PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Derdi var dermanı yok.

tensinorone
06/10/2011, 20:58
1. Direksiyon altından gelen gıcırtı sesi, kaçkere servise gitseniz farketmiyor iki ay sonra tekrar başlıyor. NERDEYSE EVOSU OLAN HERKES BU SORUNU YAŞADI FİAT MAKUL BİR ÇÖZÜM ÜRETMEDİ.

2. KAPILAR CAM AÇIKKEN GÜZEL KAPANIYOR CAM KAPALIYKEN ABANARAK SON GÜÇ KAPIYI ÇARPIYORSUN 70 MODEL ARABA KAPISI GİBİ

3. ARKA KAPI GICIRTI PROBLEMİ TAHTİT YAYINI 5.700 DE VE 9500 DE İKİ KEZ DEĞİŞTİRDİLER sonuç hala gcıdıyor araba 12000 kmd.

SORU ŞU: Evet üretim hatası olabilir ancak bu ürün karpuz değil makul ve mantıklı bir çözüm üretilebilir hatalı parçanın hatasızı servislere gönderilebilir. BU KADAR ZOR MU. ve arabanın sıfır active modelinin dizeli 36 binlira eşşek yüküyle para saydık bu arabalara.

FİAT SORUMSUZ MARKA

dogus618
06/10/2011, 21:41
aynen ole araba 1200 km iken gıcırtı basladı direksiyon hemen gittim kesildi simdi yine basladı araaba 1800 km de bu tarz seyler sogutuo arabadan ınsanı

aykut_1914
06/10/2011, 22:23
1200 deyim,tık yok daha.
maşallah diyelimde olmasın bişi

comanchee
06/10/2011, 22:25
13000 km de arka kapının açılıken gıcırdaması hariç ses seda yok

dogus618
11/10/2011, 09:38
hesapta dün servise götürdüm gösterdim direksiyon gıcırtısını hesapta bişiler yaptılar ama ses yine aynı dewam yani fark eden bişii yok nedense bunu anlamış değilim arabam 2000 km oldu bu km arasında 3 kere servise götürdüm direksion gıcırtısını gideremediler insanı arabadan soğutuyorlar walla esasında arabamı sevdim sevimli rahat ama bu ufak tefek kronik sorunlar olmasa çok daha iyi olucak simdi toyota dolapdere servisteyim baabamın auris 1.4 dizell getirdim bakıma adamlar malının arkasında durmayı biliorlar ön far ucakcık bu buhar yaptı ben görmedim onlar gördü değişti gerçekten dört dörtllük mallarının sorununu da nerden yapcak bililiorlar ve nereden giderecekler biliyorlar fiat gibi değil fiat araçları güzel ama bu ufak tefek sorunlar insanları arabadan ve fiattan sogutuyo fiat bunun farkına warıp düzeltse arabalarını zaten bu sekilde olmaz diye düsünüyorum ama kalite ve servis farkı çok war buna eminim toyota bu konuda aşmış kendini diye düsünüorum evo cu arkadaşlarıma tek diyebiceğim üzemeyelim kendimizi en azından sorunlarnn büyük can sıkıcı sorunlar olmadığını bilioruz kendi sorunlarımıza kendi çarelerimizle idare eddicez arabaları eskitene kadar

aykut_1914
11/10/2011, 16:33
doğukan aracını servisten almadan kontrol etmiyor musun?
bi turlasaydın ya

siyahinci83
11/10/2011, 16:37
benim arka kapı gergileri yeni değişti birmot'ta yeni üretim gergilerin geldiğini bu sorunu olan bütün evolara yeni gergilerin takıldığını söylediler bence tekrar servise gidip değişimini talep edin

dogus618
11/10/2011, 17:33
doğukan aracını servisten almadan kontrol etmiyor musun?
bi turlasaydın ya

walla aldım turlardık test sürüşüne cıktık bişi duymadım iş yerime döndüm stop ettim ses yine basladı neylimki serviste kontrol etmiişin etmemişin araba bi enterasan bazen ses yok bazen ses war anlamadım gitti ama insanı soğutuyor bu şekilde

dogus618
11/10/2011, 17:34
:agri::agri::agri:
benim arka kapı gergileri yeni değişti birmot'ta yeni üretim gergilerin geldiğini bu sorunu olan bütün evolara yeni gergilerin takıldığını söylediler bence tekrar servise gidip değişimini talep edin

MERHABLAR KAPI GERGİLERİ DEMİŞİNİZ NE GİBİ SORUN OLUYOR ANLAYAMADIM NEDEN SU ANDA Bİ GARİBLİK HİSSETMİORUM KAPILARIMDA AMA NE GİBİ Bİ PROBLEM HİSSETTİĞİMDE BUNU SERVİSE SÖLEMEİLLİYİM :agri::agri::agri:

siyahinci83
11/10/2011, 23:11
:agri::agri::agri:

MERHABLAR KAPI GERGİLERİ DEMİŞİNİZ NE GİBİ SORUN OLUYOR ANLAYAMADIM NEDEN SU ANDA Bİ GARİBLİK HİSSETMİORUM KAPILARIMDA AMA NE GİBİ Bİ PROBLEM HİSSETTİĞİMDE BUNU SERVİSE SÖLEMEİLLİYİM :agri::agri::agri:

arka kapıları açarken gıcırdama yapıyordu gergiler bu yüzden değiştirildi