PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lüleburgazda trakya punto buluşması tarih belirlemesi

39samet
08/09/2011, 08:17
arkadaslar herkes bı fıkır belırlerse ona gore bence bı tarıh ortaya cıkar ben konuyu acan olarak ılk tarıh fıkrını solemıs olım :)

17-18 eylul cumartesı - pazar gunlerınlerınden bırısı olabılır mekan olarak havanın durumuna gore yada yemek durumuna gore bı yer ayarlanabılır hatta gelmek ısteyen olursa TPAO merkez bınasının mısafırhanesınde toplanabılırız

sekom39
09/09/2011, 22:26
arkadaslar herkes bı fıkır belırlerse ona gore bence bı tarıh ortaya cıkar ben konuyu acan olarak ılk tarıh fıkrını solemıs olım :)

17-18 eylul cumartesı - pazar gunlerınlerınden bırısı olabılır mekan olarak havanın durumuna gore yada yemek durumuna gore bı yer ayarlanabılır hatta gelmek ısteyen olursa TPAO merkez bınasının mısafırhanesınde toplanabılırız

17 eylül öğleden sonra bana uyar samet :) diğer trakyadaki puntocular ne der acaba ?????????????

WiSTaRiA
10/09/2011, 01:59
Merhaba samet ve serkancım... Ben Trakya Grubu olarak bir iftar buluşması düzenliyelim dedim kimse yanaşmadı... Bizim trakyada kimse kaale almıyor bu işleri... Bana heryer uyar ben gelirim bana no problem... Mesela 11 eylülde maşukiyeye gidiyorum ki heryere giderim... Trakyadan çok üyemiz var ama toplanamıyoruz bir türlü... Buluşma düzenlersenizde pazar günü olması en mantıklısı yada cumartesi akşamı... Her türlü desteğe ben varım... Sonuçta Trakya Grubu temsilcisi olarak forumda en aktif olan benden başka kimse yok... Görüşmek ümidiyle...

WiSTaRiA
10/09/2011, 16:59
Bir hafta sonraya ertelesek... 24 yada 25 nasil olur?

Ertelememden kastım böyle organizasyonlar 1-2 hafta zamanlı olmalıki katılım daha güzel olsun hemde herkez duyabilsin... Bugün lüleburgazdan tansel üstün (cnc) arkadaşla tanıştık çorluda.. Oda ayın 25 i daha iyi olur dedi... Sizden ricam burgazlı arkadaşlar; otopark sıkıntısı olmuyacak sigaralarımızı rahat rahat içebileceğimiz muhabbetimiz ve sohbetimiz tavan yapacağı 1-2 yer önermeniz... Sizden haber bekliyorum... Bu sefer Trakya Grubunu topluyalım kardeşlerim...

sekom39
10/09/2011, 21:28
Tamam orçun o zaman 24-25 eylülden birinde yapalım biz buluşmayı . otopark sıkıntısı yaşamak istemiyorsak ve şehir içinde olmak istiyorsak T-cafe olabilir mesala , lüleburgaz manzaralı derseniz edirne bayırına çıkabiliriz veya sametin dediği gibi tpao misafirhanesinde de toplanabiliriz. biz günü falan belirleyelimde sohbet etmek için yer buluruz. ;)

WiSTaRiA
10/09/2011, 22:37
25 eylül pazar olarak düşünüyoruz ozaman... Ona göre konu açıyorum kardeşim...

sekom39
10/09/2011, 22:48
:thumbup1::thumbup1: tamamdır.

WiSTaRiA
10/09/2011, 23:45
Konu açılmıştır... https://forum.grandepuntotr.com/diger-iller/30478-trakya-grubu-bulusuyor.html#post572623

39samet
12/09/2011, 16:00
sabırsızlıkla beklıyorum :D

ermana
27/12/2011, 09:14
eee hani foto