PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araçta bozuk paralarınız kayboluyor mu?

ozger66
18/09/2011, 15:00
Arkadaşlar ön koltuk kapı ceplerinde içten elinizini öne doğru ittiğinizde cebin bittiği yerde bir boşluk fark ettim. Hatta bunu yaparken koyduğum bozuk parayı almaya çalışıken far ettim. Orada ki boşluktan döşemenin içine düştü. İnanamadım. Kapıda ses vardı uzun bir zamandır sanki döşemenin içinden geliyordu ve bozuk paralarım kızımın tokası gibi ıvır zıvırlar arabada koyduğum yeri bilmemize rağmen kayboluyordu. Böyle bir üretim hatası sizin aracınızda da var mı? Döşemeyi söktürüp zengin olmayı planlıyorum:))) Sonrada o deliğe bir çözüm bulucam silkon vs....

JASMINE
18/09/2011, 15:11
Sigara içmediğim ve araçtada kimseye içirtmediğim için kül tablasını bozuk para, toka vb.. koymak için kullanıyorum.

Kapı cebine gelince hiç denemediğim, kontrol etmediğim için bilemiyorum. Arabaya ilk binişimde kontrol edeceğim.

krm1983
18/09/2011, 17:20
Sigara içmediğim ve araçtada kimseye içirtmediğim için kül tablasını bozuk para, toka vb.. koymak için kullanıyorum.

Kapı cebine gelince hiç denemediğim, kontrol etmediğim için bilemiyorum. Arabaya ilk binişimde kontrol edeceğim.

Aynı şekilde dolmuşlar gibi benimde küllük bozuk para kabı olarak hizmet veriyor :)

italyan__atesi16
18/09/2011, 17:23
aynen bende kullugu kumbara oalrak kullanırourm:D

asil
18/09/2011, 17:36
benim küllükte şeker var arabaya binen yolculara ikram ediyorum:D

JASMINE
18/09/2011, 17:41
Aynı şekilde dolmuşlar gibi benimde küllük bozuk para kabı olarak hizmet veriyor :)

aynen bende kullugu kumbara oalrak kullanırourm:D

Ya otopark için bozuk para gerektiğinde çantada ki bir bayan çantasında bozuk para bulmak kolay olmuyor. O nedenle benimde kumbaram orası.
:D :D

krm1983
18/09/2011, 17:51
Ya otopark için bozuk para gerektiğinde çantada ki bir bayan çantasında bozuk para bulmak kolay olmuyor. O nedenle benimde kumbaram orası.
:D :D

En mantıklısı pratik oluyor :)

MhMt_EmN_
18/09/2011, 17:58
bende daha önce bir olayı farketmemiştim ama bnde yasemın hanm gıbı vea hılmı bey gbı bozuk para cebı olrak tan kullanıyorum ama ben şimdiye kdar hiçç eksildigini farketmedım ama bundn snra bende dıkkat edıcem :thumbup1:

italyan__atesi16
18/09/2011, 18:41
ama ne zamn arabaya kucuk cocuk binse o zamn bozuk apralarım eksiliyo:D:D

izoci
18/09/2011, 18:53
ehehehehe bennde para koyuyom oraya acil durumlarda hooop alıyorum :D :D

krm1983
18/09/2011, 18:58
Domuz kumbara koymak lazım :)

ozger66
18/09/2011, 21:05
Sigara içmediğimden küllük o işlere yarıyo ama bazen yanada koyuyorum ama paramın nereye gittiğini artık biliyorum

StrawBeeRy
18/09/2011, 21:18
bende küllüğü bozuk para koymak için kullanıyorum kapılarda ses yapıyor hayatta koymam :)

usaymaz
18/09/2011, 22:36
benim araçta da bozuk paralar kayboluyor hatta küllüğe koymama ragmen neden eksildiğini geçen gün fark ettim oto yıkamada kayboluyormuş meğerse :) bende artık oto yıkamaya giderken küllük'ü torpidonun içine koyuyorum:)

izoci
18/09/2011, 22:43
hırkız detected :D

asil
18/09/2011, 22:52
ehehehehe bennde para koyuyom oraya acil durumlarda hooop alıyorum :D :D
oğuz jant parasını oroda biriktirirsin punto fonu adı altında:D

skystar37
19/09/2011, 00:08
benim araçta da bozuk paralar kayboluyor hatta küllüğe koymama ragmen neden eksildiğini geçen gün fark ettim oto yıkamada kayboluyormuş meğerse :) bende artık oto yıkamaya giderken küllük'ü torpidonun içine koyuyorum:)

Nasıl yanı yıkanması için aracınızı bıraktığınız yerdeki bir yada birileri aracınızdaki bozuk paralarınızı mı çalıyorlar yoksa yanlışlıkla elektrik süpürgesi ile temizlik esnasında çekiyorlar mı?
Her iki durumda kötü ama ilki çok daha kötü böyle bir şey başıma gelse direk işletme sahibine şikayet ederim ve orada ne kadar müşteri var ise onlarıda uyarıp bir daha adımımı atmazdım oraya.

etufan
19/09/2011, 12:08
Bende bozuk para biriktiriyorum küllükte; Yolda su mendil satan ve ihtiyacı olan birini gördüğümde de aç avcunu kardeşim diyip sevindiriyorum garibanları :)

usaymaz
19/09/2011, 12:55
Nasıl yanı yıkanması için aracınızı bıraktığınız yerdeki bir yada birileri aracınızdaki bozuk paralarınızı mı çalıyorlar yoksa yanlışlıkla elektrik süpürgesi ile temizlik esnasında çekiyorlar mı?
Her iki durumda kötü ama ilki çok daha kötü böyle bir şey başıma gelse direk işletme sahibine şikayet ederim ve orada ne kadar müşteri var ise onlarıda uyarıp bir daha adımımı atmazdım oraya.
valla ne diyeyim işletme sahibini ne bişey söylemedim de onun yerine yıkamacıyı değiştirdim.

StrawBeeRy
19/09/2011, 14:59
valla bizim dükkandan öyle bir kaç eleman geçti bazen benim yakaladığım oldu bazen müşteriler uyardı ve bir kere uyarı verdik ikincisinde gene aynısını yaptı bu sefer çıkardık.kimi müşterilerde bilerek koltuk raylarının altına kağıt para sıkıştırıyorlar bagajın kenarlarına sıkıştırıyorlar bakalım alıcaklarmı diye bizde ne yapıyoruz parayı alıyoruz vitesin oraya koyuyoruz :)