PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 20000de hava filtresi değişio mu?

CaGRi
08/01/2007, 21:27
arkadaşlar haftaya 20000 bakıma gircek bnmkisi:D çok heycanlıyım:D 20bn de hava filtresi değişiomu?bi bilgisi olan warmı?Eğer değişiyosa acaba diyorum serviste değiştirmeyip gidip kutu içi performans filtre mi alsam?ne dersiniz??

Korhan
08/01/2007, 21:53
Hava filtresi değişiyor ama performans filtresini servis kabul etmez bence

CaGRi
08/01/2007, 22:37
yok servis kabul etmezde ben hava flitresini değiştirtmeyip onun yerine dışarıdan perfornmasn taktırtsam nasıl olur?

Korhan
08/01/2007, 23:07
Bu servis milleti en ufak şeyi bahane edip garanti dışı bırakırlar arabayı. Bi arıza olsa faturayı hiç alakası olmadığı halde senin taktığın hava filtresine keserler. o açıdan diyorum. Servis hava filtresini mutlaka değiştirmek isteyecektir. Ama istersen bir konuş.

unik06
08/01/2007, 23:11
arkadaşlar haftaya 20000 bakıma gircek bnmkisi:D çok heycanlıyım:D 20bn de hava filtresi değişiomu?bi bilgisi olan warmı?Eğer değişiyosa acaba diyorum serviste değiştirmeyip gidip kutu içi performans filtre mi alsam?ne dersiniz??

hoca..bnmkine de 2-3bin km. kaldı.

nereye götürüceksin?

...ve sonuçları buradan paylaşabilir misin?

HellKnight
09/01/2007, 10:54
Haklısın ozur dılerım dusunemedım...

Misafır
09/01/2007, 11:01
hellk ama abi ne yapıyorsun.

sitemizin adı duyulmaya başladı ve eminim ki fiat firmasından da bu site öyle veya böyle takip ediliyordur.

bu tarz tavsiyelerde bulunarak hem sitemizin ciddiyetini, hem servislerdeki ve fiat firmasındaki prestijimizi hem de kazanmaya çalıştığımız güvenilirliğimizi yitirtmiş olmazmıyız !

aman diyorum arkadaşlar.

lütfen böyle şeyler yazmayalım foruma.
sakın yanlış anlamayın ama bu sitedeki tüm üyelerin çok emeği var.
ne olur bu emekleri boşa çıkartacak şeyler yazmayalım.

rica ediyorum.

lütfen.