PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 10 Haziran-ANKARA Buluşmasına ait tüm detaylar...

GaladrieL
30/05/2007, 14:59
Sevgili GPtr Ailesi artık yavaş yavaş detayları paylaşma vaktimiz geldi... Bu konu başlığı altında, yönetim olarak görev dağılımımıza bağlı olarak, tüm arkadaşlarım gerekli bilgileri sizlerle sırasıyla paylaşacaktır...

Basın sponsorluğumuzu Radyo Vizyon ailesinin yürüttüğü, Üstün Otomotiv Fiat Bayisi' nin maddi katkıları ve manevi desteği ile ve Meliset, Arslan Oto, Kemal Oto, Nisan Bilgisayar, Alotart El Sanatları firmalarının hediye sponsorluğumuzu yürüttüğü 10 Haziran Geleneksel Ankara Buluşmamıza ait bazı detaylar aşağıdaki gibidir;

Yer: DQ Paintball tesisleri
10:00 Buluşma + tanışma çay kahve ve aperatif ikramlar
11:00 Mangal hazırlıkları
12:00 Mangal Partisi (köfte+kanat+salata+sınırsız alkolsüz içecek)
14:00 Ödüllü Paintball ve Dart uvaları
Çeşitli yarışmalar ve hediye çekilişleri
17:00 Mangalda sucuk ekmek partisi

Gün boyunca Radyo Vizyon tarafından gerçekleştirilen DJ Parti ve müzik yayını.
A Lot Art takı ve hediyelik eşya + el sanatları standı sergisi.
Devamı gelecektir ;)

armaita
30/05/2007, 15:22
Vay bey.. gerçekten de çok güzel şeyler yapmışlar

ufuk61
30/05/2007, 15:39
gizemcim ben gelicem ama hala su benim plaka işini ayarlamadınız ağlıcam yahu illa gp mi şart ama gercekten güzel bir organizasyon olacağının sinyallerini vermeye başladınız emeği gecen tüm arkadaşlara ve sponsor firmalara sonsuz teşekkürler

GaladrieL
30/05/2007, 15:43
gizemcim ben gelicem ama hala su benim plaka işini ayarlamadınız ağlıcam yahu illa gp mi şart ama gercekten güzel bir organizasyon olacağının sinyallerini vermeye başladınız emeği gecen tüm arkadaşlara ve sponsor firmalara sonsuz teşekkürler
Siz hiç merak etmeyin, (benzer durumda olan herkes için de) sizin için isim soy isim yazarız çekilişlerde...

zeynepc
30/05/2007, 16:09
yaa süpeeeerrr...ben takı standının önünde yatarım ayrılmam :D
APOŞUMDA GELİRSE SÜPER OLCAK YAAAWF..gizoooo özledim

GaladrieL
30/05/2007, 16:35
yaa süpeeeerrr...ben takı standının önünde yatarım ayrılmam :D
APOŞUMDA GELİRSE SÜPER OLCAK YAAAWF..gizoooo özledim
bende çok ösledim Ceynom :poster_oops: 10 Haziran' ı iple çekiyorum artık...

ufuk61
30/05/2007, 16:42
Siz hiç merak etmeyin, (benzer durumda olan herkes için de) sizin için isim soy isim yazarız çekilişlerde...bak sözünü unutma ama

gizem isim soyisim dışında ben gp min plakalarını söküp bavula koyacağım hehehe
ama gercekten haksızlık sen kalk gel trabzondan cekilişe katmasınlar ankara yönetim bizi duyu bu mağdurlara bir care:claps::claps::claps:

GaladrieL
30/05/2007, 16:45
bak sözünü unutma ama

gizem isim soyisim dışında ben gp min plakalarını söküp bavula koyacağım hehehe
ama gercekten haksızlık sen kalk gel trabzondan cekilişe katmasınlar ankara yönetim bizi duyu bu mağdurlara bir care:claps::claps::claps:
Oralardan gelmeniz bile yeteri kadar değerli birşey.. Hiç merak etmeyin, çekilişe katılmak için sadece isim-soyisim alırız sizden, gerisi şansınıza kalmış artık ;) Ama hediye sayımız bol olduğu için olasılık yüksek derim ben....

yanlış bilgi vermişim arkadaşlar; yönetim olarak bizler de varız listede.. hem yönetim/katılımcı ayırımı olmaması adına hem de yönetim olarak bende dahil emeği geçen tüm arkadaşlarımın da güzel birer hatıra kazanma ihtimallerini yaratmak adına...

brucella
30/05/2007, 16:47
oy oy oy oyy sabahlar olmasın 10 haziran bitmesin, programa bakın programa. emeği geçen herkeze teşekkürler.

ufuk61
30/05/2007, 16:48
Oralardan gelmeniz bile yeteri kadar değerli birşey.. Hiç merak etmeyin, çekilişe katılmak için sadece isim-soyisim alırız sizden, gerisi şansınıza kalmış artık ;) Ama hediye sayımız bol olduğu için olasılık yüksek derim ben, hem yönetim olarak bizler de yokuz listede :)

tamam gizem sözünü unutmuyor ve teşekkür ediyorum kendim ve tüm benim gibi gp siz mağdurlar adına bak femoliye(mehmete)söylemeyi unutma heheheheheheh

alperylm
30/05/2007, 17:03
harika şeylerr olacakk o gün süpper geçecekkk...:)

tempesty
30/05/2007, 17:54
Arkadaşlar organizasyonun daha da eğlenceli geçmesi amacıyla bende kendimce bir fikir vermek istiyorum aslında ''punto güzellik yarışması'' düzenlenebilir :) mesela 40 arabadan aday olmak isteyen ne kadar araç varsa ortaya çıkar ve oylama sistemiyle en çok beğenilen araç 1. 2. ve 3. şeklinde sıralanır..tabi sadece bir fikir belki yönetim grubu değerlendirecektir :)

memat
30/05/2007, 18:07
bora abiye katılıyorum

GaladrieL
30/05/2007, 18:20
Bora abiye bende katılıyorum :) Muhteşem bir fikir ve süper eğlenceli bir aktivite.. Tarafsız seçim yapacak bi jüri oluşturulup, en güzel puntiş yarışması yapacağızzz :)

Tabii kazanan ilk 3'e yine hediyeler verilecek.. :)

memat
30/05/2007, 18:24
femolinin puntosu için femoli yaz 3900'a gönder
galadriel'in puntosu için galadriel yaz 3900'a gönder

:sofeer::sofeer::sofeer:

GaladrieL
30/05/2007, 18:27
femolinin puntosu için femoli yaz 3900'a gönder
galadriel'in puntosu için galadriel yaz 3900'a gönder

:sofeer::sofeer::sofeer:

:s17::s17:

jagar
30/05/2007, 18:28
çok erken başlıyomuş program yavv benim finaller vardı ogün sınavdan sonra gelmeye çalışcam , bide rica etsem ayrıntılı bi yol haritasını paylaşırsanız çok iyi olur :)

memat
30/05/2007, 18:30
bu arada tam olarak nerde buluşulacak

GaladrieL
30/05/2007, 18:31
çok erken başlıyomuş program yavv benim finaller vardı ogün sınavdan sonra gelmeye çalışcam , bide rica etsem ayrıntılı bi yol haritasını paylaşırsanız çok iyi olur :)
Erdiiii, zil sesini duydun cicim.. :)

@jagar; en kısa zamanda Erdi detaylı yol bilgilerini ulaştıracak sizlere ;)

jagar
30/05/2007, 18:33
tamamdır beklemedeyim ... ;)

ABNEW
30/05/2007, 18:43
Gerçekten detaylı ve güzel bir organizasyon olmuş, emeği geçenlere teşekkürler...

GaladrieL
30/05/2007, 19:16
Herşeyi bi kenara bırakıp da harcanan emeğe karşı can-ı gönülden teşekkür eden tüm arkadaşlarıma öncelikle ben koca bir teşekkür borçluyum....Eksik olmayın hepiniz......

femoli
30/05/2007, 19:58
işler son hızıyla devam ediyor daha başka süprizlerde yolda bitmezzzzzzzzzzzzzzzzzz

tigis
30/05/2007, 20:11
bu organizasyonda emegi geçen herkes kocaman bir alkışı hak ediyor aslında
umarım sorunsuz bir organizasyon olur
bende gelmeyi çok isterdim hem ankarayı yeniden görmek,hem sizlerle tanışmak,hemde kuzenlerimi görmek için ama maalesef 9 haziranda istanbulda eğitimim var ve günü birlik ankaraya gelmek gözümde çok büyüyor
neyse birdahaki bahara inşallah hepinize iyi eğlenceler...

utku952
30/05/2007, 20:14
10 unda bende ordaym. ankarada ilk buluşmam olucak hadi bakalm:) dq dediğiniz çayyolu tarafındaki paintball tesislerimi acaba?

GaladrieL
30/05/2007, 20:30
bende gelmeyi çok isterdim hem ankarayı yeniden görmek,hem sizlerle tanışmak,hemde kuzenlerimi görmek için ama maalesef 9 haziranda istanbulda eğitimim var ve günü birlik ankaraya gelmek gözümde çok büyüyor

inşallah bir sonraki buluşmaya diyelim o zaman...güzel dilekler için de teşekkürler :)

@utku952; mekan Çayyolunda değil, Nato Yolu üzerinde (Or-An sitesinden Turan Güneş Bulvarı' na doğru giderken), Mühye Köyü içerisinde.. daha önce de belirttiğim gibi detaylı yol bilgileri en kısa sürede yayımlanacak...

CaGRi
31/05/2007, 00:12
çook güzel şeyler olcak gibime gelio hadi bakalım.

ghostpunto
31/05/2007, 08:14
çok güzel arkadaşlar herşey çok güzel olacak emin olun.Jagarın da söylediği gibi detaylı bir kroki planı da koyarsak siteye herkes için kolaylık olur.

ufuk61
31/05/2007, 08:19

taufuncum sen hiç kafanı yorma ben tüm körfezliler adına bizleri temsil ediceğim
:lol::lol::lol::lol::lol:

Oralardan gelmeniz bile yeteri kadar değerli birşey.. Hiç merak etmeyin, çekilişe katılmak için sadece isim-soyisim alırız sizden, gerisi şansınıza kalmış artık ;) Ama hediye sayımız bol olduğu için olasılık yüksek derim ben....

yanlış bilgi vermişim arkadaşlar; yönetim olarak bizler de varız listede.. hem yönetim/katılımcı ayırımı olmaması adına hem de yönetim olarak bende dahil emeği geçen tüm arkadaşlarımın da güzel birer hatıra kazanma ihtimallerini yaratmak adına...
cok teşekkürler gizem bak sayemde sizlerde hediye alacaksınız ben biletimi ayarladım ayarlıcam bitmek üzere ben cumartesi akşamı zannedersem ankarada olurum bana öğretmen evinden yada buluşma noktasına yakın bir yerlerden otel vs.yer tuta bilecek arkadaş olabilirmi o gece için yanlız tam kesinleşmedi bilet işim kesinleşince yazıcam

GaladrieL
31/05/2007, 09:18
OK.. Bilet işi kesinleşince bizlere bildirin, gerekli işleri takip edelim..

ufuk61
31/05/2007, 10:16
OK.. Bilet işi kesinleşince bizlere bildirin, gerekli işleri takip edelim..
teşekkürler gizem

dagored
31/05/2007, 10:17
Ankara Yönetimini gönülden tebrik ederim. Harika bir organizasyon yapılacağından hiç şüphem yok :)

ufuk61
31/05/2007, 10:18
Ankara Yönetimini gönülden tebrik ederim. Harika bir organizasyon yapılacağından hiç şüphem yok :)
emre buluşmada varsın dimi verdiğin sözleri unutmadımda

femoli
31/05/2007, 10:21
ufuk ankaraya gelmeden haber ver yerini ayarlayalım ok

ufuk61
31/05/2007, 10:33
ufuk ankaraya gelmeden haber ver yerini ayarlayalım ok
sağol mehmetim ilginiz için tüm ankara yönetimi ve gp ci arkadaşlara sonsuz teşekkürler ben sana dönerim

Er-NnN
31/05/2007, 12:02
bu arada tam olarak nerde buluşulacak

bunu bildirirseniz sewinirim ne yazık ki gp yi satmak zorunda kalmıştım... :(

eer konvoysuz gidilicekse de ulaşım için başka yol var mı gidilicek yere ??

tigis
31/05/2007, 12:07
taufuncum sen hiç kafanı yorma ben tüm körfezliler adına bizleri temsil ediceğim
:lol::lol::lol::lol::lol:

bana bak oradan sakın hediyeyle falan dönme
zaten geçen istanbul buluşmasındada kaptın hediyeyi almayanlar alsın
sen sakın kuraya girme sana kesin çıkar :)

disci79
31/05/2007, 12:20
emeği geçenleri tebrik ederim.şehir dışında omazsam bu organizasyon kaçırmam.

Linos
31/05/2007, 12:30
emeği geçenleri tebrik ederim.şehir dışında omazsam bu organizasyon kaçırmam.

Hocam nerelerdesin, özletiyorsun kendini?!. Sen bu buluşma olaylarının gediklilerindensin, gelmezsen olmaz! ;)

ufuk61
31/05/2007, 13:10
bana bak oradan sakın hediyeyle falan dönme
zaten geçen istanbul buluşmasındada kaptın hediyeyi almayanlar alsın
sen sakın kuraya girme sana kesin çıkar :)
tigis;
1)gecen cıkan hediyeyi erdem53 arkadaşımıza verdim.
2)şimdi kalk izmitten trabzona git orda bir dolu prof ların seminerini dinle kafan balon gibi olsun,ordan kalk ankaraya git
3)bu kadar yol gittikten sonra hediye almamak olmaz
4)hem sanane o kadar kıskandıysan sende gel
5)hem biz ankara yönetimle anlaştık hehehehe

ErdeM53
31/05/2007, 13:13
tigis;
1)gecen cıkan hediyeyi erdem53 arkadaşımıza verdim.
2)şimdi kalk izmitten trabzona git orda bir dolu prof ların seminerini dinle kafan balon gibi olsun,ordan kalk ankaraya git
3)bu kadar yol gittikten sonra hediye almamak olmaz
4)hem sanane o kadar kıskandıysan sende gel
5)hem biz ankara yönetimle anlaştık hehehehe

abi hediyeni bana verdin ama sende benim hediyemi aldın. ona göre ne hediye getirceksen ortağız :D:D

GaladrieL
31/05/2007, 13:41
arkidişler hediye bol merak etmeyin.. isteyenlere yawru ördek bile verebiliriz :p yeter ki gelin siz, gerisi hiçç mühim değil :)

ufuk61
31/05/2007, 14:30
abi hediyeni bana verdin ama sende benim hediyemi aldın. ona göre ne hediye getirceksen ortağız :D:D
sen merak etme kardeşim ben ayar cekerim sen sesini cıkartma bizim körfezliler duymasın:pist:

memat
31/05/2007, 14:35
ufuk abi ahada körfezlilere ö.m. atıyom hediyeleri paylaşacakmış diye

ufuk61
31/05/2007, 14:45
mehmet tamam tamam sende sesini cıkartma gerci sende körfezli sayılırsın yani hediye boşa gitmez sus sus

GaladrieL
31/05/2007, 19:07
Arkadaşlarım; buluşmamızda yer alan aktivitelerden "Punto Güzellik Yarışması" , "Dart uvası" ve "Çuval Oyunu" aşağıda özetleyeceğim şekilde oynanacaktır;

Oyunlar uva şeklinde set set oynanacaktır. Örneğin ilk setde, katılımcı sayısına göre belirlenecek ikili ya da üçlü gruplardan kazanan kişiler belirlenecek. Tüm setler tamamlandıktan ve her setin galibi belirlendikten sonra, setlerin galipleri kendi aralarında yarışarak, yine katılımcı sayısına göre 1., 2. ve 3. belirlenecektir. Kişi sayısına göre oyunların tek galibi de olabilir..

Örneğin dart uvasında;

1. set oyuncuları: Femoli-Erdi-Unik / kazanan; Erdi :p
2. set oyuncuları: Armaita-GaladrieL-Zeynep /kazanan; Zeyno :)
3. set oyuncuları: bıdır-vıdır-dıdır :p / kazanan; bıdır :p

Her bir setin galibi belirlendikten sonra, galipler arasında yapılacak final maçları sonucunda derecelendirme yapılarak, ödül veya ödüller teslim edilecektir... Benzer uygulama Çuval Oyununda da uygulanarak, yine katılımcı sayısına göre derece(ler) verilecektir.

Punto Güzellik Yarışması'nda ise; yönetim tarafından tarafsızlığına sonsuz güvenilen 5 kişilik jüri oluşturulacaktır. Jüri oluşumu önceden yapılmayarak, buluşma gününde göze jüri edasıyla görünen tiplerden itinayla seçilecektir :p Jüri üyeleri GPTR ailesi dışında kişiler olacaktır. Örneğin Radyovizyon ekibi gibi.. Jüri üyeleri gün boyunca otoparktaki araçları gezecek ve dış görünüm açısından 1' den 10' a kadar puanlamalar yapacaktır. 10 en yüksek puandır. Daha sonra jüri başkanı tarafından puanlar toplanarak, sucuk+ekmek partimizin başlangıcında sonuçlar bizlere duyurulacaktır.

Herhangi bir sorunuz olursa, şimdiden cevaplayabilirim. Ayrıca makul olan her türlü eleştiriye de açığım, makul olmayanlara da kapalıyım :)

atombak
31/05/2007, 19:45
Çok güzel bi organizasyon olacak...Hadi hayırlısı tüm yönetime ve emeği geçenlere teşekkürler şimdiden...

Qubee
31/05/2007, 20:31
amanın heyecanlandım :) finaller bitince ben kemal otoya uğrayım bi süsleyelim kızımızı :)

femoli
31/05/2007, 20:32
Arkadaşlar son gün 7 haziran bu tarihten önce gelen kişi ve getirecek kişiler belli olması gerekiyor aksi takdirde en son liste geçerli olacaktır teşekkür ediyorum

İbrahimKC
01/06/2007, 00:20
Arkadaslar,

Sizlere çok çok eğlenceli, bol sohbetli ve renkli bir buluşma diliyorum.. Aranızda olamıyacak olmak çok üzücü.. Herşeyin çok güzel olacağına eminim.

Yarın sabah Yurtdışına çıkıyorum ve 10 Haziran gecesi döneceğim.

Hepiniz sağlıcakla kalın...

İspanya'dan bir isteği olan varsa mail atabilir :) Lütfen Boğa ve flemankocu istemeyin tüm kontejyanlar doldu ne yazık ki..

Linos
01/06/2007, 00:23
İyi yolculuklar ve iyi eğlenceler İbrahim! Sensiz yarışma finallerinin tadı olmayacak ama neyse artık, idare edeceğiz :D

Kendine dikkat et ;)

brucella
01/06/2007, 00:30
dart uvası criket mi?? cezalı criket mi?? yoksa X01 (301 501 701...vs) mi?? olacak

unik06
01/06/2007, 00:32
dart uvası criket mi?? cezalı criket mi?? yoksa X01 (301 501 701...vs) mi?? olacak

abi, sen onu en iyisi gizem'le özelden bir konuş ;)

İbrahimKC
01/06/2007, 01:03
Buluşma yerinin kapa taslak yeri aşağıdaki gibidir arkadaşlar.. Ayrıntılı yol tarifini bizzat gidip gören arkadaslar yapacaklardır..
(Fotograflar KonusmayaN Yöneticiden :))

https://img455.imageshack.us/img455/5926/paintballci1iv3.jpg (https://imageshack.us)

https://img455.imageshack.us/img455/5418/paintballci2ze2.jpg (https://imageshack.us)

femoli
01/06/2007, 10:07
resimler için saol ibrahim hayırlı yolculuklar dilerim :)

ufuk61
01/06/2007, 11:44
:claps:3. set oyuncuları: bıdır-vıdır-dıdır :p / kazanan; bıdır :p

:claps:harika özetlemişsin alemsin yaaaa:s17::muha::s17::s17:

ufuk61
01/06/2007, 11:47
arkadaşlar gerci yazdım ama ankaraya buluşmaya geliyorum kesinleşti yubbiiii

zeynepc
01/06/2007, 13:46
Arkadaşlarım; buluşmamızda yer alan aktivitelerden "Punto Güzellik Yarışması" , "Dart uvası" ve "Çuval Oyunu" aşağıda özetleyeceğim şekilde oynanacaktır;

Oyunlar uva şeklinde set set oynanacaktır. Örneğin ilk setde, katılımcı sayısına göre belirlenecek ikili ya da üçlü gruplardan kazanan kişiler belirlenecek. Tüm setler tamamlandıktan ve her setin galibi belirlendikten sonra, setlerin galipleri kendi aralarında yarışarak, yine katılımcı sayısına göre 1., 2. ve 3. belirlenecektir. Kişi sayısına göre oyunların tek galibi de olabilir..

Örneğin dart uvasında;

1. set oyuncuları: Femoli-Erdi-Unik / kazanan; Erdi :p
2. set oyuncuları: Armaita-GaladrieL-Zeynep /kazanan; Zeyno :)
3. set oyuncuları: bıdır-vıdır-dıdır :p / kazanan; bıdır :p

Her bir setin galibi belirlendikten sonra, galipler arasında yapılacak final maçları sonucunda derecelendirme yapılarak, ödül veya ödüller teslim edilecektir... Benzer uygulama Çuval Oyununda da uygulanarak, yine katılımcı sayısına göre derece(ler) verilecektir.

Punto Güzellik Yarışması'nda ise; yönetim tarafından tarafsızlığına sonsuz güvenilen 5 kişilik jüri oluşturulacaktır. Jüri oluşumu önceden yapılmayarak, buluşma gününde göze jüri edasıyla görünen tiplerden itinayla seçilecektir :p Jüri üyeleri GPTR ailesi dışında kişiler olacaktır. Örneğin Radyovizyon ekibi gibi.. Jüri üyeleri gün boyunca otoparktaki araçları gezecek ve dış görünüm açısından 1' den 10' a kadar puanlamalar yapacaktır. 10 en yüksek puandır. Daha sonra jüri başkanı tarafından puanlar toplanarak, sucuk+ekmek partimizin başlangıcında sonuçlar bizlere duyurulacaktır.

Herhangi bir sorunuz olursa, şimdiden cevaplayabilirim. Ayrıca makul olan her türlü eleştiriye de açığım, makul olmayanlara da kapalıyım :)

:us:hepsine katılıyorum :D:icon_smile_kisses:

GaladrieL
01/06/2007, 15:59
Arkadaşlar;
Pazar gününden itibaren (3 Haziran) Radyo Vizyon 93.0 ' da "10 Haziran Buluşmamıza" ait reklamlar yayınlanmaya başlanacak... Herşeyden önce gurur verici bir olay, sizlerle de paylaşmak istedim...

canberkkilic
01/06/2007, 16:26
bu arada önceden belirtmekte fayda var; yarışmada verilecek ödüller ile , çekilişte verilicek hediyeler farklı. Hangi ödül hangi yarışmada verilecek?hediyelerin 1. 2. 3. gibi sıralaması, çekiliş kaç kere yapılacak? 1 plakaya cıkan bi hediye birdaha çıkmayacak mı?

Açık konuşmak gerekirse bunları önceden belirtelim ki , bu tür nedenlerden dolayı organizasyonda tatsızlık çıkmasın.

zeynepc
01/06/2007, 16:38
süper yaa tebrik ederim ankara yönetim canım arkadaşlarım...

unik06
01/06/2007, 16:39
bu arada önceden belirtmekte fayda var; yarışmada verilecek ödüller ile , çekilişte verilicek hediyeler farklı. Hangi ödül hangi yarışmada verilecek?hediyelerin 1. 2. 3. gibi sıralaması, çekiliş kaç kere yapılacak? 1 plakaya cıkan bi hediye birdaha çıkmayacak mı?

Açık konuşmak gerekirse bunları önceden belirtelim ki , bu tür nedenlerden dolayı organizasyonda tatsızlık çıkmasın.

merak etme canberk...o konuda bir sorun çıkmayacağından emin olabilirsin...çok objektif ve sorunsuz yöntemler kullanılacaktır.

canberkkilic
01/06/2007, 16:41
:hiho: ozaman...

Qubee
01/06/2007, 23:00
bu arada meraktan soruyorum. maddi külfeti olcak mı bize olcaksa ne kadar olur?
yoksa sponsorlar herşeyi sağladı mı?

unik06
01/06/2007, 23:28
bu arada meraktan soruyorum. maddi külfeti olcak mı bize olcaksa ne kadar olur?
yoksa sponsorlar herşeyi sağladı mı?

o konuya net bir cvp verebilmemiz için, sizlerden kısa bir süre daha beklemenizi rica ediyoruz :bigstar: :bigstar:

GaladrieL
02/06/2007, 23:56
Arkadaşlar organizasyonumuzla ilgili detaylar yoğun bir şekilde çalışılıyor.. Enn kısa sürede netleştirilecek tabii bunlar.. Elimizden gelen en optimum koşulları sağlamaya çalışıcağız ama....

unik06
02/06/2007, 23:59
etimize..budumuza göre..ama çok kaliteli bir etkinlik olacak arkadaşlar :):):)

tabii..katılımcı arkadaşlarında katılım desteği ile..hehehe

GaladrieL
03/06/2007, 12:47
Bir de şu paintball oynayacak kişi sayımızı netleştirirsek, süpeeerr olucak :)

PAINTBALL

Üzerlerinde askeri kamuflaj elbiseleri, ellerinde tüfekler ve boyaya bulanmış bedenler... İşte Paintball’ı özetleyen cümle bu. Türkiye’de de geniş bir meraklı kitlesi bulunan ve takımlar halinde oynanan Paintball’da amaç basit. Karşı takımın sahasına girip bayraklarını almak. Bu uğurda çabalarken, rakip takımın oyuncularına elinizdeki silahlarla ateş ediyorsunuz. Namludan fırlayan küçük top, rakibe çarpınca patlıyor ve üzerinde boyalı bir iz bırakıyor. Bu, hedef olan oyuncunun “elenmesi” demek.
Oyunun süresi 15 ila 20 dakika arasında değişiyor. Belirtilen süre içinde taraflardan herhangi biri rakip takımın bayrağını ele geçiremezse, hakemler oyunu durduruyor. Çok riskli ve tehlikeli gibi görünmesine rağmen, yapılan araştırmalar oyundaki sakatlanma oranının tenise oranla çok daha az olduğunu ortaya koyuyor. Paintball, sağladığı yüksek adrenalin ve stres giderici özelliği ve “takım” esasına dayalı yapısıyla birçok insanın gözdesi olan bir oyun.
Teninizi örtecek, boyalı toplar geldiğinde canınızı acıtmayacak, rahat bir kıyafetle kalın tabanlı ayakkabılar (tercihan botlar). Boyalar, su bazlı gıda boyası olduğu için sağlığa ve çevreye zararlı değil. Yıkanmasına gerek kalmadan çıkabiliyor.

CaGRi
03/06/2007, 19:22
karşıma hiç kimse gelmesin:Dacımam. yanımızda bu boya tabancası haricinde silah getirmek ser mi. şöle boncuk tabancası ne biliim. kılıç balta falan:D mermi bitince öle kalmayalaım ortada.:D

femoli
03/06/2007, 19:51
Abartma abi istersen bazuka felan yok zaten içeri girişte arama yapacağız özelliklede seni unutturma sakın :):):):):)

GaladrieL
03/06/2007, 21:51
çok istersenis su tabancası getirin, mermisi biten suya geçer :p

CaGRi
03/06/2007, 22:06
wallaa ben geitrecem.bulursanız sokarsınız içeriiye:D ben böle piskopat bi kişiliğiim. mayın faln da getiriim.hatta duu olmadı balonların içine su koyarım. al sana el bombasıı. güzel olur güzel:Dhawada sıcak ztn.:D

specialist
03/06/2007, 22:47
10 haziran için nereye nasıl kayıt yapılıyor arkadaşlar

canberkkilic
03/06/2007, 22:55
https://forum.grandepuntotr.com/showthread.php?p=80776#post80776 bakabılırsınız.

hoşgeldınız.yeni üye iseniz ,isterenız ben ekleyeyım sızı...

Bu arada arkadaşlar takımları falan nasıl ayarlayacagız?
Çağrı benden olsun :D

Linos
04/06/2007, 08:00
10 haziran için nereye nasıl kayıt yapılıyor arkadaşlar

Seni listeye ekledim arkadaşım! ;)

GaladrieL
04/06/2007, 09:54
https://forum.grandepuntotr.com/showthread.php?p=80776#post80776 bakabılırsınız.

hoşgeldınız.yeni üye iseniz ,isterenız ben ekleyeyım sızı...

Bu arada arkadaşlar takımları falan nasıl ayarlayacagız?
Çağrı benden olsun :D

Arkadaşlar o gün tesisin sahibi ve paintball konusunda haylice tecrübeli olan bir beyefendi bizlere oyun kuralları ile ilgili minik bir konuşma yapacak. Konuşma sonrasında katılımcı sayısına göre gruplara dağılıp oyuna başlayacağız...

memat
04/06/2007, 10:18
wallaa ben geitrecem.bulursanız sokarsınız içeriiye:D ben böle piskopat bi kişiliğiim. mayın faln da getiriim.hatta duu olmadı balonların içine su koyarım. al sana el bombasıı. güzel olur güzel:Dhawada sıcak ztn.:D

bende onudüşünüyordum kankiii

femoli
04/06/2007, 10:21
Arkadaşlar girişler dedktörle aranacak bunda ciddiyim her hangi bir madde getirmemenizi rica ederim

atombak
04/06/2007, 20:02
:ph34r:Valla bu arama işi iyi olur bencede ..kendini fazla kaptıranlar olmasıııın:yerlerde:

CaGRi
04/06/2007, 20:37
yok abi ben dedktöre yakalanmayan bişi getircem:D balon bombası yihuhaha:Dhepniz yandınıs:Dhele bide hava güzel olursa kimse yaklaşmasın bana:D

ABNEW
04/06/2007, 21:38
Mesajları okudukça aklıma Polis Akademisi Filmindeki silah delisi polis aklıma geliyor:)

nyesilyurt
04/06/2007, 22:05
oyuna benide ekleyin + 1

femoli
05/06/2007, 09:20
Evet arkadaşlar burayada diğer tarafada yazayım elimizdeki tüm imkanları zorlasakta çok büyük bütçeli bir organizasyon olacak bu nedenle maddi imkanlarımız doğrultusunda elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyoruz bu nedenle gelen kişilerden gp lerde dahil olmak üzere kişi başına 5 ytl paintball oynayacak kişilerdende 15 ytl ücret alınacaktır anlayışınız içinde teşekkür edrim

Kişi başı == 5 ytl

Paintball== 15 ytl

Toplam== 20 ytl

oynamak istemeyen bu muhteşem organizasyona 5 ytl ile katılabilecekler

zeynepc
05/06/2007, 10:18
Evet arkadaşlar burayada diğer tarafada yazayım elimizdeki tüm imkanları zorlasakta çok büyük bütçeli bir organizasyon olacak bu nedenle maddi imkanlarımız doğrultusunda elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyoruz bu nedenle gelen kişilerden gp lerde dahil olmak üzere kişi başına 5 ytl paintball oynayacak kişilerdende 15 ytl ücret alınacaktır anlayışınız içinde teşekkür edrim

Kişi başı == 5 ytl

Paintball== 15 ytl

Toplam== 20 ytl

oynamak istemeyen bu muhteşem organizasyona 5 ytl ile katılabilecekler

kişi başımı plaka başı mı???

femoli
05/06/2007, 10:34
kişi başı arkadaşlar yanlış anlaşılmasın katılan herkes

ufuk61
05/06/2007, 11:07
kişi başı arkadaşlar yanlış anlaşılmasın katılan herkes
peki kardeşim mehmet katılan herkes hediye cekilişine katılıcak dimi hehehe mesala ben gp olmayacak ama ruhsatını ve plakasını getiricem söz

GaladrieL
05/06/2007, 11:36
Sefgili Arkadaşlarım;

Femoli arkadaşımın da belirttiği üzere, katılımcılardan kişi başına 5,00 YTL gibi cüzzi bir ücret almamız gerekiyor.. Gönül isterdi ki bunu da almayalım, ancak sizlere daha güzel ve doyurucu :) bir sunum yapabilmemiz adına malesef mecbur kaldık.. Anlayışla karşılayacağınıza eminim..

Paintball ile ilgili olarak da, tesisin en aktif olduğu günlerden biri olan pazar gününde 13:00 ile 16:00 arasındaki saatleri bizler için bloke ederek, normalde daha fazla olan meblayı, GPTR ailesi için kişi başı 15,00 YTL ye indirmeyi sağladık..Bu ücreti ödediğimiz takdirde, 100 adet boya mermisi ile, kurduğunuz takımda 1 oyun oynama şansına sahip olacaksınız....

femoli
05/06/2007, 12:15
walla ufuk kardeşim seni kuraya bile katmayacam bu gidişle direk hediyeni verecem hatta sana seç bile diyebilirim üstünle bir konuşayım sana bir hediye paketide yaptırayım oldu :):)

alperylm
05/06/2007, 12:17
ücret konusunda gönüllerimiz bir;ücret olmaması için yoğun mücadele verdik dolu bir organizasyon ve gülümseyen yüzlerrrr

Qubee
05/06/2007, 12:46
varsın olsun. ücret 5 deil 25 olsa yine değer bu buluşmaya :)

Ryu
05/06/2007, 12:48
ücret gayet makul. parayı nasıl toplayacağımız belli mi ?

utku952
05/06/2007, 12:57
bide oranın yolunu bilmeyenler olabilr bnm gibi :) topluca buluşaccağımz bi yer belirlendimi acaba? biraz baktım msj lara yazzmıodu...

ufuk61
05/06/2007, 13:04
walla ufuk kardeşim seni kuraya bile katmayacam bu gidişle direk hediyeni verecem hatta sana seç bile diyebilirim üstünle bir konuşayım sana bir hediye paketide yaptırayım oldu :):)
aslan kardeşim benim en büyük başkan bizim başkan sağol kardeşim bu sözünü unutma izmitten yada trabzondan bir isteğin varmı canım başkanım

ufuk61
05/06/2007, 13:04
bencede ücret cok makul evet ryu nun dediği gibi parayı nasıl toplayacaksınız isterseniz burdan havale yapa bilirim eğer hemen gerekirse

alperylm
05/06/2007, 13:07
arkadaşlar konya yoluna gelecek olanları neziroğlu renoyu geçtikten sonra tam rampayı çıkarken sağda cep var orada baya araba toplanır bir grubu ben alıyorum o zaman

GaladrieL
05/06/2007, 13:17
ücreti orada hallederiz arkadaşlar, şimdiden sizi yormanın hiç ama hiç gereği yok..

femoli
05/06/2007, 13:19
ücretleri giriş esnasında bilet karşılığında vereceğiz biletler yemek ve organizasyon için geçerlidir

utku952
05/06/2007, 13:29
arkadaşlar konya yoluna gelecek olanları neziroğlu renoyu geçtikten sonra tam rampayı çıkarken sağda cep var orada baya araba toplanır bir grubu ben alıyorum o zaman

aben kesin konya yolundan gelcem. tam olarak bilmiyorum o reno bayiini ama. nasıl olsa görürürm puntoları :) kaçta buluşuorz?

CaGRi
05/06/2007, 13:56
aben kesin konya yolundan gelcem. tam olarak bilmiyorum o reno bayiini ama. nasıl olsa görürürm puntoları :) kaçta buluşuorz?konya yolundan giderken sağ tarafta büyük bi showroom war.reno. sen orayı büyük ihtimalle görmezsin.çünkü köprünün altından geçeceksin. köprünün altından geçtikten yklaşık 1 km belki okdr da yok sağ tarafta büyük bi boşluk war.hemen dibindede yaya üstgeçidi war. ztn orayı görmemen imkansız. saati alper söyler sanırım.alper bende oraya gelcem. benide unutmayın.

Ryu
05/06/2007, 14:16
carrefour taraflarına yakın olanlarla orada buluşup gidelim.

GaladrieL
05/06/2007, 14:31
Konutkent, Koru Sitesi, Ümitköy, Çayyolu, Beytepe, Bilkent güzegahları da beni takip eder :) Bu civarda olanlar ve benimle birlikte gelmek isteyenler önceden haber etsin, ortak bir buluşma yeri saptarız.. Ancak şöle bişi var, haylice erken gideceğim ben :) Gelen son hazırlıklara da yardım eder :p

unik06
05/06/2007, 14:33
Konutkent, Koru Sitesi, Ümitköy, Çayyolu, Beytepe, Bilkent güzegahları da beni takip eder :) Bu civarda olanlar ve benimle birlikte gelmek isteyenler önceden haber etsin, ortak bir buluşma yeri saptarız.. Ancak şöle bişi var, haylice erken gideceğim ben :) Gelen son hazırlıklara da yardım eder :p

ben cumartesiden orda yatmayı planlıyorum..hehe

hem..doğal hayatı da gözlemiş oluruz biraz :)

GaladrieL
05/06/2007, 14:37
ben cumartesiden orda yatmayı planlıyorum..hehe

hem..doğal hayatı da gözlemiş oluruz biraz :)

minik sazan suyu özlemiş belli :p

eakbas
05/06/2007, 14:47
bende muhtemelen alper'lerle konya yolu devamı dikmen girişinde bekleyip peşlerine takılırım

(alper kardeş sana özelden tel numaramı gönderiyorum)

femoli
05/06/2007, 15:14
etlik keciören demet ve o civarlarda olanlarda kasalar civarından beraber gidebiliriz

ABNEW
05/06/2007, 15:19

Ben takip edebilirim:) Ancak nöbetten çıkacağım için durum belirsiz gibi...

GaladrieL
05/06/2007, 15:22
Ben takip edebilirim:) Ancak nöbetten çıkacağım için durum belirsiz gibi...
netleştiğinde haberleşelim... ;)

ABNEW
05/06/2007, 15:26
netleştiğinde haberleşelim... ;)

Haberleşiriz Gizem.Ancak benim eve gelmem 9 u bulur gibi:)

GaladrieL
05/06/2007, 16:03
eğer sen de mutluysan farını yakkkk
eğer sen de mutluysan selam ver
eğer sen de mutluysan ve bi GP kullanıyorsan, eğer sen de mutluysan buluşmayaaa geeellll...

kocaman bi aile olacağız, yupiieee

memat
05/06/2007, 18:44
etlik keciören demet ve o civarlarda olanlarda kasalar civarından beraber gidebiliriz

tamam bana uyar abi beraber gideriz saat kaçta ve nerde buluşalım

batuhan
05/06/2007, 18:56
organizasyon dehset oradaki bulusmayamı gelsem acaba
ama istanbulda afaroz eder bizi herhalde

utku952
05/06/2007, 20:20
konya yolundan giderken sağ tarafta büyük bi showroom war.reno. sen orayı büyük ihtimalle görmezsin.çünkü köprünün altından geçeceksin. köprünün altından geçtikten yklaşık 1 km belki okdr da yok sağ tarafta büyük bi boşluk war.hemen dibindede yaya üstgeçidi war. ztn orayı görmemen imkansız. saati alper söyler sanırım.alper bende oraya gelcem. benide unutmayın.

cok saol çağrı orda görüşmek üzere....alper bide kaçta buluşcaz onu da söle bea :)

alperylm
05/06/2007, 21:10
arkadaşlar organizasyon 10 da biz 9.30 da konya yolu rampayı çıkarken dikmen kavşağına gelmeden sağdaki cep te büyük boşlukta toplanıyoruz oradan konvoy halinde sakince gideceğiz arkadaşlar benim tel 05396114188 05464502303 ikisi de sürekli açık olacak

GaladrieL
05/06/2007, 23:34
organizasyon dehset oradaki bulusmayamı gelsem acaba
ama istanbulda afaroz eder bizi herhalde
brunch bitince atlayın gelin, güzellik yarışmasına yetişirsiniz wala :) sucuk ekmek ve mangala da.. hatta paintball ve dart a da.. hatta ve hatta çekilişlere de.. hattaların hattası DJ partisine deee

canberkkilic
05/06/2007, 23:42
pardon sayfa 5 i okumadan msj yazmışım..

tmm 9.30da ordayım bende!

GaladrieL
06/06/2007, 09:51
Arkadaşlar "Punto Güzellik Yarışması" hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi vermek isterim;

Yarışma jürisi 1 jüri başkanı ve 3 jüri üyesinden oluşmaktadır. Jüri ekibi oraganizasyonumuza gelen tarafsız katılımcılardan seçilecektir. Ekibin 2 adet üyesi olan Jüri Başkanı ve 1. üye, Radyo Vizyon grubundan, diğer 2 üye ise henüz kendilerinden teyid alınmamakla birlikte, tesis sahiplerinden oluşacaktır. Etkinliğimizin başlama saatinden itibaren tüm jüri komisyonu otoparkımızdaki GP' leri tek tek inceleyerek, herhangi bir şart aramaksızın kişisel beğenilerine göre 1' den 10'a kadar puanlama yapacaktır. (10 en yüksek puan) Saat 16:00 sularında puanlama sonlanarak, sonuçlar jüri başkanı tarafından bizlere bildirilip, anons edilecektir. İlk 3' de yer alan araç sahipleri ise güzellik yarışması ödülüne layık görülecektir..

unik06
06/06/2007, 10:09
kategori de açalım yaaaw!!! :):):)

misal,

en sempatik üye,
en çakal üye,
en efendi modifiye,
falan..filan ;););)

femoli
06/06/2007, 10:12
evet bak oda olabilir oké

GaladrieL
06/06/2007, 10:22
<DIR>Arkadaşlar; sizlere gelen özel mesajlarda ufak bir eksiklik olmuş.. Lütfen aşağıda yer alan hediye sponsorumuza ait güncel hediyeleri değerlendirmeye alınız..

Birmot yenimahalle
2 tane fıat orj. t- shırt
3 adet direksiyon kilidi
1takım philips gt 150 h4 ampul
1 yangın sondürücü 1 kg
2 süper extra cila
2 konsantre şampuan
1 havalı balon kriko

</DIR>

zeynepc
06/06/2007, 10:33
<DIR>Arkadaşlar; sizlere gelen özel mesajlarda ufak bir eksiklik olmuş.. Lütfen aşağıda yer alan hediye sponsorumuza ait güncel hediyeleri değerlendirmeye alınız..

Birmot yenimahalle
2 tane fıat orj. t- shırt
3 adet direksiyon kilidi
1takım philips gt 150 h4 ampul
1 yangın sondürücü 1 kg
2 süper extra cila
2 konsantre şampuan
1 havalı balon kriko

</DIR>

+1 :)

ati rugerm
06/06/2007, 14:43
ati rugerm (+4)(PB 2 Kişi)

ati rugerm
06/06/2007, 14:51
mehmet benim degişiligi sana zahmet yaparmısın (ati rugerm)

unik06
06/06/2007, 14:53
mehmet benim degişiligi sana zahmet yaparmısın (ati rugerm)

linos yapmış abi..merak etme ;)

ati rugerm
06/06/2007, 14:55
teşekkürler

batuhan
06/06/2007, 19:11
brunch bitince atlayın gelin, güzellik yarışmasına yetişirsiniz wala :) sucuk ekmek ve mangala da.. hatta paintball ve dart a da.. hatta ve hatta çekilişlere de.. hattaların hattası DJ partisine deee
tesekkurler gönül istredi ole olsun hattaaa hattta tum istanbul gelelim amaa imkansız gozukuyor size iyi eğlenceler

ufuk61
06/06/2007, 21:21
arkadaşlar hafta sonunu iple cekiyorum

GaladrieL
07/06/2007, 09:07
Arkadaşlar bu arada ufacık bir detayı da belirtmek isterim hazır aklıma gelmişken.. Aramızda sevimli dostlara sahip olanımız varsa, özellikle de sevgili sadık köpeklere, gideceğimiz mekan onlar için de çok eğlenceli ve özgür bir yer olur.. Tasmalarıyla gelmeleri kaydıyla isteyen katılımcılarımız yanlarında sevimli dostlarımızı da getirebilirler...

Şahsen kızımızın araba tutma sorunu olmasaydı biz Lenamızı getirmeyi planlıyorduk, ki hala da getirebiliriz sabahki kararımıza göre.. :)

Ryu
07/06/2007, 09:21
arkadaşlar rc si olan arkadaşlarda minik bi rc show düşünebilir. sadece bir fikir !

ufuk61
07/06/2007, 09:30
arkadaşlar rc si olan arkadaşlarda minik bi rc show düşünebilir. sadece bir fikir !
evet sana katılıyorum cok eğlenceli olur

femoli
07/06/2007, 09:31
tabi olabilir aslında yarış tarzında yapılabilir birinciye hediye verilebilir ..

Linos
07/06/2007, 10:58
Balık tutma olayı var diyordunuz arkadaşlar! Var mı öyle bir şey, yanıma olta alayım mı? ;)

zeynepc
07/06/2007, 11:12
Balık tutma olayı var diyordunuz arkadaşlar! Var mı öyle bir şey, yanıma olta alayım mı? ;)

aaa evet ama bizim oltamız yok..orda var mıdır kiiii??

Linos
07/06/2007, 11:14
aaa evet ama bizim oltamız yok..orda var mıdır kiiii??

Benim de yok ama alacağım! :))

dagored
07/06/2007, 11:27
Benim de yok ama alacağım! :))

evet abi bu olay çok güzel olur ;)
Var mıdır olta?

femoli
07/06/2007, 11:28
5 yada 6 tane var orada ama yinede isteyenler kendi oltalarıyla gelmelerini tavsiye ediyorum

Linos
07/06/2007, 11:44
Buluşma yerinin kapa taslak yeri aşağıdaki gibidir arkadaşlar.. Ayrıntılı yol tarifini bizzat gidip gören arkadaslar yapacaklardır..
(Fotograflar KonusmayaN Yöneticiden :))

https://img455.imageshack.us/img455/5926/paintballci1iv3.jpg (https://imageshack.us)

https://img455.imageshack.us/img455/5418/paintballci2ze2.jpg (https://imageshack.us)

Tekrar vermekte fayda var sanırım ;)

elbruz
07/06/2007, 12:18
ne haritaymış yavv..

emre
07/06/2007, 13:11
ya şimdi ben istanbuldan ankaraya geldim diyelim ordan nasıl bulcam ben yolu yaf :(

memat
07/06/2007, 13:27
bulamıycan çünkü bende ankarada olduğum halde bişey anlamadım haritadan:)

ufuk61
07/06/2007, 13:28
valla alper kardeşim sağ olsun beni yanlız bırakmıyacak

emre
07/06/2007, 13:39
valla bilmiorum bazen şeytan dürtüo ama çok zor gitme ihtimalim :D

zeynepc
07/06/2007, 13:42
Sen ciddi misin?

belkide ciddidir..kim bilir???;)

zeynepc
07/06/2007, 13:42
valla bilmiorum bazen şeytan dürtüo ama çok zor gitme ihtimalim :D

emrecim canın nereyi çekiyosa oraya git ..biz alınmayız bozulmayıs;) arada kalma

emre
07/06/2007, 13:48
zaten kimse alınıp bozulamaz ben nereye istersem oraya giderim de kararsızım şuanda ne yapsam die bide ben ankarayı bilmiorum tam olarak ondanda şupem var oyüsden hala düşünce içindeyim

zeynepc
07/06/2007, 13:53
zaten kimse alınıp bozulamaz ben nereye istersem oraya giderim de kararsızım şuanda ne yapsam die bide ben ankarayı bilmiorum tam olarak ondanda şupem var oyüsden hala düşünce içindeyim

emre nede olsa istanbul yolundan geliceksin elbet birimiz escort yaparıs sana ;)

microab
07/06/2007, 13:55
Ankara ya gidecek olduktan sonra illa ki karşılanırsın orada,kafanı yorma Emre...

Misafır
07/06/2007, 13:59
Ankara ya gidecek olduktan sonra illa ki karşılanırsın orada,kafanı yorma Emre...

aynen öyle.

oradaki arkadaşlar illa ki karşılarlar seni,

sora sora bağdat bulunur emre,

zor değil yol bulmak,

microab
07/06/2007, 14:01
aynen öyle.

zor değil yol bulmak,

Aynen öyle ...

GaladrieL
07/06/2007, 14:02
Emre arkadaşım İstanbul' dan gelirken tam benim yolumdan geçiceksin, sen kararını ver biz Unikle seni yolda karşılar birimiz sağında birimiz solunda giderek escortluk yaparız bile merak etme :) :)

zeynepc
07/06/2007, 14:04
aynen öyle.

zor değil yol bulmak,

+1

unik06
07/06/2007, 14:06
gerçi emre gelirse, eğer istanbul yolundan gelicek,,onu önce konya yoluna çıkarmamız lazım :)

ordan sonra eskortluk ederiz.

(merak etme, istanbul yolundan konya yoluna çıkmak çocuk oyuncağı) ;)

zeynepc
07/06/2007, 14:09
gerçi emre gelirse, eğer istanbul yolundan gelicek,,onu önce konya yoluna çıkarmamız lazım :)

ordan sonra eskortluk ederiz.

(merak etme, istanbul yolundan konya yoluna çıkmak çocuk oyuncağı) ;)

i.yolundan bizde alabiliriz abdullahla..

unik06
07/06/2007, 14:10
i.yolundan bizde alabiliriz abdullahla..

bak..abdullah ile olmazsa olmaz amaaa :):):)

ehuheuheuhe...

emre
07/06/2007, 14:11
tamam ben ozaman ben size yarın kesin gelip gelmiyeceğimi sölesem olurmu? çünkü burda da bir sürü arkadaşım haftasonuna program yapalım die beklio onlarla bi konuşıyım eğer onları ikna edebilirsem ankaraya kaçarım

Misafir2
07/06/2007, 14:11
emre ankara istanbul bırbırıne gırerse senı sorumlu tutacağım haberın olsun:):)

unik06
07/06/2007, 14:13
tamam ben ozaman ben size yarın kesin gelip gelmiyeceğimi sölesem olurmu? çünkü burda da bir sürü arkadaşım haftasonuna program yapalım die beklio onlarla bi konuşıyım eğer onları ikna edebilirsem ankaraya kaçarım

emre ankara istanbul bırbırıne gırerse senı sorumlu tutacağım haberın olsun:):)

emre,

gel sen ilinin buluşmasına git de, aramız bozulmasın durduk yere :)

Türkiye buluşmasında toplanırız hep beraber ;)

emre
07/06/2007, 14:14
ehi :D

Linos
07/06/2007, 14:38
Diğer illerden gelecek arkadaşlar önceden haber verirlerse diledikleri yerde karşılayabiliriz! Sadece özelden mesaj atın yeter!.. ;)

ufuk61
07/06/2007, 14:39
Diğer illerden gelecek arkadaşlar önceden haber verirlerse diledikleri yerde karşılayabiliriz! Sadece özelden mesaj atın yeter!.. ;)
muratcım beni alper kardeşim karşılayacak şimdiden teşekkürler

utku952
07/06/2007, 15:06
ben o sırada ankarada olacağım için mührede ki buluşmaya katılacağım. emre eğer geliceksen ben seni karşılarım sorun olmaz... :)

Misafir2
07/06/2007, 15:40
arkadaşlar genel yazıyorsunuz hatırlatırım herkes okuyor folayısı ile herkes bırbırını tanıyor lütfen bu tür ufak tefek sorunları özelden halledelım kı yanlış anlaşılma gıbı olmasın yakışmıyor hıç kımseye lütfen

microab
07/06/2007, 15:43
Bunu daha önce de yazmıştım bir yerlerde bir daha yazayım...

Tartışmak iyidir;cildi gençleştirir,metabolizmayı düzenler,sosyalleştirir...

TABİİ YERSENN...

Güzel buluşmalar olmasını dileyelim,önümüzdeki maçlara bakalım...

Misafır
07/06/2007, 15:47
Bunu daha önce de yazmıştım bir yerlerde bir daha yazayım...

Tartışmak iyidir;cildi gençleştirir,metabolizmayı düzenler,sosyalleştirir...

TABİİ YERSENN...

Güzel buluşmalar olmasını dileyelim,önümüzdeki maçlara bakalım...

seni seviyorum ali,
ne diyeyim başka.

sen de olmasan kim dağıtacak kafamızı ya.
:D

femoli
07/06/2007, 16:09
lütfen gereksiz yere konulara müdahale etmeyin konu açılmış olup olay kapanmıştır bundan sonraki kırıcı yazılar silinecektir

femoli

Ankara yönetim

GaladrieL
07/06/2007, 16:11
Arkadaşlarım;
Buluşmamızda bir minnacık detay da şudur;
DJ partisinde istek parça talebinde bulunabilir ve hatta çok dinlemek istediğiniz bir şarkı varsa garantiye alıp kendi cd nizi kendiniz de getirebilirsiniz... :)

Misafir2
07/06/2007, 16:11
tamam mehmet konuyu gızemle özelden konuşun bak başlık açıldı gergınlığe gerekyok

zeynepc
07/06/2007, 16:13
konuyu kim neden ve hangi şekilde kitliyor lütfen gereksiz yere konulara müdahale etmeyin konu açılmış olup olay kapanmıştır bundan sonraki kırıcı yazılar silinecektir

femoli

Ankara yönetim

viva femoli
her yönetim kendi şehrinin konusunun yönetimini yapsın konusunu kapasın açsın? ben üye olarak talep ediyorum kimsede bişe diyemez!hatta istiyorum*

Arkadaşlarım;
Buluşmamızda bir minnacık detay da şudur;
DJ partisinde istek parça talebinde bulunabilir ve hatta çok dinlemek istediğiniz bir şarkı varsa garantiye alıp kendi cd nizi kendiniz de getirebilirsiniz... :)

gizo şarkı söyleme yarışmasıda yapalım mı ben şarkımıda hazırladım ...he heee

GaladrieL
07/06/2007, 16:16
gizo şarkı söyleme yarışmasıda yapalım mı ben şarkımıda hazırladım ...he heee
walla neden olmasın :) kimse kaçmıyacaksa söyleyelim tabii :))

zeynepc
07/06/2007, 16:18
bence çok komik olurrr..)) mesela memet ve oruç u düşünemiyorum mikrofon elinde şarkı söylerken

unik06
07/06/2007, 16:19
istek ve öneriler bölümünde...bu başlığın gereksiz mesajlarının silinmesi ve geri açılmasını talep ettiğim başlığımı kim sildi acaba???

..ve neden sildi???

GaladrieL
07/06/2007, 16:25
istek ve öneriler bölümünde...bu başlığın gereksiz mesajlarının silinmesi ve geri açılmasını talep ettiğim başlığımı kim sildi acaba???

..ve neden sildi???
ohooo bitek onu mu sildiler de sanki :) "şikayetlerinizi, eleştirilerinizi bildirin" adlı yere eleştri yazıyosun o bile siliniyo :) çok şeffaf gerçekten herşey.. boşgeç Unik Paşa, sen şarkı söyleme işini düşün pazar günü :)))

zeynepc
07/06/2007, 16:34
.

anvil
07/06/2007, 16:41
Konular kapatılarak yada silinerek forumlar büyümez. Anvil :Ç

Mısafir
07/06/2007, 16:43
Bu başlıktaki ve İstanbul Yönetim başlığındaki gerginlik yaratıcı mesajlar "Gerekli Görüldüğü İçin" tarafımdan silinmiştir.

microab
07/06/2007, 16:44
Arkadaşlar;güzide üyeler ile büyük bir buluşma yapılacak,detaylara takılmadan,konudan uzaklaşmadan mesajlarımıza devam edelim lütfen.

Herkes kendi önündeki tabakdan yerse sorun çıkmayacaktır ;)

(--"Konu silmek" yada "kilitlemek" -- elbette tasvip edilecek olaylar değil,umarım bunlar olmaz...)

femoli
07/06/2007, 16:47
gençlik büyük buluşmaya az kaldı sayıları tam olarak bildirip yazmanız için son gün daha ötesi yok .......

Misafır
07/06/2007, 16:52
gençlik büyük buluşmaya az kaldı sayıları tam olarak bildirip yazmanız için son gün daha ötesi yok .......

evet arkadaşlar, mehmetin yazdıklarına aynen katılıyorum.

unutmayınız ki bu organizasyonda emek harcayan arkadaşlar organizasyonun düzenleneceği mekan sahiplerine karşı sorumluluk taşıyorlar.
o sebeple gün geçirmeden listeleri güncelleme adına yardımcı olmalısınız.

güzel bir organizasyon olmasını ve hepiniz için unutulmaz bir gün olmasını dilerim.

teşekkürler :D

zeynepc
07/06/2007, 17:04
evet arkadaşlar, mehmetin yazdıklarına aynen katılıyorum.

unutmayınız ki bu organizasyonda emek harcayan arkadaşlar organizasyonun düzenleneceği mekan sahiplerine karşı sorumluluk taşıyorlar.
o sebeple gün geçirmeden listeleri güncelleme adına yardımcı olmalısınız.

güzel bir organizasyon olmasını ve hepiniz için unutulmaz bir gün olmasını dilerim.

teşekkürler :D

teşekkür ederiz.

Misafır
07/06/2007, 17:10
rica ederim zeynep.

bizler birbirimize karşı sorumluluk taşıyoruz.
ara sıra birbirimizin canını sıksakta neticede hepimiz aynı amaç için biraradayız.

önemli olan beraberce orta yolu bulmak.
ilerleyeceğimiz yollardaki dikenleri beraberce temizlemek.
daha güzel günlere umutla beraberce yürümek.

var mı daha ötesi :D

zeynepc
07/06/2007, 17:16
rica ederim zeynep.

bizler birbirimize karşı sorumluluk taşıyoruz.
ara sıra birbirimizin canını sıksakta neticede hepimiz aynı amaç için biraradayız.

önemli olan beraberce orta yolu bulmak.
ilerleyeceğimiz yollardaki dikenleri beraberce temizlemek.
daha güzel günlere umutla beraberce yürümek.

var mı daha ötesi :D

dünyayı kurtarmak kısmını unuttun ;)daha ötesi bu :D Sevgiler ve saygılar...

Misafır
07/06/2007, 17:33
dünyayı kurtarmak kısmını unuttun ;)daha ötesi bu :D Sevgiler ve saygılar...

neyse, anlaşılan birşey yazmamalı daha,

ilahi zeynep ya, her fırsatta iğne ,
dikiş dikmeyi çok seviyorsun anlaşılan ;)

dediğin gibi olsun.

saygılar ve sevgiler bizden :D

zeynepc
07/06/2007, 17:38
neyse, anlaşılan birşey yazmamalı daha,

ilahi zeynep ya, her fırsatta iğne ,
dikiş dikmeyi çok seviyorsun anlaşılan ;)

dediğin gibi olsun.

saygılar ve sevgiler bizden :D

esprii yapmıştım ..:))yanlış anlaşıldıysa ben özür dilerim ;)

Misafır
07/06/2007, 17:49
esprii yapmıştım ..:))yanlış anlaşıldıysa ben özür dilerim ;)

rica ederim.

bir özür var ise izin ver benim olsun.

kusuruma bakma.
;)

elbruz
07/06/2007, 18:32
buluşmanın başlama saatini ve şu beş ytl ile biraz detayları yeniden yazabilirmisiniz buraya acaba göz önünde olsun arkadaşlar..

femoli
07/06/2007, 18:47
arkadaşlar organizasyon saat 10 00 da başlayacak içeri girerken ödeyeceğiniz 5 ytl karşılığında bir bilet alacaksınız bu bilet sayesinde yemek içmek eğlenmek hediye kazanmak bedava ondan sonra keyf yapacaksınız :):):)

Misafır
07/06/2007, 20:59
süper vallahi.
bu fiyata bu kadar çok eğlence ve imkan çok güzel hakkatten.

tebrikler arkadaşlar.
emeği geçen tüm arkadaşlarıma ve tüm katılımcılara hem teşekkür ediyor,hem de eğlenceli ve keyifli bir gün diliyorum.

memat
07/06/2007, 22:53
bizde size teşekkür ederim

unik06
07/06/2007, 23:11
süper vallahi.
bu fiyata bu kadar çok eğlence ve imkan çok güzel hakkatten.

tebrikler arkadaşlar.
emeği geçen tüm arkadaşlarıma ve tüm katılımcılara hem teşekkür ediyor,hem de eğlenceli ve keyifli bir gün diliyorum.

dur abi, daha tebrik etme :)
hele bir o gün gelsin, alnımızın akıyla altından kalkalım..ondan sonra tebrik edersin :)

Er-NnN
08/06/2007, 03:04
arkadaşlar herşeyi çok güzel ayarlamışsınız ellerinize sağlık yalnız daa önce de yazmıştım ne yazık ben gp m den ayrılmak zorunda kaldım daa önce toplu buluşma yerlerini tekrardan yazabilirseniz birinde bulunup size katılmak isterim yada katılcaklar arasında kurtuluş cebeci taraflarında oturan varsa kendisiyle irtibata geçmek çok ii olur... buluşmayı cidden iple çekiyorum... inş. bi terslik çıkmaz...

katılabilceim arkadaşlar yada uygun buluşma yeri sölicek arklar pm atarsa çok mutlu olurum yarın ve ctesi ne yazık ki biraz youn olucam nete sanırım ancak gece girebilirim... :(

utku952
08/06/2007, 12:41
biz bikaç kişi konya yolunda buluşacağzz alper götrcek bizi 09:30 da ordayz uyarsa gel yer var arabada

unik06
08/06/2007, 12:52
arkadaşlar herşeyi çok güzel ayarlamışsınız ellerinize sağlık yalnız daa önce de yazmıştım ne yazık ben gp m den ayrılmak zorunda kaldım daa önce toplu buluşma yerlerini tekrardan yazabilirseniz birinde bulunup size katılmak isterim yada katılcaklar arasında kurtuluş cebeci taraflarında oturan varsa kendisiyle irtibata geçmek çok ii olur... buluşmayı cidden iple çekiyorum... inş. bi terslik çıkmaz...

katılabilceim arkadaşlar yada uygun buluşma yeri sölicek arklar pm atarsa çok mutlu olurum yarın ve ctesi ne yazık ki biraz youn olucam nete sanırım ancak gece girebilirim... :(

konya yolundan gelicekler için:

1- konya yolundan dümdüüz gelirken...ahlatlıbel sapağına geldiğinizde ahlatlıbele doğru girmeyip, hemen solundaki cebe giriyorsunuz..ordan çiçek benzeri birşey yaparak TRT yoluna çıkarsınız.

2- TRT yoluna çıktıktan sonra...dümdüüz gidip, (2 ışık geçtikten sonra) MSB lojmanlarını da geçtikten sonra..3. ışığa geliceksiniz..

3-bu 3. ışıkta yol çatal yapar...soldaki koldan giderseniz... çetinkaya avm - swiss otel- urfalı hacı mehmet vb. nin olduğu yola girmiş olursunuz....siz sağdaki koldan (tabelasında mamak yazar) gideceksiniz..

4- bu yolda giderken.. yaklaşk 1-2 km sonra karşınıza bir ışık çıkacak... bu ışıktan sağa dönüp, kıvrıla kıvrıla dar ve biraz bozuk bir yoldan mühye köyüne iniceksiniz
(inerken, hemen karşınızıa çıkan 2 yoldan soldakine dönüceksiniz (AMAN DİKKAT :))

5- köye indikten sonra, karşınıza 2 tane çatal çıkıcak...hep solu tercih edin, zaten o noktadan sonra 5dk içinde tabelalar ile DON QUIJOTE PAINTBALL 'a ulaşıcaksınız.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kızılay tarafından gelicekler için:

a- kızılaydan..yine dümdüüüz...kavaklıdere-cinnah'ı çıktıktan sonra...atakule kavşağından da yukarı devam ediceksiniz..

b- anayasa mahkemesini de düz geçtiktan sonra...birlik mahallesi kavşağına geliceksiniz (tam kavşakta sağınızda çetinkaya alışveriş merkezi bulunucak)

c- bu kavşağıda düz geçtiktan sonra...yine dümdüüüz..yol bitene kadar gittiğinizde.. NATO YOLU kavşağına geliceksiniz..

d- bu kavşağı da düz geçerseniz..işte mühye yoluna girmiş olucaksınız ve yukarıdaki konya yolu tarifinin 4. ve 5. adımlarını izleyebilirsiniz.

kolay gelsin.

zeynepc
08/06/2007, 14:35
biz bikaç kişi konya yolunda buluşacağzz alper götrcek bizi 09:30 da ordayz uyarsa gel yer var arabada
konya yolunun neresinde buluşcaksınız bizde oraya gelcezz...

brucella
08/06/2007, 14:40
oruç abi ellerineee, klavyenee sağlık

utku952
08/06/2007, 14:57
konya yolunun neresinde buluşcaksınız bizde oraya gelcezz...

biz 9.30 da konya yolu rampayı çıkarken dikmen kavşağına gelmeden sağdaki cep te büyük boşlukta toplanıyoruz. alper götürcek ti bizi numarasını verd haberleşirsizn
05396114188 05464502303

zeynepc
08/06/2007, 14:58
biz 9.30 da konya yolu rampayı çıkarken dikmen kavşağına gelmeden sağdaki cep te büyük boşlukta toplanıyoruz. alper götürcek ti bizi numarasını verd haberleşirsizn
05396114188 05464502303

tamam teşekkür ederim

unik06
08/06/2007, 15:00
oruç abi ellerineee, klavyenee sağlık

açıklayıcı olduysa ne mutlu bana :)

GaladrieL
08/06/2007, 15:24
Arkadaşlarım bu arada hava tahminleri dünkünden farklı, az önce baktım..Pazar günü için gök gürültülü sağanak yağışlı diyor.. Lütfen bunu göz önüne alarak gerekli kıyafetlerinizi de getirin..Nazar mı çıkartıyoruz ne :p

Sayın Dagored Bey; pazar günü hakkında değerli yorumlarınızı alabilir miyiz lütfen :) ?

dagored
08/06/2007, 16:30
Sayın Dagored Bey; pazar günü hakkında değerli yorumlarınızı alabilir miyiz lütfen :) ?

yapmış olduğumuz son değerlendirmelere göre; 10 Haziran Pazar günü havanın nasıl olacağını Allah bilir arkadaşlar :D:D:D

ufuk61
08/06/2007, 16:32
yapmış olduğumuz son değerlendirmelere göre; 10 Haziran Pazar günü havanın nasıl olacağını Allah bilir arkadaşlar :D:D:D
işte budur brova kardeşim

ufuk61
08/06/2007, 16:35

+1000 bu arada karseşim bana vermiş olduğun sözleri unutmadın inşallah hee birde senin ucan kanatlıları getircen dimi ne olurrrrrrr

dagored
08/06/2007, 17:27
yok bilader 100 kişinin ortasında uçurulacak bir alet değil o ;)

zeynepc
08/06/2007, 17:45
eveeeet heycan var mı heyecan....bende var

utku952
08/06/2007, 22:25
heycan olmazmı ya :) 60 puntoyu bida nerde görcez birarada...cok güzel olcak kanımca ...

ABNEW
09/06/2007, 00:03

Emre ben yarın aracımı yıkayım diyorum pazara temiz olması için.Sence yıkamalı mıyım?:)

dagored
09/06/2007, 00:13
Emre ben yarın aracımı yıkayım diyorum pazara temiz olması için.Sence yıkamalı mıyım?:)

en iyi www.meteor.gov.tr bilir :D
ama yarınki sabah hava raporuna bakmanı tavsiye ederim ;)

ABNEW
09/06/2007, 00:59
Ben de ona güvendim ama arabam şu anda çamur içinde:D:D:D

Buluşmada sanırım araçlar kirli olacak.Organizasyondaki arkadaşlara söyleyelimde orada araç yıkama için bir yer ayarlasınlar:D

albay_85
09/06/2007, 01:01
gp lerimiz temiz de olsa kirli de olsa her zaman güzeller zaten :thumbs_up2::thumbs_up2::thumbs_up2:

06kaymak
09/06/2007, 10:19
en iyi www.meteor.gov.tr bilir :D
ama yarınki sabah hava raporuna bakmanı tavsiye ederim ;)

emre...
sagnak yagisli diyor hava raporu yarin icin....:no000000:

elbruz
09/06/2007, 10:39
emre...
sagnak yagisli diyor hava raporu yarin icin....:no000000:
evet yavvv ne yapacağız..:unsure00:

memat
09/06/2007, 11:13
ne yapcaz

microab
09/06/2007, 11:18
3. Gelenekselciler ;)

Bol bol görüntü isteruukkk...

GaladrieL
09/06/2007, 12:35
panik yok arkadaşlar, sizler sadece ara sıra yağabilecek olan yağmura karşı ufak önlemlerinizi alın yeter...yağmurluk gibi..

bereket yağacaksa, yağmasın denmezzz :)

GaladrieL
09/06/2007, 12:36
3. Gelenekselciler ;)

Bol bol görüntü olucak, sözzzzz :evet:

alperylm
09/06/2007, 13:02
11 mart günü de hava kapalıydı her işte bir hayır vardır arkadaşlar ne olursa olsun güneş ya da yağmur büyük bir aile olarak en iyi şekilde eğleneceğimizden eminim

microab
09/06/2007, 13:03
Yaz yağmuru yağsa da çok fazla etkilemez...

utku952
09/06/2007, 13:10
istanbul bugun acık. yamur olmaz bence yarın :)

Linos
09/06/2007, 13:24
3. Gelenekselciler ;)

Senin piller bende nasılsa? Bol bol çekerim artık :D :D :D

GaladrieL
09/06/2007, 13:57
Yağmur da yağsa, kar da yağsa yarın birlikteyiz inşallah!!!
Günlerdir geri sayım yaptığımız bu büyük buluşma bomba gibi olucak hayırlısıyla.. (biras sulu bi bomba olabilir belki :p )

memat
09/06/2007, 14:07
olsun yaşasın gp kardeşliği

brucella
09/06/2007, 15:27
valla https://www.meteor.gov.tr/2006/tahmin/resim/Db/95.gif (GÖKGÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞLI) dio da bu bizi etkilermi???? bence hayırrrrrrrrrr ya sizceee?????

ABNEW
09/06/2007, 16:05
Aracımı az önce yıkadım.Buluşmaya hazır:)
Yarın gündüz değil de gece yağmur yağar umarım:)

Linos
09/06/2007, 16:10
Ben yağmur riskine karşı yıkamayı düşünmüyorum! Yarın "en pis GP yarışması"na katılacağım! :D :D :D

GaladrieL
09/06/2007, 19:55
valla https://www.meteor.gov.tr/2006/tahmin/resim/Db/95.gif (GÖKGÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞLI) dio da bu bizi etkilermi???? bence hayırrrrrrrrrr ya sizceee?????

etkilemezzzz :laugh000::laugh000:

Arkadaşlar punto güzellik yarışmasında ilk 3 ve sempati kategorisi olacak.. o yüzden en pis puntoyu unutun :) herkes tertemis getirsin, ben karışmam.. ben bile yıkattım yani :smartass:

NesT
09/06/2007, 21:09
Ben yağmur riskine karşı yıkamayı düşünmüyorum! Yarın "en pis GP yarışması"na katılacağım! :D :D :D
Murat iddiaya varmısın !:D Nezaman GPyi yıkatsam peşinden yağmur geliyor.:)
Olsun yağmur yağsın berekettir. Yarın sabahtan GPyi yıkatıp yola çıkacam. Şemsiye ve yağmurluklarınızı alın :rolleyes:

GaladrieL
09/06/2007, 21:18
bana felaket heyecan bastı walla... :kicking0:
son işlerle uğraşıyorum, elim ayağama dolanıyo heyecandan :X
bu arada sabah ne çok aç, ne de çok tok gelin olur mu :)

microab
09/06/2007, 21:55
Allah utandırmasın,kolay gelsin...

atombak
09/06/2007, 22:00
Hadi hayırlısı...Sabaha görüşmek üzere iyi akşamlar...

memat
09/06/2007, 22:48
arkadşlar kötü bi haberim var birazdan yola çıkıyoruz bi iş için memleket urfaya gidiyoruz maalesef gelemiyorum kusura bakmayın ama size iyi eğlenceler

albay_85
09/06/2007, 22:51
evet arkadaşlar yarın güzel bir gün olacak
konya yolunda buluşma kaçta bilgisi olan var mı acaba :happydan:

Er-NnN
09/06/2007, 22:56
bi de konya yolundaki buluşma noktasına ulaşım araçsız nası sağlanıyo bilen varsa hangi dolmuş otobüs vs. ile gidilebilceini çok sewinirim... :)

alperylm
09/06/2007, 23:02
arkadaşlar konya yolunda bir grubu ben alacağım kısmetse aştiden toparlamaya başlayacağım buluşma için bekleyen araçlar dörtlülerini yakarlarsa kimse kalmamış olur 9.20 den itibaren emek metro istasyonundan önünden başlayıp 9.30 gibi konya yolunda rampayı tırmanırken sağdaki cepte olacağım 9.30 gibi arkadaşlar orada olursa kimse kalmamış olur
05396114188
05464502303 herhangi bir konuda yer ile ilgili bir sıkıntı çıkarsa cepten ulaşabilirsiniz arkdaşlarr

Ryu
09/06/2007, 23:39
alper biz batıkentten gelicez. yetişebilirsek sizin konvoya takılırız.

albay_85
09/06/2007, 23:48
Er-NnN ankaray'ın emek istasyonunda inersen en geç 09:15 e kadar konvoya yetişebilirsin sanırım
alper ordan toplamaya başlayacak :welcome:

GaladrieL
10/06/2007, 00:05
bi de konya yolundaki buluşma noktasına ulaşım araçsız nası sağlanıyo bilen varsa hangi dolmuş otobüs vs. ile gidilebilceini çok sewinirim... :)
aşti güzergahındaki Gölbaşı dolmuşlarının hepsi Konya yolundan geçer..

Sabah 10:00' da hepinizle görüşmek ümidiyle sevgili dostlar..
10- Haziran' da herkes susacak, GPTR ailesi tek bir ağızdan konuşacak :)
VİVA GPTR :evet:

Punto06
10/06/2007, 11:31
Herkese iyi eğlenceler kib:(