PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Artık en ufak gergınlıge forumda ızın verılmeyecek...

Mısafır
28/05/2007, 09:50
Arkadaşlar herkesi sağ duyulu olmaya davet ediyorum.
gerginliği tırmandırıcı mesajlar konunun silinmesi ve üyelerin ceza almasıyla sonuçlanacak. forumu amacından saptırılıyor.
Lütfen forumumuzu kirletmeyelim.
Hatalı buluyorsanız mesajı "şikayet et" butonunu kullanın
herkes forum şerifi olmasın.

unik06
28/05/2007, 09:55
kendi adıma,

kusura bakmayın arkadaşlar.

Mısafır
28/05/2007, 09:58
Oruç, bu hepimizin sorunu. bunu forumca çözmeliyiz.
Teşekkürler.

Misafır
28/05/2007, 10:07
karşılıklı atışmalar ile forumun gerginliği tırmanıyor.
son zamanlarda bu çok sıklaşmaya başladı o sebeple daha sağduyulu ve anlayışlı olmalıyız birbirimize karşı.

yoksa forumu istemediğimiz bir sona doğru sürüklemekten başka birşey yapamayız.

jagar
28/05/2007, 10:09
üye sayısı her gün arttığı için yorumlarda görüşlerde çeşitlilik kazanıyo ufak tefek tartışmaların olması doğal bence ama önemli olan bunları uzatmamak ...

femoli
28/05/2007, 10:13
Elbette tartışma olacak bu kaçınılmazdır . Ama bunu birbirimizi üzmeden ve gerginlik sınırına tırmandırmadan çözmek..

Misafir2
28/05/2007, 10:15
evet arkadaşlar herkes üzerimize düşen vazıfeyı tüm hassasıyetımızle gösterelım arada bazı üyelerın huzurumuzu bozacak cesaretı kendınde bulmasına rağmen gereken uyarılar yetkılı arkadaşlarımızca yapılmıştır.
herkese aktıf forumlar

zeynepc
28/05/2007, 10:15
Elbette tartışma olacak bu kaçınılmazdır . Ama bunu birbirimizi üzmeden ve gerginlik sınırına tırmandırmadan çözmek..

+1000:friendship:

Ryu
28/05/2007, 11:09

kesinlikle

shoparr_
28/05/2007, 11:46
NEYİ NASIL SÖYLEDİĞİMİZ ÇOK ÖNEMLİ.Uslubumuza dikkat edelim,yoksa tartışmazsak bir sorun var demektir.

ufuk61
28/05/2007, 11:47
sadece biraz sağduyulu,sabırlı,saygılı olmamız gerekir diye düşünüyorum son pişmanlık fayda etmiyor,herşey onarılır ama kalp onarılmaz sonradan ne kadar özürde dilezsek nafile su güzel sitemizin kıymetini bilelim arkadaşlar
yaşasın gp kardeşliği

Mısafır
28/05/2007, 11:49
Yazılan mesajlar Umut dolu...
Teşekkürler tekrar umarım devam ettirebiliriz.

femoli
28/05/2007, 12:04
Tabiki devam ettireceğiz . Biz bu zamana kadar neyden yıldıkki, Bu tip davranış ve konuşmalar yapan kişileride yavaştan yavaştan eleyeceğiz . Ama tabi ince elekten geçirerek gerçekten elenecek kişileri...

Mısafır
28/05/2007, 13:15
herkes hata yapar amacımız burdan arkadaşlarımızı uzak tutmak değil. sadece davranıslarını elden gecırmelerı...
ustune basa basa dıyoruz. Kendımız karar vermıyelım moderator ve yonetıcı arkadaslara bıldırelım...

anvil
28/05/2007, 15:04
nolmuş yaw kaçırmışız :Ç

şafak
28/05/2007, 15:05
evet arkadaşlar herkes üzerimize düşen vazıfeyı tüm hassasıyetımızle gösterelım arada bazı üyelerın huzurumuzu bozacak cesaretı kendınde bulmasına rağmen gereken uyarılar yetkılı arkadaşlarımızca yapılmıştır.
herkese aktıf forumlar
kesınlikle katılıyorum

keremp
28/05/2007, 15:09
Tabiki devam ettireceğiz . Biz bu zamana kadar neyden yıldıkki, Bu tip davranış ve konuşmalar yapan kişileride yavaştan yavaştan eleyeceğiz . Ama tabi ince elekten geçirerek gerçekten elenecek kişileri...
arkadaslar bence böyle elenmez kımın ne dedıgı ve kımın ne yaptıgı acıkca yazılsın ısım soyleyerek yoksa gene hersey askıda kalacak ve bız hiç bır yere varamayacagız

femoli
28/05/2007, 15:19
zaten açıklamalı olarak yazılıyor kim neden uzaklaştırıldı diye...

Mısafir
28/05/2007, 15:40
Tüm mesajlar yönetimden görülebiliyor. Eleme işini ve değerlendirmeyi yapabilecek de onlardır. Bi sıkıntı yok yani. Herkesden biraz daha sağduyu bekliyoruz.

Mısafır
28/05/2007, 15:48
Gokhan acıkca soylemıs...
uyelerın bırbırılerı hakkında yorum yapmaları tartısmadan ılerıye goturmez başlıgı buda forum kırlılıgıne yol acar...

Misafır
28/05/2007, 15:57
kelimeler birbirimize gül dikeni olmasın arkadaşlarım.

olacaksa gül olsun.
ama dikeni olmasın lütfen.

arkadaşlarımın yazdığı gibi.
üyeler ve yönetim üzerine düşeni yapacaktır.
yönetim gereken uyarıları ilgili arkadaşlara yapıyor ve de yapacaktır.
burada üzerimize düşen birbirimize karşı daha saygılı, anlayışlı ve duyarlı olmaktır.

üyeler olarak sorumluluğunuzu yerine getirmeniz ve de gerginliği tırmandırarak yönetimi daha keskin kararlar almaya ve yaptırımlar uygulamaya mecbur bırakmamanızı özellikle rica ediyorum.
özellikle herkes kendi yerini ve görevini bilmeli !
kendisini ve maksadını aşan kelimeler sarfetmemeli.
umarım birbirimize karşı olan saygı ve sevgimizi yitirmememize hepimiz elimizden geldiğince katkıda bulunuruz.

sorun olacağını tahmin ettiğiniz veya sorun olarak gördüğünüz, olmaması gerektiğine inandığınız konularla ilgili olarak lütfen şikayet et butonuna basarak yönetimi bilgilendiriniz.
yönetim kadrosu her zaman her konuda gerekeni yapacaktır bu konuda şüpheniz olmasın.

sözkonusu sorunların daha da yukarı tırmanmaması için gerginliği tırmandıracak bir kelime de bizler yazmayalım lütfen.

anlayışınız için teşekkür ederiz.

alperylm
28/05/2007, 15:58
arkadaşlar burası paylaşımın en örnek olduğu ortam olmalı ve iyi niyet besleyen her yaklaşıma sonuna kadar destek

Ziyaretçi047
28/05/2007, 21:22
evet. gereksiz gerginliğe gerek yok. tartışmaları uzatma yerine kapatma yoluna gidersek bir problem olmayacağı kanaatindeyim.

anvil
08/06/2007, 14:55
buralarda bi yerde forum kuralları olacaktı yaw :Ç