmisin

takres
17/11/2011, 14:10
çıkmacılarda çok rahat bulunur...hemde servis fiyatının dörtte birine...

sagitta
17/11/2011, 21:50
bende o pandizotun uzerine oturdugu plastigi arıyorum benimkinde araca arkadan bakınca sag taraftaki kanca kırılmış bagaj kapagını acınca pndizot sallanıyor

firars
19/11/2011, 12:07
ismini yanlış bilmiyorsam yıldız oto sanayi oluyor tam olarak.. fiat çalışan 3 4 tane büyük 5 6 tane de küçük hurdacı var bu tarz şeyler için oraya bakın sonuçta sıfırı ikinci eli değişen birşey yok..

emtue
01/12/2011, 14:51
serviste en son 96 tl idi.. çıkmacılarda var deniyorda ben pek rastlamadım. benimkide kayıp sanayiiye işim düşünce bakacağım.

cihankardes
14/12/2011, 23:59
bende o pandizotun uzerine oturdugu plastigi arıyorum benimkinde araca arkadan bakınca sag taraftaki kanca kırılmış bagaj kapagını acınca pndizot sallanıyor

Aynen abi bende de kırık o parça. Hatta bir şekilde aldığım gün elden ele kaybettik parçayı :) hem kanca hemde kauçuk L şeklindeki parça yok.
Şimdi kasislerde falan ses yapıyor.
Eğer bulabilirseniz benim için de alabilir misiniz :)

punto_15
28/12/2011, 11:53
Aynen abi bende de kırık o parça. Hatta bir şekilde aldığım gün elden ele kaybettik parçayı :) hem kanca hemde kauçuk L şeklindeki parça yok.
Şimdi kasislerde falan ses yapıyor.
Eğer bulabilirseniz benim için de alabilir misiniz :)
banada o mandaldan lazım :D sağ taraf arabayı aldım gün kırıldı :D

skystar37
28/12/2011, 12:03
O mandal serviste 10TL arkadaşlar bence çıkmacılarda dolaşmaya değmez kaldıkı emin olun o parçayı 20TL den aşağıda vermezler çıkmacılar.

cihankardes
11/01/2012, 16:44
Geçen cuma poyraz servisinden 10 tl'ye aldım.
Çıkmacıları dolaşmaya gerek yok cidden.
Teşekkürler.