PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Danke Schön Mesut!

ibrahim06
11/10/2011, 22:59
Milli takımımızın Azerbaycanı yenip Almanyanın da Belçikayı yenmesiyle zar zor play offa kaldık.

Belçika karşısında elinden geleni ardına koymayan ilk golü atıp diğer 2 golü attıran Mesuta teşekkürler.

Türk Milii takımını seçmedi diye kızanlar biraz haksızlık ediyorlar. Yaşadığı yer olan Almanya son yıllarda yetiştirdikleri Türk futbolcuların emek harcamadan elinden aldığını düşündüğü -ki bunda da haksız sayılmazlar- Türkiyeyi seçmemeleri için çok erken yaşlarda bu futbolculara vatandaşlık üzerinden baskı uyguluyor. O yüzden ona biraz haksızlık yapıldığı kanaatindeyim. Almanya tercihi onun real madride gitmesine sebep oldu.Zira afrikadaki dünya kupasında parladı. Türk Milii takımında olsaydı malesef gidemeyecekti. Bu yüzden kendisinin seçimine saygı duyuyorum. Eleştirmiyorum.

takres
11/10/2011, 23:03
play off a kaldık ama maalesef pek gelecek vaad etmiyor takımımız....

FeyyazYavuz
11/10/2011, 23:18
Milli takımımızın Azerbaycanı yenip Almanyanın da Belçikayı yenmesiyle zar zor play offa kaldık.

Belçika karşısında elinden geleni ardına koymayan ilk golü atıp diğer 2 golü attıran Mesuta teşekkürler.

Türk Milii takımını seçmedi diye kızanlar biraz haksızlık ediyorlar. Yaşadığı yer olan Almanya son yıllarda yetiştirdikleri Türk futbolcuların emek harcamadan elinden aldığını düşündüğü -ki bunda da haksız sayılmazlar- Türkiyeyi seçmemeleri için çok erken yaşlarda bu futbolculara vatandaşlık üzerinden baskı uyguluyor. O yüzden ona biraz haksızlık yapıldığı kanaatindeyim. Almanya tercihi onun real madride gitmesine sebep oldu.Zira afrikadaki dünya kupasında parladı. Türk Milii takımında olsaydı malesef gidemeyecekti. Bu yüzden kendisinin seçimine saygı duyuyorum. Eleştirmiyorum.

ben mesuta kesinlikle hak vermiyorum almanyayı seçtiği için madridde demişsiniz ama nuri şahinle hamitte madridde.. Yani alman milli takımını seçtide ne geçti eline tartışılır..

sedini
11/10/2011, 23:29
Mehmet Topuz İbrahim Toraman gibi oyuncular milli takıma neden alınmaz da hala gökhan zan hala sabri anlamıyorum.. ne var bu oyuncularda..

uzuncocuk
11/10/2011, 23:35
sanırım portekız fransa cek cum, gıbı rakıplrmz var allah sans versın bıze.... mesuta gelınce , ben takım olarak almanya takımını kutluyorum adamlar her macını kazandılar. soylentılerede yol vermedıler....

ibrahim06
11/10/2011, 23:36
ben mesuta kesinlikle hak vermiyorum almanyayı seçtiği için madridde demişsiniz ama nuri şahinle hamitte madridde.. Yani alman milli takımını seçtide ne geçti eline tartışılır..

Dediğinizde haklılık payı var lakin hamit ve nuri real madridde henüz maça bile çıkamadı. Nuri iş yapar şayet düzelirse ama hamit orda yedekten kurtulamaz.

uzuncocuk
11/10/2011, 23:40
Dediğinizde haklılık payı var lakin hamit ve nuri real madridde henüz maça bile çıkamadı. Nuri iş yapar şayet düzelirse ama hamit orda yedekten kurtulamaz.
+1000 hamıt trnsferıne bende cok sasırmıstım. futbol hayatı bıtecek orda.. yedek olacagın real madrıddemı oynamak sureklı oynayacagın atletıco da mı oynamak:) arda yı kutluyorum.....

FeyyazYavuz
11/10/2011, 23:48
tabi bu söylediğinizden şu ibare çıkmasın ''mesut alman milli takımında olduğu için ilk 11 de''.. mesut gerçekten kaliteli bir futbolcu olduğu için ilk 11 de. Hamit konusunda çok haklısınız hamit çıkıpta bi sergio ramosu kesemez