PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka kapı içeriden açılmıyor

sebasti
24/10/2011, 23:01
Merhaba,

Arkadaşlar sağ arka kapım içeriden açılmıyor, sorun ne olabilir, çocuk kilidi felan var mı diye baktım varsa da bulamadım, karşılaşan var mı bu sorunla ?

Fuzuli
24/10/2011, 23:14
Kilit mekanizmasının üzerinde ufak bir dil olması lazım.. Onu açıp kapatınca çocuk kilidini açıyordunuz...Bir kontrol edin derim.. Kullanıcı kitabında da çocuk kilidi anlatılıyor... Es kaza 2. el aldıysanız ve kitap yoksa forumda grande punto kullanıcı el kitabı diye atın.. Upload edilip verilmişti önceden..

cpeloo
25/10/2011, 10:50
araç 2007 felan ise....arka kapılarında kronik açılmama sorunu var...servise götür düzeltsinler derim ben....yada kapı kulpuna asıldıktan sonra bıraz araca dogru bastır...o zaman bırakıyo kendini...

SpyHunter33
25/10/2011, 10:53
eğer çocuk kilidinde bir şey yoksa dışardan açılıyor ama içerden açılmıyor ise. kapınızın iç döşemesini sökerek kapının iç açma koluna gelen ucu L şeklinde olan bir tel göreceksiniz onun yerinden çıkması muhtemel. yerinden fırtlamış olabilir :) basit bir işlem. forumda arka kapı açma problemini aratırsanız nasıl söküldüğünü görebilir ve bahsetiğim yeri bulabilirsiniz.

sebasti
25/10/2011, 18:44
Sorun bahsettiğiniz gibi içerideki çocuk kilidini anahtar ile çevirmem sonucunda aşıldı, gece ortamında iken çocuk kilidini farkedememişim, teşekkürler arkadaşlar.