PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göçük Düzeltici!!!

barisunye
22/09/2011, 20:01
arkadaşlar benım aracım sol arka çizgi uzerınde köşede avuc ıcı genişliğinde 5 6 cm derinliğinde göçuk vardı....bunu kaportacıya goturdum cekıcleyıp booyayacaz dedi..oto kınge gıttım mini onarımım var dıye yazın onlarda boyasız duzelmez orayı boyayacaz o parcayada komple vernık atcaz dedıu...bende elletmedım..sonra bu aletı buldum..denemek ıcın aldım..yapışkanını erıtıp tutturdum...basıt kullanımlı..boyaya hıcbır zarar vermedı.super bir şekilde o gocugu kaldırdı....suan benden başka kımse kolay kolay farkedemez..onceden herkes ılk onu soyluyordu...sadece parmak ucu kadar ız kaldı...
hatta arkadasın on dırekde ve kaputakı gocuklerıde kaldırdık.....en az 1cm ve uzerı gocuk olması lazım...ayrıca sert taş izlerınde işe yaramıyor...
bilginize......
Hepsiburada.com : Pops A Dent Kaporta Göçük Tamir Edici Kişisel Set 09c008 | Oto Aksesuar (https://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=20024947&productid=otm09c008)

ibrahim06
22/09/2011, 20:33
güzel bişeymiş.

ZAK1980
22/09/2011, 23:02
Ankaralıya gerek 1 tlden gocuk duzeltsen bır dolu yagdımı yarım arac fıyatı cepte

barisunye
22/09/2011, 23:05
Ankaralıya gerek 1 tlden gocuk duzeltsen bır dolu yagdımı yarım arac fıyatı cepte

:)dolu vuruguna pek yaramıyor...arkadasın arabada var dolu vuruguda az derın olması lazım..ayrıca hassas tavanda çalışmak da zor..

eexelanss
23/09/2011, 00:28
aynı alettem bendede var gerçekten işe yarıyor. Ben daha ucuza aldım. 15 lira mıydı neydi üstelik içinde sıcak silikon tabancasıyla birlikte. Dolu göçüğüm vardı birtane pek uğraşamama rağmen farkedilmeyecek duruma getirdi. Boş vaktimde daha detaylı yapıcam.

denizxyz
26/09/2011, 13:33
sen nereden almıştın patron. bana da lazım dolmuşcu benide göçerttide

eexelanss
26/09/2011, 15:29
sen nereden almıştın patron. bana da lazım dolmuşcu benide göçerttide

indirdik.com dan almıştım. Bu site günlük ürün satıyor. Şuan alamazsınız.

Pardeleus
26/09/2011, 16:06
Hocam bu ürünü hepsi burada da görüyordum düşünüyordum kullanan arkadaşlar varsa sizce bu resimdeki göçüğü düzltebilirmiyim bu aletle fikirlerinizi alabilirmiyim

resim konu linki

https://forum.grandepuntotr.com/genel/29610-ilk-kaza.html

barisunye
26/09/2011, 16:38
Hocam bu ürünü hepsi burada da görüyordum düşünüyordum kullanan arkadaşlar varsa sizce bu resimdeki göçüğü düzltebilirmiyim bu aletle fikirlerinizi alabilirmiyim

resim konu linki

https://forum.grandepuntotr.com/genel/29610-ilk-kaza.html

benım gocukde aynı yerdeydı....sızınkı cızgının uzerıne dogru benımkıde altına dogru tam kosede idi...bu gocuk resımde buyuk duruyor...uzunlugu ne kadar...10cm falanmı...ayakların sağlam olan zemıne basması lazım...bunu rahat kaldırır...hatta sızden başka anlayanda olmaz.....bence alın deneyın..aynı gocukden suan bı parmak ucu gıbı bısey kaldı bende...ama o kısım tas vurması gıbı ezılmıs boya sı catlamıstı.....

Pardeleus
26/09/2011, 16:42
teşekkürler sipariş veriyim ozaman , aslında şöyle bişeyde düşünüyorum göçüğü 5 cm kadar bu aletle çekip sonrasında kaskonun ücretsiz mini onarımıyla eğer boyasız olabiliyorsa autoking de yaptırmayı, mini onarım 5 cm e kadar boyasız yapıyormuş

barisunye
26/09/2011, 18:24
teşekkürler sipariş veriyim ozaman , aslında şöyle bişeyde düşünüyorum göçüğü 5 cm kadar bu aletle çekip sonrasında kaskonun ücretsiz mini onarımıyla eğer boyasız olabiliyorsa autoking de yaptırmayı, mini onarım 5 cm e kadar boyasız yapıyormuş

zaten bu gocuk duzeltıcı yarım cekme yapmıyorkı..tamamen kaldırmadan atmıyor zaten....yapışkanını erıtın...en buyuk aparatın ucuna duldurun...gocugun merkezıne yapıstırın...2 3 dakka kurusun..sonra takın yavas yavas cevırın..son noktada..tamamen kaldırınca tak dıye atyr zaten....korkmayı boyaya zarar falan vermıyor..ben mını onarıma gıttım boya catladıgı ıcın orayı boyayıp o parcaya vernık demıslerdı...

sedini
26/09/2011, 18:48
bu ürünü hepsiburada dan almayın arkadaşlar.. Pops a Dent satıyorum diyor fakat Dent Out isimli ürünü gönderiyorlar.. Dent Out isimli ürün muadil üründür orjinal pops a dent ürünü değildir..

tiner
29/09/2011, 19:47
Sevgili arkadaşlar,
Ürün az önce elime geçti. nasip olursa cumartesi göçük düzeltmeyi uygulamayı ve becerebilirsem resimleyip eklemeyi düşünüyorum. yalnız birkaç şey kafama takıldı. Kullanan arkadaşlardan cevap alabilirsem sevinirim.
1-Kurudan ucu sivri küçük beyaz bir plastik çıktı.Bu ne iş'e yarar
2-Yine aynı kutudan bir tel parçası çıktı, peki bu ne iş'e yarar
3-Göçük içine yapıştırdığınız vida kısmı göçük derinse üstteki beyaz aparatı araya alıp nasıl vidalayacağız ? (Bunu anlayana da çözümöünü anlatabilene de duble aferim :)

barisunye
29/09/2011, 20:43
Sevgili arkadaşlar,
Ürün az önce elime geçti. nasip olursa cumartesi göçük düzeltmeyi uygulamayı ve becerebilirsem resimleyip eklemeyi düşünüyorum. yalnız birkaç şey kafama takıldı. Kullanan arkadaşlardan cevap alabilirsem sevinirim.
1-Kurudan ucu sivri küçük beyaz bir plastik çıktı.Bu ne iş'e yarar
2-Yine aynı kutudan bir tel parçası çıktı, peki bu ne iş'e yarar
3-Göçük içine yapıştırdığınız vida kısmı göçük derinse üstteki beyaz aparatı araya alıp nasıl vidalayacağız ? (Bunu anlayana da çözümöünü anlatabilene de duble aferim :)

gerçekten de öyle:)
1.o beyaz şey aparatlardakı yapışkanı temızlemek ıcın...yapıskanın delıklerden falan temızlenmesı lazım tekrar kullanmak ıcın.
2.ben tel parcası hatırlamıyorum
3.göçük çok derinse care o aparatın uzununu yaptırmak:)ama deneyın yeterlı olur...

tiner
30/09/2011, 09:06
o aparatın uzunu yok ki, hepsi aynı boy