PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paspas yardım

BLUEMAN
16/09/2011, 21:52
Arkadaşlar aracı ilk aldığımda yani sıfır km araca lineanınmıdır yoksa bravonunmudur nedir paspasını koymuşlar fakat 8 aydır değişitirmedim, lastik paspaslar arkaya çok yığıntı duruyor önlerde aynı şekilde bundan 5 ay önce aradığımda gelin verelim demişler di ve bir türlü fırsatım olup birmota gidemedim ve yarın gitmeyi düşünüyorum size sorum kısaca şu orjinal paspaslarla değiştirmem benim için bir sıkıntı olurmu yani şunu demek istiyorum orjinal paspaslarının kışın karda keçe olmasından dolayı su çekeceğini felan yazanlar olmuş şu anki orjinal olmayan ve bol gelen yığıntı duran paspaslar kara lastik paspas sizce punto evo nun orjinal paspasları nasıldır yardımcı olabilirmisiniz sizce değiştireyim mi ?

asil
16/09/2011, 21:56
orjinalleri alın koyun bi kenarı ne kaybınız olucak ki ücretsiz nasıl olsa

erosistanbul
16/09/2011, 22:00
ücretsiz paspas veriyolar hocam. fazla kurcama. paspası al, arkana bakmadan kaç. :D

BLUEMAN
16/09/2011, 22:02
ücretsiz paspas veriyolar hocam. fazla kurcama. paspası al, arkana bakmadan kaç. :D
valla öylede belki elimdeki paspasları alacak lar gerçi bu biraz abartılı bir düşünce oldu ama :=))

erosistanbul
16/09/2011, 22:11
ne alması dostum, sakın onların ağzına bakıp hareket etme. biraz yönlendirme yap.

daha geçen hafta bi arkadaşa yetkili servisten 2. el megane almıştık. orjinal paspasları yoktu.sadece lastik uyduruk bişey vardı.adam 1 hafta sonra gel ayarlarım demişti.dün gittik. orjinal paspasın yanısıra bide yangın tüpü kopardık. :D

asil
16/09/2011, 22:19
ne alması dostum, sakın onların ağzına bakıp hareket etme. biraz yönlendirme yap.

daha geçen hafta bi arkadaşa yetkili servisten 2. el megane almıştık. orjinal paspasları yoktu.sadece lastik uyduruk bişey vardı.adam 1 hafta sonra gel ayarlarım demişti.dün gittik. orjinal paspasın yanısıra bide yangın tüpü kopardık. :D
süüperdi

BLUEMAN
16/09/2011, 22:28
süüperdi

valla öyle de ben onlardan söz alırken 6 ay önce almıştım ama sanırım sözümü dinletebilirim yarın gideceğim inşallah ellerinde paspas vardır.

Tayfun-E30
17/09/2011, 13:41
orjinal iyidir orjinalinde lastiği olması lazım ayrıca takımı 35tl al eskidikçe değişirsin..

BLUEMAN
17/09/2011, 23:52
Arkadaşlar bu gün birmota gittim paspaslarımı aldım sanırım keçe yani kışın su çekebilir ama diğer eski paspasları bana bıraktılar attım bagaja şimdilik duruyor ama sonunda değiştim düşünceleriniz için çok sağolun .