PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : usta tavsiyesi lütfen:(

zaferdurukan
03/09/2011, 12:56
merahaba arkadaşlarım.

çok uzun süre evvel bir konu açmıştım. aracımla giderken vites atarken debriyaj da iken ayağım titreme yapması sanki boşluk varmış gibi bir problem vardı. hala sinir ediyor beni. bostancı veya levent atatürk sanayinde veya daha başka yerde usta varmıdır puntoyu çözecek

blackhawk
03/09/2011, 14:45
İzmir'e 'a bekleriz...:)

fiko
03/09/2011, 17:19
maslak oto san besim oto (fikret)usta var boğaz içi taksi den dursun ocak gönderdi derseniz veya benim ismimi yardımcı olurlar.

cnykrdnz
03/09/2011, 17:24
topkapı akınsal sanayi sitesinde ERO-SERVİS var Erhan abi kendisi yıllarca fiat yekili servisinde çalışıp sonunda kendi mekanını açmış gerçekten fiatın bütün modelleriyle çok ilgili en azından gittiğin zaman elinden geldiği en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyor kendini aşıcak bi durumsa da seni yönlendiriyor

zaferdurukan
03/09/2011, 17:38
bugün bir ustaya baktırdım. sürdü aracı daha sonra istavroz dişlisi çok aşınmış dedi. değişmesi lazımmış. bunun bana maliyeti ne olur acaba? söylediğiniz ustaları boş bir zamnımda ziyaret edeceğim

blackdevil
03/09/2011, 17:47
abi sen hiç içineki dişlileri karıştırma küçükden büyüğe doğru yol al arızaları bütün ustaları dolaş