PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sonradan Kapı Kolu Boyatma Hakkında

Engin_T
03/10/2011, 11:03
https://b1110.hizliresim.com/11/10/3/3225.jpg (https://goo.gl/mc9cY)

Arkadaşlar merhaba daha önceden de forumdan birçok kişi ile konuştum bu kapı kolu boyatma işini ve kendilerinin boyattığını ve hiçbir sorun olmadığını söylediler bende haftasonu aracımı servise götürmüşken resimdeki siyah olan kapı kollarını boyatayım dedim fakat hiçkimse boyamak istemio nedense, hiç girme o işe, sonradan kesinlikle atıyor 5 6 ay sonra geri gelenler oluyor atma oldu die, sonra bir daha boyatman gerecek gibi yorumlar aldım ve sonuç olarak boyatamadım boya kesinlikle tutmaz gibi kesin ve net cevaplar aldım, acaba gerçektende boyatmak bu kadar sıkıntılı bir iş mi? Kafam karıştı :innocent:

kara kız
03/10/2011, 11:08
kesinlikle sizi başlarından savmışlar..tutmaz diye bişeymi var allah aşkına....o zaman plastık tamponlarda boya boya nasıl duruyor yada boyalı kapı kolları nasıl boyanıyor...olay sadece işi düzgün yapmakata..plastık yuzeye dırek olorak boya sıkılırsa tabıkı atacaktır..önemlı olan alt yapısını duzgun yapmak astarı zımparası vs hepsi birbirini tamamlayan bir olaydır..birini düzgün yapmassanız sonucu olumsuz yonde etkıler..siz başka yere sorun bence...

Engin_T
03/10/2011, 11:14
Bende aynı soruları yönelttim boyalı kapı kolları nası boyanıyor dedim onlar fabrikadan astarlı geliyo dediler

omer06
03/10/2011, 11:20
engin boyat gitsin erkan ustaya kartaşa...

1ocak2011
03/10/2011, 11:26
Engin kapıları açtılarmı? Açılmışken keşke boyatıverseydin...

mert35
03/10/2011, 11:27
boyatcagınız yer cok onemlı kımısı kapı kollarını sokmeden arac ustunde boyaya kalkısıor o yzuden de boyada atmalar oluor boyatcaksan eger arabyı bırakıcaksın 2-3 gun adamlar sokucekler herseyı kapı kolarını aynalrı ıstıorsan onları 2-3 gun sonra gıdıcen arbayı alıcan bır dahda boya atma vs problemle karsılasmıcaksın ama boyatcagın yer onemlı benım kapı kolarını aldgım kısı herhalde ustundeken boyatmıs bır sure sonra atma olmustu ben ızmırde saıt mekanıge bıraktım 2 gun arabyı sımdı cıllıop gıbı masalhı var:D

etufan
03/10/2011, 11:27
Bende milletin konusuna yamanıyorum hep ama aklıma geldiği için sorayım dedim :)

Benim kapı kollarım boyasız açıkcası boyatmayı da düşünmüyorum ama boyasız simsiyah kapı kollarım birbirlerinden farklı şekilde yavaş yavaş solmaya ve grileşmeye başladı. Acaba bir ürün var mıdır derdime derman olacak, adını bilmediğim araştırmadığım için soruyorum; Hakkaten etkili bir plastik malzeme cilası, rengini yeniden simsiyah yapacak boya olmayan bir kimyasal?

Teşekkürler...

Engin_T
03/10/2011, 11:28
Yok abi daha açılmadı öbür haftaya kaldı bende öle düşünüorum açılmışken boyatayım die ama sonra atarsa die düşünüorum

Engin_T
03/10/2011, 11:31
boyatcagınız yer cok onemlı kımısı kapı kollarını sokmeden arac ustunde boyaya kalkısıor o yzuden de boyada atmalar oluor boyatcaksan eger arabyı bırakıcaksın 2-3 gun adamlar sokucekler herseyı kapı kolarını aynalrı ıstıorsan onları 2-3 gun sonra gıdıcen arbayı alıcan bır dahda boya atma vs problemle karsılasmıcaksın ama boyatcagın yer onemlı benım kapı kolarını aldgım kısı herhalde ustundeken boyatmıs bır sure sonra atma olmustu ben ızmırde saıt mekanıge bıraktım 2 gun arabyı sımdı cıllıop gıbı masalhı var:D

Benimki de sökülüp boyanacak ne kadar süredir kullanıyorsunuz acaba sorunsuz bi şeklilde?

omer06
03/10/2011, 11:34
Yok abi daha açılmadı öbür haftaya kaldı bende öle düşünüorum açılmışken boyatayım die ama sonra atarsa die düşünüorum
atmazz boyatsana engin :D

1ocak2011
03/10/2011, 11:44
Boyat Engin boyat...Yada çıkmacıda arayalım sana...

Engin_T
03/10/2011, 11:47
atmazz boyatsana engin :D

Tamam Ömer :D

Punto_Can
03/10/2011, 18:58
ben yaklaşık 6 ay önce kavaklıdere otoda boyattım, kapı kolları sökülüp boyandı ve fırın boya kullanıldı.
urfa da 48 derece sıcaklığı gördü ama banamısın demedi, bugüne kadar en ufak bir sıkıntı ve problem yok ;)

ayhan1
03/10/2011, 19:17
işçilik güzel ise hiiç bir sorun olmaz 3 yıl oldu ne atma var nede kabarma

aykut_1914
03/10/2011, 20:23
boyatma be ya kırmızıda fena hava katıyo :D