PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Post Silme?

HKNZHR
04/06/2007, 09:20
Banamı Öle geliyor yoksa postlarmı siliniyor anlamıyorum.. hani boş boş postlar atsak neyse dicemde karsılıklı konusuyoruz küfür etmiyoruz hakaret etmiyoruz konu ile ilgili yorum yapıyoruz..geliyorum 1-2 saat sonra ne cevap verilmiş bakıyorum yazdıgım yazıdan eser yok... mesajlarımın hic bir degeri yoksa post atmayalım öle trene bakar gibi bakıp gidelim... araya 2 geyik kelime sıkıştırıyoruz o sorun oluyorsa bundan sonra daha dikkatli olalım.. sizin icin bir eksik bi fazla bişi kaybetmez ama sadece sitenin postlarından yararlanmak icin gelsem üye olmak kadar kolay bişide yok.. bende bu işlerin icindeyim bir anlam veremedim yazılar silinince balyoz yemiş gibi oluyorum.. biraz sitem biraz kızgınlık kimse yanlıs anlaması bilmedigimiz gözden kacırdıgımız bir kural varsa acıklarsanız sevinirim.. kolay gelsin...

anvil
04/06/2007, 09:41
mesaj komplemi siliniyor? neden silindiğine dair bir neden yazılıyor mu? yoksa flood yapıyosun da birleştiriliyor mu mesajların? bir örnek verirmisin Hakan?

Misafir2
04/06/2007, 09:45
arkadaşım dedığın gıbı bur durum yok sanırım yazdığın mesaja arkadaşlar tyazmadığı için yenı mesajlar arasında olmaya bılırmı?? arama kısmından bır ara işstersen ama dediğin gıbı bır durum varsada mutlaka bır açıklama olmalı

Mısafir
04/06/2007, 09:52
Mesajlarınız silindiğinde size de özelden bir açıklama geliyor olması gerekir. (Ben öyle yapıyorum) Gelmediyse ve mesajınız silindiğini düşünüyorsanız moderatör arkadaşlara özelden ulaşıp konuyla iligili bilgi istemeniz daha doğru olur. Tarih ve konu başlığı verirseniz kontrol edip size durumu bildireyim .

Linos
04/06/2007, 11:02
Evet Hakan, durumu örneklersen yardımcı olabiliriz sanırım! Eğer mesaj sayılarından kontrol ediyorsan, arada flood mesajlar birleştiriliyor! Sorun orada olabilir... ;)

HKNZHR
04/06/2007, 13:08
mesaj sayısının onemi yok yanlıs anlasılmasın dun mesela tarihte bugun başlıgının altına yanlıs hatırlamıyorsam 2 tane mesaj gectim silinmiş gecen buluşmadada konuyu il temsilcisine actım ama cok ustunde durmadık yani hoş bir durum degil kurallarda ben bi hata yapıyorsam daha dikkatli olurum..

anvil
04/06/2007, 13:19
mesaj sayısının onemi yok yanlıs anlasılmasın dun mesela tarihte bugun başlıgının altına yanlıs hatırlamıyorsam 2 tane mesaj gectim silinmiş gecen buluşmadada konuyu il temsilcisine actım ama cok ustunde durmadık yani hoş bir durum degil kurallarda ben bi hata yapıyorsam daha dikkatli olurum..
konuyu bulamamış olabilirmisin?

https://forum.grandepuntotr.com/showthread.php?t=3146

konu burada ve 2 tane mesajın duruyor. ben zannetmiyorum bu forumda kimsenin mesajı komple silinsin.

Mısafir
04/06/2007, 13:43
https://forum.grandepuntotr.com/showthread.php?t=3146 konuya baktım. Silinmiş bir mesaj yok. (Olunca modlar görebiliyor.) sanırım bir yanlış anlaşılma söz konusu. Mesajları kontrol etmek için profilini göster i seçip orada tüm mesajlarını aratabilirsin. Bu arada bu vesile ilie de hatırlatayım. Mesajı silinen bir arkadaşa sebebi özelden bildirilmelidir.

femoli
04/06/2007, 13:49
https://forum.grandepuntotr.com/showthread.php?t=3146 konuya baktım. Silinmiş bir mesaj yok. (Olunca modlar görebiliyor.) sanırım bir yanlış anlaşılma söz konusu. Mesajları kontrol etmek için profilini göster i seçip orada tüm mesajlarını aratabilirsin. Bu arada bu vesile ilie de hatırlatayım. Mesajı silinen bir arkadaşa sebebi özelden bildirilmelidir.

bana hiç rast gelmedi, belirteyim dedim.:ssss::ssss::ssss:

HKNZHR
04/06/2007, 13:53
tmm özür diliyorum başlık 2e bölünmüş sanırım yazdıgımı arama sonucundada bulamayınca ufak bi tepki gösterim dedim kusura bakmasın kimse.. tekrar pardons :)

OzzY
04/06/2007, 14:01
bu arada o başlığa taşıdığımı yazdım zaten...