PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto evo teyp

tensinorone
22/08/2011, 22:52
merhabalar

Son zamanlarda sık karşılaştığım bir durumu paylaşmak istedim.sorunmu onu da bilmiyorum bu gün arabamda cd dinliyordum birden bire radyoya geçti. daha önce de radyo dinlerken birden bire kanallar karışıyordu ama bu sorun her zaman olmuyor ne yapabilirim yardımlarınız için teşekür ederim.

alibozpinar
23/08/2011, 11:06
benim eski aracımda vardı hyundai de . teybi değiştirdiler ama bu aracımda daha henuz karşılaşmadım:)

zaza
23/08/2011, 11:47
merhabalar

Son zamanlarda sık karşılaştığım bir durumu paylaşmak istedim.sorunmu onu da bilmiyorum bu gün arabamda cd dinliyordum birden bire radyoya geçti. daha önce de radyo dinlerken birden bire kanallar karışıyordu ama bu sorun her zaman olmuyor ne yapabilirim yardımlarınız için teşekür ederim.

Radyo dinlerken kanalların karışması teybin TA fonksiyonu (trafik bilgisi) devrede ise radyo TA yayını alamadığında aramaya geçebiliyor bundan olabilir.

Engin_T
23/08/2011, 12:10
Radyo dinlerken kanalların karışması teybin TA fonksiyonu (trafik bilgisi) devrede ise radyo TA yayını alamadığında aramaya geçebiliyor bundan olabilir.

+1

deor
23/08/2011, 17:23
Bende bazen kanal değiştirme yerine orda başka bi tuş var src galiba ona basıyodum sora noluyo diye sinirleniyodum yeni fark ettim :D