PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : City Direksiyon motor değişimi sonrası ağırlaşan direksiyon

real
26/09/2011, 21:54
slm,arkadaşlar City direksiyon motoru değişiktikten sonra direksiyon inanılmaz ağırlaştı hareket halindeyken deyim yerin deyse nerdeyse zor döndürüyorum direksiyonu 20 km ve üzerinde oluyor bu olay 20 km altında yumuşuyor daha önce bu durumda değildi bu acaba yumuşarmı ilerki dönemlerde aslında tam istediğim gibi ama bide size danışayım istedim, sanırım daha önce duyduğum bir bilgiye göre fiat yeni City motorlarında böyle bir teknoloji uygulamış,Tşkler yardımlarnız için

tmac_fuat
26/09/2011, 23:31
Açıkçası yüksek hızlarda biraz daha sertleşse fena olmaz, bir bilgim yok ama böyle bir düzenlemeye gidilmiş olabilir...

fthozturk
27/09/2011, 21:52
slm,arkadaşlar City direksiyon motoru değişiktikten sonra direksiyon inanılmaz ağırlaştı hareket halindeyken deyim yerin deyse nerdeyse zor döndürüyorum direksiyonu 20 km ve üzerinde oluyor bu olay 20 km altında yumuşuyor daha önce bu durumda değildi bu acaba yumuşarmı ilerki dönemlerde aslında tam istediğim gibi ama bide size danışayım istedim, sanırım daha önce duyduğum bir bilgiye göre fiat yeni City motorlarında böyle bir teknoloji uygulamış,Tşkler yardımlarnız için

tekrar arıza oluşturmasın diye böyle bir politika izlemiş olabilir fiat
abicim sen ücret ödedinmi değiştirmek için yoksa kronik arıza diye değiştirdilermi

real
27/09/2011, 22:33
tekrar arıza oluşturmasın diye böyle bir politika izlemiş olabilir fiat
abicim sen ücret ödedinmi değiştirmek için yoksa kronik arıza diye değiştirdilermi

Slm,uzatılmış garantiden değiştirildi ücret alınmadı

ali fakkusoglu
17/01/2017, 12:58
aynı mahkeme evrağını gönderme şansınız varmı