PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : city mi???

volkan35
04/10/2011, 16:11
2004 model klasik puntomun direksiyon hata sinyaliyle başlayan macerası!!!ilk önce direksiyon hata sinyali vermeye başlıyor arkasından airbag hatası veriyor.devir saati sıfırlanıyo km.göstergesiyle beraber.aracın saati zıplamaya başlıyor.aracın saati sıfırlanıyo.zamam zaman kilit simgesi çıkıyo işte bu kötü araç çalışmıyo.bazen ön kapılar kilitlenip arkalar açık kalıyor.aküden denildi aküyü değiştirdik aynı.şarj dinamosu değişti aynı.body computer denendi onda sorun yok.şasi yapan nokta yok denildi.aracın uzun zamandır direksiyon problemi vardı (yaklaşık 4 senedir )ayda yılda bir arıza veriyodu. son iki üç aydır neredeyse her çalıştırmada yukarıda bahsettiklerim oluyo aracın içine kötü ruh girmiş gibi.benim anlamadığım bunların hepsine bu city motor arızası mı sebep oluyo?ilk önce direksiyon lambası arkasından ekranda ne kadar lamba varsa hepsi sırayla harekete geçiyo ön konsol cümbüş gibi ikide bir dit dit sesleri hertaraf renk renk .izmirde oturuyorum açıklama ve tavsiyeleri olanlara şimdiden teşekkürler

SpyHunter33
04/10/2011, 20:44
Sanki aracın yazılımı ile ilgili gibi geldi bana :S bu araçlara yazılım güncellemesi yapılamıyor mu ki ?

volkan35
05/10/2011, 17:48
ben de bilmiyorum hocam valla hafta sonu servise gidiyo yine hiçbişey anlamadım ben bu araçtan