PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım ön cam çatlağı ve orijinal değişimi

jordi026
08/10/2011, 00:04
ön camıma taş gelmesi sonucu çatlak meydana geldi uzun yolda olmam dolayısıyla malesef çatlak büyüdü.Kaskom ücretsiz karşılıyor fakat camı servis mi takıcak yoksa camcı mı? ankara henüz iki servise gittim. Biri kaskon orijinali ödemiyor dedi camcı cağırdı doraglass takılacak dedi, diğeri orijinal deyip camcıya gönderiyor camcıya gidiyorsunuz orijinal değil.
simdi benim aracıma orijinal ön cam taktırma imkanım var mı? daha önce orijinal değişim yaptıran varmıdır arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.en sonunda doraglass mı taktırıcam acaba ??

AYTEK AYDIN
08/10/2011, 00:49
benim bildiğim kadarıyla camcılar değiştiriyor. orjinalini ödemiyorlar diye biliyorum. ama emin değilim

sezerism
08/10/2011, 01:02
Merhaba Benim araçta taş çarpması sonucu kuş gözü kadar çatlak vardı. Araç sıcakta kaldığı için çatlak büyümüş değiştirmek zorunda kaldım evet orjinal camla değiştirdim . Araçın şasi numarasına göre camı sipariş veriyorlar. SAygılar.Dikkat camcının işciliğini iyi yaptığını mutlaka kotrol et.

ZAK1980
08/10/2011, 01:56
Ankarada isen Kavaklıdereye gıt işçilikte sıkıntı cekmezsın ve gereklı yardımıda esırgemezler
Kasko sırketlerının buyuk cogunlugu orjınal cam takmıyor bırıncısı bu yetkılı servıs ıle gorusup orjınal cam takılmasını ıstersen aradakı farkı kendın oduyorsun tabıkı yetkılı servıs orjınal camı bulabılırse cunkı orjınal camı bulmak sıkıntı oluyor kımı zaman volvo s 60 ı olan bır tanıdık servıse orjınal cam takın aradakı fıat farkını ben tamamayacıgım dedı servıs orjınal bulamadım dedı sonra orjınalını bulun camın parası kac tl ıse odeyecem dedı yıne olmadı en son isvicreden cam sıparısınde bulunacaktı servıs ne oldu bılmıylorum ama orj cam bulmak sıkıntı olabılıyor kımı zaman

jordi026
08/10/2011, 10:29
Ankaradayım bende.ama yani servislerde neden bulunmaz orijinal cam?olması gerektiğini düsünüyorum.varsa getireceklerse öderim artık ne fark varsa arada.

saki
08/10/2011, 23:48
kasko şirketleri muadil parca takar senın yapman gereken kasko sırketın kım ise ilk once oranın ana sayfasına gır ankarada yetkılı servıslerıne bak sonra yetkılı servıse gıt ve aracın camını kaskodan karsılanmasını talep et .size muadil parca takacaklarını zaten soyluyolar sende orjınal ıle muadıl parca arasındakı farkı sor ama pazarlık mutlaka yap işe yarıyo cunkü

jordi026
09/10/2011, 17:29
Ön camını değiştiren arkdaşlar var mı???

SRDR KRKC
09/10/2011, 17:33
Erkan Sıkıntı Yapma Güzel Kardeşim Birincisi Orjinal Camı Vermiyor Kasko Şirketleri Ayrıca Servislerde Cam Takılmıyor. Ankaradaki Tüm Servisler Kaliteli Yerlerle Anlaşmalı Bir Sıkıntı Olmaz. İçin Rahat Olsun.

jordi026
09/10/2011, 17:47
Saol Serdar Abicim ama işte insan :) ne bilim bende orijinal istiyorum gerçi değiştikten sonra önemi deyokta ne bilim abi.anlaşılan taktırıcaaz malum

SRDR KRKC
09/10/2011, 17:57
Kavaklıdere Müslüme Git Bırak Aracını Gerisini Hiç Düşünme Bizzat Garanti Müslümdür Gözün Arkada Kalmaz.

jordi026
09/10/2011, 17:59
tamam bakalım teşekürlerr insallah halledebilirim

OzzY
09/10/2011, 18:18
müslüm abi 1 günde bulmuştu bana cam :)

jordi026
09/10/2011, 18:19
orijinal mi bulmuştu??

OzzY
09/10/2011, 19:14
evet evo camı takıldı

zoomes
10/10/2011, 12:34
Geçmiş olsun orjinal olsa iyi olur ama çok kafanızı takmayın diğer camlarda gayette kaliteli,hem cam bu,başına bir daha bir şey gelmeyeceğinin garantisi varmı diyin :)

jordi026
10/10/2011, 13:49
dogru söylüyosunuz yine gelebilir basınımıza Allah korusun hepimizi.diğer camların kalitesinden cekinmiyorum aslında. yarın ya da öbür gün halledicem işlerimden dolayı gidemiyorum

kara kız
10/10/2011, 15:56
doraglassta pinglenton marka orjinal camım kaskodan takıldı yanlız fiat yazmıyo cam da..fiat yazan diktörtgen cerçevesinin içinde pinglenton markasanın kral tacına benzer bir marka şekli var tek fark o sadece fiat yazmıyo ama marka aynı marka...