PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GrandePuntotr Stickeri

Misafır
12/01/2007, 11:18
Arkadaşlar Gökhan ( ) arkadaşımız biraz önce sticker kargosunu aldı.
Ben cumartesi günü anadolu yakasına geçeceğim. gökhan ile buluşarak kendisinden 13 ad sticker alacağım.

Avrupa yakasında oturan ve de sticker almak isteyen 12 ad üyemize sticker dağıtacağım. ( 1 adedi benim çünkü :) )
o yüzden 14 ocak pazar günü saat 17.00 da metrocity otoparkında buluşalım ve de gelen arkadaşlara stickerleri takdim edeyim.
ilk gelen 12 arkadaş stickerleri alır. alamayan arkadaşlarımızdan da şimdiden özür dilerim.

daha sonra tekrar yaptırılacak yeni bir baskı ile sticker dağıtımı yeniden yapılacaktır.

her ihtimale karşı gsm numaramı yazıyorum : 0532 791 63 65

bana ulaşmak isteyen ya da pazar günü metrocity otoparkının hangi katında nerede olduğumu öğrenmek isteyen arkadaşlar beni arayabilirler.

tekrar hepimize hayırlı olsun diliyorum.

Mısafir
12/01/2007, 11:30
Arkdaşlar 25 Sticker elime geçti. 13 ünü a ver
cem. 1 i benim kaldı 12 . Bana PM den ulaşanlar
1-Oracle (Öğlen elden gelip alacak)
2-Kadoku (Kargo)
3-Emre (Kargo)
4- Smtg (Kargo)

Kaldı 8 acele edelim.
https://i73.photobucket.com/albums/i222//IMG_0402.jpg

unik06
12/01/2007, 11:34
resim görelim yaw :)

hevesimiz artsın biraz daha!!

AWD
12/01/2007, 11:50
yıldıray abi ben geliorum inş. bi sorunm çıkmassa 1 tane daha eksilt ordan :D gerçi hiç bi türlü bütün çıkartmalar bitmicek eminim ama genede garanti olsun ;)

Misafır
12/01/2007, 11:52
evet arkadaşlar.

listeyi oluşturalım o zaman.

1- ( Yıldıray )
2- Awd ( Kaan )

Mısafir
12/01/2007, 12:57
https://i73.photobucket.com/albums/i222//IMG_0405.jpg
https://i73.photobucket.com/albums/i222//IMG_0404.jpgOracle ın aracına az önce Sticker'ı yapıştırdık arkadaşlar. Süper durdu. Beyaz da çok iyi bir tercihmiş. Buyrun fotoğraflar.

ghost rider
12/01/2007, 13:09
2-Kadoku (Kargo)
3-Emre (Kargo)
4- Smtg (Kargo)

Kaldı 8 acele edelim.

,
Ben bu konuyu atladım iyimi,varsa bende rica edecem..tan alabilirim..

ORACLE
12/01/2007, 13:11
Bütün emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.
ada teşekkür ediyorum. Ben işyerine gelene kadar fotolar geçmiş bile :)

Misafır
12/01/2007, 13:16
abi yapıştırma işini nasıl yaptınız.
sorunsuz bir şekilde yapıştırmak için nasıl gerçekleştirmek lazım yapıştırma olayını.

ORACLE
12/01/2007, 13:27
Abi sticker ler dışarıdan yapışıyor.
Camı güzelce temizliyorsun. Sonra sticker i açıp hizlayıp yapıştırıyorsun.
Sonra şekillerin ver yazııların olduğu yerleri elinle bile güzelce bastırıyorsun.Sonra zaten kağıdı yavaşça çektiğinde tüm yazılar camda kalıyor

Misafır
12/01/2007, 13:31
ok abi.
çok teşekkür ederim.
yanlış birşey yapıp stickeri mahvetmeyeyim istedim.

eldeki stickerleri boşa harcamamak lazım değil mi :)

Mısafır
12/01/2007, 13:38
Gökhan 1 tane bana ayır ben senden alırım ...

Mısafir
12/01/2007, 13:38
Güncel liste
1-Oracle (Aldı)
2-Kadoku (Kargo)
3-Emre (Kargo)
4- Smtg (Kargo)
5-Ghost Rider (Kargo)
6-Vadi (Elden Alacak)
Hocam Cam sille iyice sildik önce. Sonra kuruttuk bi güzel. en sonda yine toz falan kalmasın diye bi tozunu aldık. sonra aşağıda görüldüğü yerden mavi kağıdı ayırıp attık.sonra üstteki fren lambasından ve cam rezistans çizgilerinden hiza alarak arka cama (Dışarıdan) üstten başlayarak yapıştırdık. sonra parmakla teker teker beyaz çıkartmaları takip ederek bastırdık bi süre. En sonda dikkatli bir şekilde şeffaf transfer kağıdını söktük. Bir köşeden başlayarak yavaş yavaş. Aslında tahminimden kolay oldu. Bu arada ben kargoları p.tesi çıkaracağım zira haftasonu kargocular kimseyi bulamayacaktır.
https://i73.photobucket.com/albums/i222//IMG_0408.jpg

searchandrescue
12/01/2007, 15:39
güzel görünüyo daha ben yapıştırmadım ya

maviş
12/01/2007, 15:45
arkadaslar bu stickerlarla ilgili ben para vermedim ama bende alabiliyorsam bu haftasonu Anadolu yakasında olacagım sanıırm senden nasıl alabilirm bu stickerdan bir tane?

Misafır
12/01/2007, 15:53
yok maviş.
bunlar searcandrescue dostumuzun hediyesi.
çok ısrar etmemize rağmen sağolsun bunlar benden diyerek hepimize abilik yaptı.
bir dahaki sefere de bizler yaptıracağız.

Mısafir
12/01/2007, 15:56
Güncel liste
1-Oracle (Aldı)
2-Kadoku (Kargo)
3-Emre (Kargo)
4- Smtg (Kargo)
5-Ghost Rider (Kargo)
6-Vadi (Elden Alacak)
7-Maviş (Elden Alacak)

Evet Anadolu yakası için son 5 batan geminin malları bunlar. Hadi elimizi çabuk tutalım.

maviş
12/01/2007, 16:00
yok maviş.
aa böyle olmadı
sağol serachandrescue
tamam o zaman digerlerini de ben bizim reklamcılara yaptırırım 8O

smtg
12/01/2007, 16:00
2-Kadoku (Kargo)
3-Emre (Kargo)
4- Smtg (Kargo)

Kaldı 8 acele edelim.

saolsın gökhan.. gelince haber veririm hatta foto çeker yollarım foruma..

Mısafir
12/01/2007, 16:17
Burada yaptırmakla ilgil sorun var yalnız. Biz de çok düşündük o işi. Search'ün mesleği gereği bu işlere ayıracak zamanı olmuyor. Misal son gönderdiği parti için uykusuz bi gecenin sabahında uyumak yerine gidip etiketlerin başında durmuştu. Yalnız siz yeptırırsanız aynı kaliteyi sağlayamazsınız diyor. Yapıştırıcısı özel bir yapıştırıcıymış Yağmurdan silecekten falan etkilenmemesi için. Burada yaptırdıklarımız o kadar sağlıklı olmaz anlayacağınız. Her ne kadar search kabul etmesede bir sonraki parti için ona kasadan bir miktar para göndertmeyi düşünüyoruz. Bu işe zaman olarak fedakarlık yapması zaten yeterince bizi mahçup ediyorken birde cebinden para vermesi bizi iyice zor duruma sokuyor. Search sıkılıp da kendi isteğiyle etiket işini devretmedikçe toplu olarak bir iki kez daha etket yaptırabiliriz diye düşünüyorum.

Misafır
12/01/2007, 16:28
gökhana katılıyorum.
bundan sonra yaptıracağımız stickerlerin masraflarını kasadan karşılamalıyız.

search hem abiliğini hem de gp kardeşliğini gösterdi.
sıra bizlerde...

maviş
12/01/2007, 17:38
yok maviş.

Burada yaptırmakla ilgil sorun var yalnız. Biz de çok düşündük o işi. Search'ün mesleği gereği bu işlere ayıracak zamanı olmuyor. Misal son gönderdiği parti için uykusuz bi gecenin sabahında uyumak yerine gidip etiketlerin başında durmuştu. Yalnız siz yeptırırsanız aynı kaliteyi sağlayamazsınız diyor. Yapıştırıcısı özel bir yapıştırıcıymış Yağmurdan silecekten falan etkilenmemesi için. Burada yaptırdıklarımız o kadar sağlıklı olmaz anlayacağınız. Her ne kadar search kabul etmesede bir sonraki parti için ona kasadan bir miktar para göndertmeyi düşünüyoruz. Bu işe zaman olarak fedakarlık yapması zaten yeterince bizi mahçup ediyorken birde cebinden para vermesi bizi iyice zor duruma sokuyor. Search sıkılıp da kendi isteğiyle etiket işini devretmedikçe toplu olarak bir iki kez daha etket yaptırabiliriz diye düşünüyorum.

gökhana katılıyorum.
bundan sonra yaptıracağımız stickerlerin masraflarını kasadan karşılamalıyız.

search hem abiliğini hem de gp kardeşliğini gösterdi.
sıra bizlerde...
güzel bir düşüncede bence bu konuda ona daha fazla yüklenmek olmaz
bize folyonun numarası ve adını verir bizde burda aynısını yada muadilini bulup yaptırırız
siz merak etmeyin ben bu sticker olayında diger sitede gündeme getirmistim ben yaparım diye ama sonra malum site degisikligi ve benim islerimden dolayı fazlaca ilgilenemdim
ama dedigim gibi ben bu işi istenen hangi kaliteyse o kalitede yaptırırım
neyse daha fazla uzatmiim çok sağol searchandrescue8O

Misafır
12/01/2007, 17:42
ok maviş.
sen öyle diyorsan sorun yok abi.
biz de destekleriz seni, her türlü yardıma hazırız.

emre
12/01/2007, 18:02
arkadaslar bu stickerlarla ilgili ben para vermedim ama bende alabiliyorsam bu haftasonu Anadolu yakasında olacagım sanıırm senden nasıl alabilirm bu stickerdan bir tane?

abi bana gökhan abi göndrecek eğer istersen seninkinide benimkiyle yollasın ben beykente geçiorum yada en kötü migrosta buluşur veririm sana sen bilirsin tabi8O

Notorious
12/01/2007, 18:06
abi bana gökhan abi göndrecek eğer istersen seninkinide benimkiyle yollasın ben beykente geçiorum yada en kötü migrosta buluşur veririm sana sen bilirsin tabi8O

Emre kardeşim, zahmet olmazsa banada ulaştırabilir misin? Bende muhtemelen bu civarlarda olucağım.

maviş
12/01/2007, 18:08

sağol emre
ben bu haftasonu karsıda olacagım o arad 'la buluşup alırım diye konustum teklfin için sağol eğer alamıyacak olan varsa bizim o taraftan ben dan alıp ulaştırabilirm. ama önce a bu talebi iletmek gerekki oda ona göre diğer arkadaslara kaçtane kaldığını bildirebilsin
tekra çok sağol emre
beylikdüzü buluşması yapalım aslında herhalde neazında 5-6 kişi oluruz gibi nedersiniz??

Notorious
12/01/2007, 18:11
sağol emre
ben bu haftasonu karsıda olacagım o arad 'la buluşup alırım diye konustum teklfin için sağol eğer alamıyacak olan varsa bizim o taraftan ben dan alıp ulaştırabilirm. ama önce a bu talebi iletmek gerekki oda ona göre diğer arkadaslara kaçtane kaldığını bildirebilsin
tekra çok sağol emre
beylikdüzü buluşması yapalım aslında herhalde neazında 5-6 kişi oluruz gibi nedersiniz??

Ewet iyi olur, bir kişi temin ederse, Beylikdüzü, Migros mesela buluşup dağıtılabilir.

Notorious
12/01/2007, 18:12
Tabi yeterli sayıda sticker varsa kimsenin hakkını almıyalım.

maviş
12/01/2007, 18:26
Tabi yeterli sayıda sticker varsa kimsenin hakkını almıyalım.
ben alabilirm
beylikdüzü ve büyükçekmecede oturanlar adlarını a bildirsinler bende kendisiyle görüstüğümde sizlere için ayırdığı stickerlardan alayım ve en yakın zamandada sizlere ulaştırayım
mesela pazar aksamı gibi nasıl olur??

Notorious
12/01/2007, 18:35
ben alabilirm
beylikdüzü ve büyükçekmecede oturanlar adlarını a bildirsinler bende kendisiyle görüstüğümde sizlere için ayırdığı stickerlardan alayım ve en yakın zamandada sizlere ulaştırayım

Eğer herhangi bir organizasyon olursa telefonum : 0532 293 73 65 Cengiz Baday

searchandrescue
12/01/2007, 20:42
arkadaşlar ben bu gün biraz daha sticker siparişi verdim 100 adet istanbuldan isteyen arkadaşlar yaşdalla irtibata geçsin ayrıca kartvizitleride matbaya verdim hepsini bir arada kargolarım ayrıca diğer illerden isteyen arkadaşlar olursa onlar içinde gönderebilirim

emre
12/01/2007, 21:46
ben alabilirm

abi ozaman ben la konuşıyım benimkinide sana versin ben senden alıyım benim içinde iyi olur hem kargo beklememiş olurum

pazar günü kavuşurum sticker ıma :D
şimdiden çok heycanlıyım süper olucak

maviş
12/01/2007, 22:10
abi ozaman ben la konuşıyım benimkinide sana versin ben senden alıyım benim içinde iyi olur hem kargo beklememiş olurum

pazar günü kavuşurum sticker ıma :D
şimdiden çok heycanlıyım süper olucak

tamamdır ben alırım emre
sen bana pm den tellini yolla
istersen

ORACLE
12/01/2007, 22:19
arkadaşlar ben bu gün biraz daha sticker siparişi verdim 100 adet istanbuldan isteyen arkadaşlar yaşdalla irtibata geçsin ayrıca kartvizitleride matbaya verdim hepsini bir arada kargolarım ayrıca diğer illerden isteyen arkadaşlar olursa onlar içinde gönderebilirim
Baba! Büyüksün.
Ama böyle olmuyor ya mahçup olduk ya.

Bu arada benim araçta yapıştırdığımız yerde silecek malesef üzerinden geçiyor.
İnşallah zarar vermez. Yinede her ihtimale karşı camın sağ alt kısmınada yapıştırılabilir.(tabi üst orta kadar iyi durmayabilir ama).Silecek zarar verecekmiş gibi geliyor ama bakalım

emre
12/01/2007, 22:26

abi çok saol sana zahmet verioruz hep bene bütçeden giderelrin karşılanması lazım..
ama verdiğin emek için ayrıca teşekkürler. sanırım bu sticker elime geçicek ama kartvizit yollarsan ben çok memnun olurum bissürü punto var etrafımda ama hiç yanımda kağıt olmadığı için kimseye siteyi söyleyemiorumm

searchandrescue
12/01/2007, 22:41
Baba! Büyüksün.
Ama böyle olmuyor ya mahçup olduk ya.

Bu arada benim araçta yapıştırdığımız yerde silecek malesef üzerinden geçiyor.
İnşallah zarar vermez. Yinede her ihtimale karşı camın sağ alt kısmınada yapıştırılabilir.(tabi üst orta kadar iyi durmayabilir ama).Silecek zarar verecekmiş gibi geliyor ama bakalım

silecek zarar vermez korkma bende 6 aydır yapışık bişey olmadı ama altında hava kalmaması gerekiyo iyi yapıştırmak lazım transfer bantını kaldırmadan önce kredi kartı gibi bişeyle iyce yapıştırmak lazım

ORACLE
12/01/2007, 22:44
silecek zarar vermez korkma bende 6 aydır yapışık bişey olmadı ama altında hava kalmaması gerekiyo iyi yapıştırmak lazım transfer bantını kaldırmadan önce kredi kartı gibi bişeyle iyce yapıştırmak lazım

Evet ben bu akşam baktım içeriden biraz hava kabarcıkları vardı.
Elimle düzeltmeye çalıştım bir çoğunu giderdim ufak tefek çok az kaldı onlarıda halledicem ama senin dediğine göre onlar sorun çıkarmayacak o zaman

searchandrescue
12/01/2007, 22:48
sitickerleri normal folyodan yaptırmadım araç giydirme de kullandıkları bi malzeme ısı değişimi su gibi şeylerden etilenmez daha önceki stickerler halen yapıştırdığım araçlarda duruyo sorun çıkmadı çıkarsada bi daha gönderim

grande
12/01/2007, 22:49
Yıldıray abi,
Kalırsa şayet bende isterim.
Mağlum yarın arabama kavuşuruyorum.

Mısafir
15/01/2007, 10:28
Arkadaşlar elimde tek bir Sticker kaldı. Az sonra Ghost Rider, Kadoku ve Smtg için kargoya vericem. Diğerlerini elden verdim. Bir tane de Vadiye ayırınca kaldı tek Sticker. İsteyen varsa kargoyu çağırmışken yollıyım.

Misafır
15/01/2007, 10:32
bende 5 ad sticker kaldı arkadaşlar.
isteyen olursa benden alabilir.

Little F.K
20/01/2007, 21:20
Merhaba.Sticker hala kaldı mı?nasıl temin edebilirim acaba?

erdiyilmaz
20/01/2007, 21:32
Merhaba.Sticker hala kaldı mı?nasıl temin edebilirim acaba?

bebeto85 istanbuLda sticker dağıtımı iLe nickLi arkadaşımız iLgiLeniyor. onunLa irtibat kurabiLirsin. sana yardımcı oLacaktır.

Little F.K
20/01/2007, 22:15
Teşekkürler.

smtg
21/01/2007, 01:33
benimnde elime ulaştı sticker.. yadsala çok teşekkürler.. arabama yapıştırdım..

shoparr_
21/01/2007, 02:08
ESKİŞEHİR sTİCKERLARI ELİMDE SEARCANDRESCUE BÜYÜKSÜN!!

erdiyilmaz
21/01/2007, 08:14
stickerLar konusunda biraz daha hassas davranaLım, buradan rekLamımızın daha geniş kitLeLere uLaşması koLay oLacak, teşekkürLer 8O

https://www.grandepuntotr.com/erdiyilmaz/20_ocak_2007_ankara_01.jpg

AWD
21/01/2007, 09:57
bizde dün akşam nihata yapıştırdık mete ve nihat için almuştum yıldıray abiden sıra metede ama stickerının bende olduğundan haberi yok :D

civcivx
21/01/2007, 09:58
Yav ben bu sticker işini pek takip edemedim ama maşallah baskılar bitmiş te GP'lere yapıştırılmış bile 8(

'a ö.m. attım ama bir de buraya yazayım. Elinde sticker olan bana da gönderirse sevinirim.

Misafır
21/01/2007, 11:53
bende üç ad. sticker kaldı.
birtanesini serkana ayırdım.
onun haricinde iki ad. kaldı.

isteyene verebilirim.

Little F.K
21/01/2007, 12:36
1.talipli benim Yıldıray abi.Tabi eğer bi sorun yoksa.

Linos
21/01/2007, 12:55
Sticker'ları dün buluşmada arabalara yapıştırdık (daha doğrusu searchandrescue yapıştırdı sağolsun :) )! İyi ki beyaza karar vermişiz, çok güzel duruyor ve trafikte dahi okunabilir büyüklükte... 8(

BGRAYS
21/01/2007, 12:57
ben biras yamuk yapıstırdım aynadan bakarken cok az belli oluyo direk kitleniyorm stickera koymayız ins. bi yere :)

emre
21/01/2007, 13:03
buda benim arabadaki sticker çok fena duruo valla 8O

https://img412.imageshack.us/img412/3073/gp21dg.jpg (https://imageshack.us)

BGRAYS
21/01/2007, 13:04
ne zaman arabayı yıkattın da cektım kardesım :p

OzzY
21/01/2007, 13:15
bizde bugun yapıştırcaz insallah :D

emre
21/01/2007, 13:17
ne zaman arabayı yıkattın da cektım kardesım :p

abi en son pazartesi yıkattım yani pazartesi çekildi fotoğraf nasıl duruo :D
yıkamacıdan yola bi çıkıorum bütün milletin gözü arabada valla :D

BGRAYS
21/01/2007, 13:19
gusel gusel kardesım bende biras abarttım aslında o kdr da yamuk diil ehehe

emre
21/01/2007, 13:24
yani harbiden yamuk deil senin ki yanlız şimdi fotoğrafa bakerken aklıma geldi kesin APP plaka yaptırmam lazım bu plaka hoş durmuo yaf :D

Misafır
21/01/2007, 18:56
o kadar yırtındık abi beyaz ,beyaz diye.

güzel duracağına emindim.
beğendiğinize sevindim.
kendini en iyi gösterecek renk beyazdır.
hepimize hayırlı olsun.

viva gp :D

pdr42
21/01/2007, 19:04
yaw bunu dısarıdan yapıstırcaz ama cabuk eskimezmi bu

Gianfranco
21/01/2007, 19:05
bizde dün akşam nihata yapıştırdık mete ve nihat için almuştum yıldıray abiden sıra metede ama stickerının bende olduğundan haberi yok :D

Kaan sagol. Bir ara gelip alirim senden 8S

AMG
18/04/2007, 01:21

hocam mrb
bizde balikesir olarak senden istesek,bizede hem kartvizit hemde sticker yollasan olurmu???
biz forumda 3 kişiyiz ama gp 20 kadar var.hem onlara siteyi tanıtmak hemde organizasyon yapmak isteriz.cvp yollarsan sevinirim :)

Mısafir
18/04/2007, 10:00
Elimde 6-7 tane kaldı :(

nht219
18/04/2007, 11:37
sana adresimi vermiştim eğer duruyorsa banada gönderebilirmisin teşekkürler

omurkuru08
29/04/2007, 19:13
benim arabamda grandepuntotr.com yapışkanı yoq bende istiyom yaaa nasıl alabilirim??
:bigdance2: :bigdance2: 8P

GaladrieL
29/04/2007, 19:53
Emre bende de yok hala.. meletiyolar sanırım vermek için..prosedür herhalde şöyle; anahtarlık ve sticker istiyorum diye 40 farklı topicde 42 defa beyanat yaparsan, turu tamamladığında eve kargoyla geliyo herhalde :p

İbrahimKC
29/04/2007, 19:56
Valla karaborsaya düştüğü için şu anda sıkıntılarımız var bu konuda.

En son ankara buluşmasında elimizde kalan tüm stickerlar dağıtıldı. Yenilerini yaptırma işlemi ile Ercan Abi ilgileniyordu oda bu aralar işleri nedeniyle siteye vakit ayıramıyor. Bu yüzden şuanda stickerımız yok.
Ama elbet yenisi basılacaktır ve stickersız tüm üyelere dağıtılacaktır. Biraz daha sabır diyorum..

shoparr_
29/04/2007, 19:57
bilmeyenler için, "searcandrescue" yaptırıyordu en son ancak 1 aydır forumda göremiyorum anlamış değilim..istanbulda yönetimden birilerinde elinde kalan varsa gönderir adresinize ancak kalmadı sanırım kimsede.

GaladrieL
29/04/2007, 19:59
her neyse.. teşekkür ederiz İbrahim ve Emre bilgi için..

kaaneroglu_15
29/04/2007, 20:08
bende istiyorum..

erdiyilmaz
29/04/2007, 20:09
forum içerisinde sticker dosyasının orjinaL haLi mevcut dosyayı kaydedip.. herhangi bir rekLamcıya kestirtebiLirsiniz. maLiyeti 1-2 miLyon biLe tutmaz.
dipnot oLarak iLeteyim dedim.

Linos
29/04/2007, 21:08
Searchandrescue ortalarda yok bu aralar işleri nedeniyle! Kendisine ulaşmaya çalışacağım. Gerekirse yaptırdığı yerde yeniden bastırır dağıtımını yaparız... Biraz sabır:ok:

Gkhan
29/04/2007, 21:14
Kaan Eroğlu sen izmirdesin buluşmaya gelirsen sana bitane bulabiliriz :)

GaladrieL
29/04/2007, 21:59
forum içerisinde sticker dosyasının orjinaL haLi mevcut dosyayı kaydedip.. herhangi bir rekLamcıya kestirtebiLirsiniz. maLiyeti 1-2 miLyon biLe tutmaz.
dipnot oLarak iLeteyim dedim.

oldu canım, var mı yapılacak başka bi iş ?? :p
Allahım yarabbim.. herkese ellerinle ver, bize gelince git kes yapıştır...

Kaan Eroğlu sen izmirdesin buluşmaya gelirsen sana bitane bulabiliriz :)
izmir buluşmasına kalben katılsam bana da verir misinis :p ?

Mısafir
30/04/2007, 00:42
Bende de kalmadı hiç. Özelden isteyen bi çok arkadaşa yolladım sonra da İst. buluşmasında bitti hepsi. Burda bi iki yere sordum ama kalitelerine güvenemedim. Yapışkanı özel demişti ercan abi. Buluşmada hatalı basılan bi sticker ı arabamın lastiğine yapıştırmıştı Vadi (Bildiğiniz lastiğin yanağına) 3 kere basınçlı suyla yıkadım hala duruyo yarısı lastikte. Çok sağlam yapıştırıcısı. Ercan Abinin yaptırdığı yere bi posta daha yaptıralım. Arkadaşlar Ercan Abiye bi ulaşın. Ankara Tayfası ? Haberleşelim.,

Mevzuyu Sticker mevzuuna dahil ediyorum.

Little F.K
30/04/2007, 00:48
Benimkide sizlere ömür.Yıldıray Abi buluşmada yapıştırmıştı.Geçen hafta Ayvalıkta bi sivri zeka bazı harfleri sökmüş aklı sıra eglenmiş bende cıkarmak zorunda kaldım :(

erdiyilmaz
30/04/2007, 01:43
...Arkadaşlar Ercan Abiye bi ulaşın. Ankara Tayfası ? Haberleşelim.,
Mevzuyu Sticker mevzuuna dahil ediyorum.
ercan abi kıbrısta sanırım görüşemiyoruz uzun süredir.

omurkuru08
02/05/2007, 14:10
bu orj yapıştırma nerde tam olarak site içinde yerini söyleyn de ben yaptıraym burda
!!

GaladrieL
02/05/2007, 14:21
ercan abi kıbrısta sanırım görüşemiyoruz uzun süredir.

ya pardon da madem bu kadar uzun süredir Ankara organizasyonlar ve vs.ile ilgilenen sorumlu ortada yok, neden bir vekil tayin edilmiyor??? Yani Allah muhafaza kendisi daima Kıbrıs da kalacak olsa, ömür billah ne büyük buluşma ne de sticker olayı çözülmiycek mi???

ABNEW
02/05/2007, 14:29
ya pardon da madem bu kadar uzun süredir Ankara organizasyonlar ve vs.ile ilgilenen sorumlu ortada yok, neden bir vekil tayin edilmiyor??? Yani Allah muhafaza kendisi daima Kıbrıs da kalacak olsa, ömür billah ne büyük buluşma ne de sticker olayı çözülmiycek mi???

Galadriel, Ercan önceden sanırım özel nedenlerle başka bir arkadaşımıza görevi devretmek istediğini belirtmişti.Tabi ben dahil kimse istememişti bırakmasını...

microab
02/05/2007, 14:33
Ercann nerdesin kardeşim,abi bi gıdım damı giremiyon yavv...

Merakta bıraktın iyice...

omurkuru08
02/05/2007, 14:36
evet hala bekliyorum site içinde stickerin resmi nerede var ben yaptırırım onları

GaladrieL
02/05/2007, 14:45
evet hala bekliyorum site içinde stickerin resmi nerede var ben yaptırırım onları

bari bilenler şu çocuğa söylesin de, yaparım diyor..!

Mısafir
02/05/2007, 15:39
https://www.grandepuntotr.com/images/grandepuntotrlogosu.rar

.ai illusturator formatında reklamcıların hepsi anlarmış. Kesim ve Yapıştırıcı kalitesine dikkat edin. Ne kadara yaptırdığınıznı konuşalım. msne ekleyebilirsiniz. @termko.com.tr

kadoku
02/05/2007, 15:43
aşağıdaki sayfada stickerin dosyası var, yalnız dosyayı benim bilgisayarda açamadım :ok:

(https://www.grandepuntotr.com/forum/showthread.php?t=115&page=6&highlight=sticker)

Mısafir
02/05/2007, 15:44

İst için 3-4 kişi seferber olmuş durumda... Anakra da böyle bi oluşuma giderse iyi olur aslında.

anvil
02/05/2007, 15:44
dosyayı acrobat ile açabilirsiniz

gurik
02/05/2007, 16:02
dostlar sticker konusunda bir sıkıntım var. Sevgili search lütfen üstüne alma. Benim sticker leri sitenin çocukları kazımışlar yaww... 3 gün durmadı üstünde arabanın. Ayrıca bir tespit daha yaptım silecek üstünden geçerken atlama yapıyor kir oluşup lastiği zedeliyor yada sticker ı bozuyor. Tavsiyem içten yapıştırmayı denememiz. Saygılar.

Mısafir
02/05/2007, 16:09
Hmm. Yapıştırdığım günden beri duruyo benimki gram kıpırdama yok. Çok sağlam görünüyor. Hatta bahsetmiştim İst. Buluşmada hatalı çıkan bi Stickeri Vadi benim lastiğin yanağına yapıştırmıştı 3 kere basınçlı su ile yıkadım (Çıksın diye kasmadan) hala yarısı duruyo lastşkte. Bence sıkıntı olmaz dıştan yapıştırmada. İçten pek belli olacağını sanmam. Çoğuı arabada film var zaten.

Linos
02/05/2007, 22:03
Ercan'la konuşup onun yaptırdığı yerde yaptırmayı deneyeceğim arkadaşlar!..:ok:

Mısafir
02/05/2007, 22:26
Linos Para işini konuşalım... Sitede para olması lazım.

shoparr_
02/05/2007, 22:34
ben şuraya yapıştırdım sorun olmuyor hem de şık duruyor..ama çocukların yaptığına bişi diyemem çünkü eğer isterseniz zarar verebilirsiniz yırtabilirsiniz benim ki allahtan garajda..

https://img45.imageshack.us/img45/5597/grandepuntopostfq0.jpg

Linos
02/05/2007, 22:36
Linos Para işini konuşalım... Sitede para olması lazım.

Ben bir fiyat alayım da, hallederiz!..:ok:

GaladrieL
02/05/2007, 22:41
Ercan'la konuşup onun yaptırdığı yerde yaptırmayı deneyeceğim arkadaşlar!..:ok:

:dans: :claps: sonunda sesimizi biri duydu mu ne...!

KeOpS
02/05/2007, 22:46
eger yapılırsa gelısmelerden haberdar olmak ısterım bende ısterım arkadaslar

PERSEUS
21/05/2007, 13:11
Arkadaşlar arka cama yapıştırmak üzere sticker istiyorum. Grande punto ile ilgili ne varsa t-shirt şapka onlardan da istiyorum. Kimde varsa bana msg atarsa sevinirim :)

ufuk61
21/05/2007, 13:13
volkan ben 'dan yani gökhan arkadaşımızdan almıştım buluşmada 3-4 tanede fazla almıştım izmitli gp cilere verdim onda olabilir özelden msj atarsan yardımcı olur sana

Ziyaretçi047
21/05/2007, 13:21
ben de istiyorum sticker olursa haberim olsun mutlaka

Dikici
21/05/2007, 16:19
bende istiyorum gökhan abi tişörtlerin içinde sticker da war demişti ama yok.elinde fazla olan warmı acaba?ben kendim yaptırıyım dedim reklamcı çizim le beraber 45 ytl istedi bnde yaptırmadım

OzzY
21/05/2007, 16:33
Barış çizdirmene gerek yok dosya zaten forumda var onu götürceksin sadece basıcaklar 1-2 ytl tutar

PERSEUS
21/05/2007, 20:34
Barış çizdirmene gerek yok dosya zaten forumda var onu götürceksin sadece basıcaklar 1-2 ytl tutar
Nerde bu dosya bana yollarmısın volkancoban@hotmail.com

OzzY
21/05/2007, 21:10
Malesef dosya serverdan ve rapidden silinmiş

Mısafir
21/05/2007, 21:41
basılabilir versiyon linki. Tekrar koydum nete. Rengini söylüyorsunuz reklamcı çıkarıyor.

Ziyaretçi047
26/05/2007, 13:21
Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz üzere Ankara buluşmasına gelmiştim. Fakat yoğun kalabalık ve ürün eksikliğinden ötürü site ile ilgili sadece antene taktığımız bayrak ve reklam kartlarından alabildim.

Adana bölgemde en azından kendi aracımla ve diğer üye arkadaşlarımla reklam yapma isteğim olduğundan elinde olan arkadaşlardan sticker in bir resmini veya örneğini, hatta mümkünse bir tane sticker i da adresime göndermelerini rica ediyorum.

akin78
26/05/2007, 13:26
Bir tanede bana lütfen :)

TEZEL PUNTO 45
26/05/2007, 13:39
ben forumun gırısındekı logoyu cekıp reklamcıda cızdırdım yapıstırdım ama bıraz farklı oldu bır tanede ben alabılırmıyım :D

Ziyaretçi047
26/05/2007, 13:47
yapıştırma olmaz. herkes kendi aracına yapıştıracak sadece. haddimizi aşmayalım.

ACTOROFTHEROAD
26/05/2007, 13:48
kesiNLIkLE sitenın tanınması için stıcker gerekıo! arkadaŞlar! bırLIkte bi çözum buLALım!

Mısafir
26/05/2007, 20:22
forumu biraz araştıralım. Bu konu var. Konuları birleştiriyorum.

https://forum.grandepuntotr.com/showthread.php?t=2433&page=6

Gkhan
26/05/2007, 21:29
Bu arada arkadaslar sticxkerlar aynı yerden olsun lütfen.Abi bi atma olmadı ya süper yani ;);)

SteinGP
26/05/2007, 23:49
izmirli arkadaşlar için elimde 15 20 adet sticker var stickerı olmayan izmirliler özelden mesaj atabilirler...

faster0202
27/05/2007, 10:18
abi ya hep bu hizmetler ankara istanbul izmiremi erzurumda bulunan bu kardeşinizede gönderin bi tane sticker yaa ayrıca neden burada da bi buluşma yapmıyosunuz görülecek gezilecek burada çok yer var 400.000 nüfusluk erzurumda 170 tane punto var ayrıca

erdiyilmaz
27/05/2007, 10:47
abi ya hep bu hizmetler ankara istanbul izmiremi erzurumda bulunan bu kardeşinizede gönderin bi tane sticker yaa ayrıca neden burada da bi buluşma yapmıyosunuz görülecek gezilecek burada çok yer var 400.000 nüfusluk erzurumda 170 tane punto var ayrıca
hocam;
"eLimde sticker var..." diyen arkadaşLara özeLden mesaj atın.. adres vs. gönderin. size en yakın zamanda kargoLayacakLardır.

Dikici
27/05/2007, 11:36

tamam ozan abi onu götürdüm tabelacıya bilgisayarda açtı acrobatta bunun için kesim yaomam lazım onun için 2 gün boyunca çizim yapmalıyım dedi çizim 45 ytl.50 tane alırsa 45 + 100 ytl demişti ama neyse yıldıray abi sağolsun bna bi sticker ayarelıyacakmış...

Mısafir
27/05/2007, 11:45
Ankaradaki akadaşlar. Search le konuşup yaptırdığı yerle bi konuşsanız. Sitede para olacaktı. hemen yaptıralım.

BGRAYS
27/05/2007, 14:25
ewet katılıyorum abı sagolsun search abı cok saglam yaptırmıs bı sene de basına hıc bısı gelmedı

femoli
28/05/2007, 09:38
beyler 100 adetini 95 ytl ye yapayım aynı kalitede folyoya ayrıca cizime para vermeyelim oklenirse ozzy benimle irtibata geç

Mısafir
28/05/2007, 09:50
FEmoli; Ercan Abiyle bi bağlantıya geçip ayrıntıları al istersen. Folyo malzemesi çok kritik değil sanırım ama yapıştırıcı için özel bir reçine den bahsediyordu. Ortalama zaten o fiyatlara yaptırıyoduk. Fiyat ok'dir yani. Şu andaki sıkıntı sadece aynı kaliteyi tutturabileceğimiz yönündeki sıkıntıları aşmakta. Yapabilirim diyorsan hemen araştırmalara başlayalım. Benden çok fazla sticker isteyen oluyor.

femoli
28/05/2007, 10:28
bana güvenin abi bu malzemenin en kalitelisi oracal bu kalite de yapılacak bu önce ki malzemeyle aynı altındaki yapıştırma malzemesi recineli zaten aynı kalite bana acil haber veririseniz yada ozzyle görüşelim kaç adet isterse çıkarıyım

shoparr_
28/05/2007, 11:53
sticker içinde sponsor bulunabilir ya da siteye reklam verilebilir..Ercan abinin yokoluşuna aklım ermiyor..bir kere bile girmedi mi yahu haber alsak nerden yaptırdı vs..

OzzY
28/05/2007, 12:08
Ercan Abi haziran sonuna kadar yok...

Murat abi sende kaç tane var...
ona göre sayı belirleyip yaptırabiliriz.

Linos
28/05/2007, 12:15
Ercan Abi haziran sonuna kadar yok...

Murat abi sende kaç tane var...
ona göre sayı belirleyip yaptırabiliriz.

3-4 tane kaldı sanırım! Bagajda duruyor, bakmam lazım... ;) 4 tane de turuncu var ama onları dağıtmaya bile gerek yok, herkesin sticker aynı olsun!..

En iyi ihtimalle 200-250 tane yaptırmak lazım...

OzzY
28/05/2007, 13:03
izmirde var bir miktar
100 istanbul 100 ankara uygunmu

memat
28/05/2007, 13:27
abi ben de yaptırabilirim ama yazı karakterleri büyük çıkıyor şahsen benimki öyle

dagored
28/05/2007, 13:29
izmirde var bir miktar
100 istanbul 100 ankara uygunmu

İki şehirde de büyük buluşma yapılacağı için uzunvadede bu sayı yeterli olmayabilir Ozan. Tabi elinizde daha fazlası mevcut ise :D

OzzY
28/05/2007, 14:41
sayı 300e çıktı istanbul ankara ve diğer iller için.

femoli
28/05/2007, 16:09
Arkadaşlar isteyen şehirler buraya yazsın herkese tek tek değilde her şehirden bir kişiye göndereyim o orada dağıtım yapsın istanbul harici olacak istanbul 100 adet gönderiyorum size şimdi isteyen ler adreslerini yazsın :):):)

Dikici
28/05/2007, 16:21
mehmet abi şu 1 temmuz gibi olacak konya buluşmasına 8 9 tane konyaya yetişirimi?

OzzY
28/05/2007, 16:55
yetişir yetişir

femoli
28/05/2007, 17:41
abicim adres vemeniz lazım ve kaç tane istediğinizi yazın

Dikici
28/05/2007, 17:54
abicim adres vemeniz lazım ve kaç tane istediğinizi yazın

tamam abi adres werelimde ücret ne durumda?

Misafır
28/05/2007, 17:55
arkadaşlarım, birşey rica edeceğim.

stickerleri ercan abinin yaptırdığı yere yaptırırsanız iyi olur.
oranınkiler canavar gibi.
stickeri ne kadar oldu cama yapıştıralı hatırlamıyorum ama hala taş gibi.

bir de büyük illere gönderilecek sticker sayısının biraz daha fazla tutulmasını rica edeceğim.
zira bu yaz boyu bayağı buluşma yapılacağa benziyor :D

Misafır
28/05/2007, 17:56
şimdiye kadar ücret alınmadı stickerlerden.
bundan sonra da alınmayacak.

olur mu öyle şey barış.
ne ücreti , aşkolsun ;)

Mısafir
28/05/2007, 18:30
Eldeki Para ile şimdilik 300 yaptırılacak. 100 İstanbul için şimdilik tatminkar bi rakam bence. Zaten buluşmaya gelen araçların çoğunda olacak sticker. Ercan Abi yaptırdığı yerin adresini vermemiş. Hatır gönül işi için yapmış adamlar. Sanırım bu işin ticaretini yapmıyorlar. Yada zahmetli olduundan uğraşmak istemiyorlar. O yüzden Femoli kendisi yaptıracak. Benim önerim ilk partinin kalitesine bakıp sonrakileri öyle bastırmak.

Dikici
28/05/2007, 18:40
abilerim bn femoli(mehmet)abiye özelden msj attım.adresi adeti.başkasına bildirmem gerekiomu?

Misafır
28/05/2007, 18:43
Eldeki Para ile şimdilik 300 yaptırılacak. 100 İstanbul için şimdilik tatminkar bi rakam bence. Zaten buluşmaya gelen araçların çoğunda olacak sticker. Ercan Abi yaptırdığı yerin adresini vermemiş. Hatır gönül işi için yapmış adamlar. Sanırım bu işin ticaretini yapmıyorlar. Yada zahmetli olduundan uğraşmak istemiyorlar. O yüzden Femoli kendisi yaptıracak. Benim önerim ilk partinin kalitesine bakıp sonrakileri öyle bastırmak.

kesinlikle katılıyorum

önce bir deneme yapmalıyız bence de.

femoli
28/05/2007, 19:18
beyler ücret yok sadece adres gönderin yeter birde kaç adet olacağı stickerlear basıldı yarın dağıtım başlıyacak iatanbulu sanamı göndereyim adres verirsen sevinirim

femoli
28/05/2007, 19:23
kesinlikle katılıyorum

önce bir deneme yapmalıyız bence de.
yıldıray abi markası neyse aynısından yaptık oracal marka elinde eski stiker varsa arkasını çevir bak ondan kalıteli yok zaten özel reçineli bantı var kolay kolay bişi olmaz...

Misafır
28/05/2007, 19:27
sen öyle diyorsan tamamdır mehmet.
sorun yok o zaman.

;)

eakbas
29/05/2007, 12:14
arkadaşlar oracal marka folyoların (transparanları hariç) iki kalite seçeneği var.
bunlar 641 ekonomik seri
numarasının bilemediğim yüksek seri denilen kaliteli serisi

dıştan yapıştırma yapılacağı için ercan abinin yaptırdıkları gibi yüksek seri seçilmeli bence

Mısafir
29/05/2007, 12:33
Sanıırm basıldı bile.

batuhan
29/05/2007, 13:20
gokhan ben bulusmada alırım senden yada geldiğinde bir ahber verirsin uğrarım bu sefer bulacağım ama :)

femoli
29/05/2007, 13:34
stickerlar basıldı ercan abinin aynı marka yapıldı 641 serisi yaw bunların kalitesi güzel daha fazla iyi kötü muhabbeti olmasın ya iyi olmasa yaptırmam zaten geçelim artık bunu ..

eril bursa 15 adet gönderildi

mehmet özsu konya 15 adet gönderildi

cihan culha adana 20 adet gönderildi

İstanbul 100 adet gönderildi
isteyen arkadaşlar özelden ulaşsınlar

Mısafir
29/05/2007, 13:37
ee Gökhan Yaşdal 100 adet gönderildi nerde? :) Eline sağlık Mehmet.

femoli
29/05/2007, 13:38
hehehe yarın gönderecem kardeş önce ufaklıkları bir hallediyimde dedim ok

Ziyaretçi047
29/05/2007, 15:43
femolicim teşekkür ettim. izmirden yollayan arakdaşıma da öyle.

OzzY
29/05/2007, 16:50
arkadaşlar oracal marka folyoların (transparanları hariç) iki kalite seçeneği var.
bunlar 641 ekonomik seri
numarasının bilemediğim yüksek seri denilen kaliteli serisi

dıştan yapıştırma yapılacağı için ercan abinin yaptırdıkları gibi yüksek seri seçilmeli bence
ŞİMDİ BAKTIM ERCAN ABİNİNKİDE 641 EKONOMİK

ms06
30/05/2007, 23:48
ankaradan kimden alabiliriz şimdiden teşekkürler

OzzY
31/05/2007, 00:11
Femoli.

MEHMET
31/05/2007, 19:56
selam stıkırlar elıme ulastı arkadaslara cok tesekkur edıyorum... konya bolgesı artık stıkırlandı hehe........

SteinGP
01/06/2007, 00:29
izmir bölgesinde şimdilik ihityaç yok arkadaşlar bilginize..elimizde mevcut sticker ve tişört..

spike
01/06/2007, 10:12
ya bende bilgisayarıma yapıştırmak için istiyom bi tane :D

Mısafir
01/06/2007, 11:04
dygu buluşmada veriim hemen :)

spike
01/06/2007, 12:24
eyw saol araba yok bizde bilgisayara takalım:D

Misafir2
01/06/2007, 13:40
arkadaşlar 25-30 tane falan kım yollaya bılır bana bıuldığım kadarıyla femolı olgılenıyordu galıba değilmi??
femolı öözelden sana pm atayım kardeş bana yollarmısın sana zahmet