PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto evomu lanet olsun

dogus618
16/10/2011, 14:21
aldığım andan itibaren pişman etti beni yok direksiyon gıcırtısı yok fren gıcırtısı yok far buharı ne bu ya olmaz olsun böle araba 2250 km bu kadar sorun 30 binde düsünemiorummm yazıklar olsun
albea bin kat daha sağlamdı

SRDR KRKC
16/10/2011, 14:55
Doğukan Sakin Ol Kardeşim Bunlar Olabilecek Şeyler Ve Halledilebilecek Şeyler, Ama Haklı Olduğun Kesin Kimse Parayı Yolda Bulmuyor Ve Kolay Kazanmıyor. Bu Evo lar Hakkında Çok Şikayet Var Buna FİAT'ın Acilen Müdahele Etmesi Gerekir. Alanların Büyük Bir Kısmının Şikayetleri Aynı Ve Memnuniyetsiz Olanlar Baya Var. Bununla İlgili Bence Kesinlikle Birlik Olmalısınız. Bu Forum İçerisinde Bu Tip Şikayetleri Olanlar Birleşmeli Ve Gerekli Tepkiyi Göstermelidirler...

dogus618
16/10/2011, 15:02
Walla guzel abicim külustur bi albeam wardi sattim cok sorun cikartinca bunu aldim ve banka kredisi ile ve emin olki disimi tirnagima takip odemeye calisiyorum yasim ufak bi borca girdim aileme mahcup olmak istemiorum ve ne yalan solim bu tarz durumlar cok canimi sıkti ve uzdu yani ve isyanim bundandir anlayacagin guzel abicim hem uzuldum hemde sogdum arabadan

Ziyaretci037
16/10/2011, 15:02
Bunlar bence tamamen sizin şanssızlığınız..Aracim 25bine geldi su an ve allaha sukur hic bi problmim yok,son derece memnunum..Bundan onceki arabamizda albeaydi,puntonun yaninda beş para etmezdi bence.Hicbir acidan kiyaslanamazlar bile..

bahadir77
16/10/2011, 15:10
bence sızde sans yok...

srkaradag
16/10/2011, 17:35
Çok geçmiş olsun

thekafkef
16/10/2011, 17:56
İnsanlar Dişini tırnağına takip sorun çıkartmasın uzun gitsin diye 0 km araç alıyor ve böyle arzalar veriyor insanı soğutuyor , sonrada şans meselesi deniyor , yazıkk...
Okadar para veriyoruz , bazı şeylerden çalmasın Fiat , yada kul yapımıdır mutlaka hata olur , en azından çıkan hataları çözmeye çalışsın...

Engin_T
16/10/2011, 19:00
Araba işi biraz da şans işi bence

Du Hast
16/10/2011, 19:14
aldığım andan itibaren pişman etti beni yok direksiyon gıcırtısı yok fren gıcırtısı yok far buharı ne bu ya olmaz olsun böle araba 2250 km bu kadar sorun 30 binde düsünemiorummm yazıklar olsun
albea bin kat daha sağlamdı
bahsettiğiniz sorunlar yetkili serviste 1 günde halledilecek şeyler. ha o gittiğiniz servis halledemiyorsa servisinizi değiştirin. benim arabam 90 binde o zaman yakayım ben arabamı :)

dogus618
16/10/2011, 19:24
bahsettiğiniz sorunlar yetkili serviste 1 günde halledilecek şeyler. ha o gittiğiniz servis halledemiyorsa servisinizi değiştirin. benim arabam 90 binde o zaman yakayım ben arabamı :)

walla abi nedeseniz haklısınız ama insan soğuyor gerçekten ufak tefek sorunlardan peki bana istanbulda önerebilceğiniz bi servis söz konusumu ben topkapı fırat otodan aldım arabayı oraya giidiorum ilgililer ama sorun çözülemior sıkıldım artık sabah 8.30 da ordayım allahın izniyle yine

dogus618
16/10/2011, 19:25
İnsanlar Dişini tırnağına takip sorun çıkartmasın uzun gitsin diye 0 km araç alıyor ve böyle arzalar veriyor insanı soğutuyor , sonrada şans meselesi deniyor , yazıkk...
Okadar para veriyoruz , bazı şeylerden çalmasın Fiat , yada kul yapımıdır mutlaka hata olur , en azından çıkan hataları çözmeye çalışsın...
abim walla çok haklısın dişimi tırnağıma takıp ödüorum kredimmi zor şartlar altında aldım ve uzun ömürlü sorunsuz olsun die 0 aldım ama soğuyor insan wallahi

aykut_1914
16/10/2011, 19:31
anlıyabiliyorum seni ailene mahçupluk konusunda çünkü bende senin yaşındayım ve aynı kredi koşullarıyla arabamı aldım.
ancak çok şikayet ediyosun arabayı,herkesin dediği gibi hemen hallolucak şeyler bunlar.
ayrıca lanet okuman çok saçma,binlerce insan kullanıyor evo yu

asil
16/10/2011, 19:46
63 binde grande punto m jet vardı ön tanpondaki vernik atması dışında hiş bir problemi yoktu.şu anda 2010 14000km var maşallah tık ses yok sıkıntı yok memnunum....

dogus618
16/10/2011, 19:47
anlıyabiliyorum seni ailene mahçupluk konusunda çünkü bende senin yaşındayım ve aynı kredi koşullarıyla arabamı aldım.
ancak çok şikayet ediyosun arabayı,herkesin dediği gibi hemen hallolucak şeyler bunlar.
ayrıca lanet okuman çok saçma,binlerce insan kullanıyor evo yu

ya cok haklısın ama daha kmye bak bu kadar cabuk deforme olacaksa bu arac yandık harbiden 36 ay kredi war kredi bitmeden araba dökülürse way halimize diye düsünüroum acıkcası

mesutf
16/10/2011, 20:21
Hiç VW kullanmadım. Fakat, dayanıklılık ve sağlamlık konularında çok başarılı olduğu söyleniyor.
Tasarım dersen İtalyan, sağlamlık dersen Alman derler.
Elden çıkarmaya kalksan çok zarar edersin.
Bence, sorunlarını giderip arabanı yeniden sevmeye bak.

dogus618
16/10/2011, 20:53
Söle bi arastirdim gercekten satmakta akil kari degil

dogus618
16/10/2011, 20:54
Ama bu arada ben kendi sıkintimdan isyan ettim lutfen arkadaslarin kafasi karismasin

VICEROY
16/10/2011, 21:03
2009 mayıs gp,2011 mayıs evo derken her iki araçta en ufak şikayet yaşamadım. Bende bu işlerin biraz şanssızlıkla, biraz servis kalitesiyle birazda kullanım ve yol şartları ile orantılı olduğunu düşünüyorum. Evo da şikayet sadece gıcırtı ise cıty arızasından sonra buna şikayet dememek lazım. Servis arkasında duruyor ve gergileri garantiden yeniliyor bildiğim kadar.