PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ARAÇ sol sağ ayna ayarları

utkucankut
17/10/2011, 23:26
Arkadaşlar daha evelde açtıgım bir konudur fakat cevap alamadım

Sayın grande punto kullanıcıları benım sağ sol ayna ayar dugmelerıme elektirik gelmiyor aynı kumanda uzerınde olan cam indirme kaldırmaya geliyor ıkısının kablosu ayrı zaten sorunum tek ayna ayar yerine elektirik gelmiyor nasıl çözeriz ?
Sigorta panelindeki sigorta hangısı ?
bunun nasıl cozerız
ıkı gun once fılan grande kullanma klavuzunda dikiz ayna ayar sigortası yazan numaralı sigortaya aracımda baktım fakat sigortanın bulundugu yerden ölçtugumde elektirik akımı goremedım ?
:agri:

fawori
18/10/2011, 00:36
akünde felan sorun olmasın hocam

kara kız
18/10/2011, 13:06
aydınlatması çalışıyor ise sorun sigorta kutusunda ki sigorta yuvasında olabilir..akım gelmediğni soylemissiniz..oncelıkle sağlam uygun amperde yeni bir sigorta takın yerıne..sorununuz çözülmez ise bırakın kullanma kılavuzunda yazan yeri tum sigortaları kontrol edin elınızle çıkartıp bakın..belkı yanlis yere bakıyorsunuzdur..aracınızda 2 sigorta kutusu vardır..bunlardan biri dıreskyonun altında sol tarafta ufak cebın arkasında dığeride hemen motor bolumunde akunun yanındakı sıyah kutudur..tum sıgortaları kontrol edin..sorununuz cozulecektir..buyuk ihtimalle işlevselliği olmayan bir sigorta hattını kontrol etmıssınızdır...

blackhawk
18/10/2011, 17:08
sigortayı değiştirdiğinde sorun çözülmezse kapıdaki düğmeleri yukarı doğru sök belki fişi çıkmıştır ya da oksitlenme yapmış olabilir oradan kontrol et.

utkucankut
19/10/2011, 13:53
arkadaşlar yardımınız için çok teşekkür ederim sigortaların hepsi sağlam fakat kullanma klavuzunda baktıgım zaman dikiz aynaları için olan yeri sigortasını cıkartım olcugumde yerinde 12 v yok kaputun ordaki sigorta panosundakı yer acaba sigortalıgın altından kablusu flnmı koptu dgrlerinde elektirik var bir tek onda yok

blackhawk
20/10/2011, 15:22
Izmir.desin 'a uğra eliyle koymuş gibi halleder.

muratylmaz
11/10/2014, 10:09
kardesm yaptınmı aynaların çalısıyormu sonuç alabildinmi bende aynı sorunu yaşıyorumyardımcı olurmusun banada

fotobelit
11/10/2014, 11:59
kardesm yaptınmı aynaların çalısıyormu sonuç alabildinmi bende aynı sorunu yaşıyorumyardımcı olurmusun banada
Murat belki cevap alamayabilirsin..3 yıl geçmiş..Ama bence oto elektirikçisine git 40-50 liraya hallederler..Belkide daha aza..