PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alınık corsa astra focus fiesta....

tayfux
25/09/2011, 13:56
arkadaşlar merhabalar bazılarınızın bildiği gibi arabamı sattıktan sonra şimdilerde yine araba lazım geldi..

--2004 sonras 1.3 cdti astra
-- yeni kasa corsa 1.3 cdti enjoy paket
-- 2005 üstü dizel focus
--yeni kasa fiesta............ arkadaşlar bu arabalara bakıyorum boya durumu çok önemli değil yeterki değişeni olmasın..eğer çevrenizde bildiğiniz temiz birşeyler varsa haber bekliyorum yardımlarınızı esirgemeyin :(..şimdiden teşekkürler...

takres
25/09/2011, 19:58
kolay gelsin hocam....bu aralar araba bulmak zor...fiyatlar uçtu...

tayfux
25/09/2011, 20:24
kolay gelsin hocam....bu aralar araba bulmak zor...fiyatlar uçtu...
sağol serhatım sorma bea bulamıyorum 4 koldan saldırdım ama yok yok yok onun için sizlerden yardım istedim artık kendim bulamadım :(

SRDR KRKC
25/09/2011, 20:36
Limitin Nedir ? Bu Araçlar İçin...

krm1983
25/09/2011, 20:38
Umarım gönlünüze ve bütçenize göre bir araç bulursunuz.

takres
25/09/2011, 20:53
sağol serhatım sorma bea bulamıyorum 4 koldan saldırdım ama yok yok yok onun için sizlerden yardım istedim artık kendim bulamadım :(

hb astra tek geçerim hocam tek sıkıntı 1.3 olması onun haricinde çok güzel araç...

Ersal
25/09/2011, 22:06
arkadaşlar merhabalar bazılarınızın bildiği gibi arabamı sattıktan sonra şimdilerde yine araba lazım geldi..

-- 2005 üstü dizel focus
--yeni kasa fiesta............ arkadaşlar bu arabalara bakıyorum boya durumu çok önemli değil yeterki değişeni olmasın..eğer çevrenizde bildiğiniz temiz birşeyler varsa haber bekliyorum yardımlarınızı esirgemeyin :(..şimdiden teşekkürler...

Dostum 2004 sonrası 1.3 cdti Astra beş para etmez alma.Bende 2009 u vardı Elegance.2 sene bindim.Motorları bizim GP lerle aynı olduğundan ve daha ağır bir araba olduğundan yerinden kalkmıyor araba.Artı kokpitte cep telefonu koyacak birtane yer yok yan cebe koyman lazım.Manavgat Seydişehir yolunda yokuşlarda stop eden tek dizel araba diyebilirim.Ama yol tutuşu konforu süper fakat motor durumundan dolayı tavsiye etmem ama yinede karar senin

tayfux
25/09/2011, 22:48
Dostum 2004 sonrası 1.3 cdti Astra beş para etmez alma.Bende 2009 u vardı Elegance.2 sene bindim.Motorları bizim GP lerle aynı olduğundan ve daha ağır bir araba olduğundan yerinden kalkmıyor araba.Artı kokpitte cep telefonu koyacak birtane yer yok yan cebe koyman lazım.Manavgat Seydişehir yolunda yokuşlarda stop eden tek dizel araba diyebilirim.Ama yol tutuşu konforu süper fakat motor durumundan dolayı tavsiye etmem ama yinede karar senin
hocam doğru motor güçsüz kalıyor ama istanbulda çokda aşırı büyük motorlu arabaya ihtiyaç duymuyorum yoksa ben büyük motorlu araba severim..benim için şu anda 6 ileri olsun sağlam olsun hız sabitleyici olsun yeter bunlar da astra da mevcut olmayanına da sonradan takılabiliyor..

Romeo_er2
25/09/2011, 23:32
Arkdasimda hatasiz 1.4tdci yeni kasa fiesta var..pembe lansman rengi ve full lansman paketi..km si 60.000civariydi 30.000 tl istiyor.

Ersal
26/09/2011, 21:39
hocam doğru motor güçsüz kalıyor ama istanbulda çokda aşırı büyük motorlu arabaya ihtiyaç duymuyorum yoksa ben büyük motorlu araba severim..benim için şu anda 6 ileri olsun sağlam olsun hız sabitleyici olsun yeter bunlar da astra da mevcut olmayanına da sonradan takılabiliyor..

Hayırlısı olsun..Ama demedi deme..:)

tayfux
13/11/2011, 13:21
güncel...

tayfux
11/12/2011, 18:44
güncel..

opexturk
14/12/2011, 21:06

-- 2005 üstü dizel focus
abi geçen ay aldığım opel'imi biliyosundur hatta aldığımda yorum yazmıştın sen de altına maddi olumsuzluktan dolayı ani satma kararı aldım 2005 model 1,3 enjoy cdti gri renkli 114 binde full orjinal kaza boya yok 27.150 tl'ye almıştım 27 bin tl'ye satıyorum istersen özelden sahibinden nosunu da atabilirim