PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Önerileriniz benim için önemli... Hangisinden alayım

aygungokhan
21/08/2011, 10:57
Uzundur verebileceğim fiyata kadar gp bakıyorum. bir türlü bulamadım yada karar veremedim.

Multijet dynamic bakıyorum km düşük olanların fiyatları 23.000 lerde o fiyatı ben veremiyorum. Multijet almak istersem ancak active'e gücüm yetiyor. dynamic almak istersem konfor acısından fire'a gücüm yetiyor. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz. Yada gözümü kapatıp birine gircem + sını - sini görmeyip bincem araca.

Birkan61
21/08/2011, 13:51
Dynamic alsanız bile aldığınız benzinli olacağından dolayı konforu içiniz acıya acıya yaşayacaksınız.

Dizel almanız bence daha iyi..

He ama dersenizki Fire Dynamic alırım birde LPG bağlarım, o zaman sıkıntı yok :)

aygungokhan
21/08/2011, 15:06
Bir tane buldum sağolsun Mehmet'de (Femoli idi sanırım kullanıdı adı) yardımcı oldu.

1.4 Fire dynamic
2007
68.000
Atiker Lpg
Şeytan kırmızısı

Kaza kaydı vs sıkıntıları yok. bi kaç yerde lokal boya var o kadar. Daha expertiz raporu almadım ama bi sıkntı olmazsa talip olcam o araca. Bakalım hayırlısı daha belli değil.

Birkan61
21/08/2011, 15:08
Fiyatta anlaşırsanız güzel araç, şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman :)

ZAK1980
21/08/2011, 15:32
Gökhan kardesım zor ısler bunlar karar vermek omrunu bıtırıyor insanın bugun iftar yemegı var bılıyorsun musaıt ısen katıl derım Mehmet ,Muslum abiler orada ve Gurur dedede bu ınsanlar ıle fıkır alısverısınde bulunderım Femolı ıle Muslum abı bu ısın ustası olmuslar hatta bızım araclarıda ıncele derım bızzat bırebır gorus alıp aracları gormen kanımca kafandakı tereddutun gıderılmesınde yardımcı olacaktır

cute.poison
21/08/2011, 15:33
Bir tane buldum sağolsun Mehmet'de (Femoli idi sanırım kullanıdı adı) yardımcı oldu.

1.4 Fire dynamic
2007
68.000
Atiker Lpg
Şeytan kırmızısı

Kaza kaydı vs sıkıntıları yok. bi kaç yerde lokal boya var o kadar. Daha expertiz raporu almadım ama bi sıkntı olmazsa talip olcam o araca. Bakalım hayırlısı daha belli değil.

Fiyat nedir acaba???

tayfux
21/08/2011, 19:44
dynamic benzinli bineceğine dizel active bin bence senede 10 bin km yaparım en az diyorsan..yok o kadar yapmam diyorsan hiç düşünme fire dynamic al geç yada starjet..

aygungokhan
21/08/2011, 23:30
dynamic benzinli bineceğine dizel active bin bence senede 10 bin km yaparım en az diyorsan..yok o kadar yapmam diyorsan hiç düşünme fire dynamic al geç yada starjet..

Şu anki aracımla 15.000 yapmışım zaten bunun 3 500 ü uzun yol. Verebileceğin fiyata göre uygun araç bulmak çok zor, en azından benim için öyle. Ya elindekinin ederine razı olacaksın yada gönlünün razı olacağı olana kadar bekleyeceksin ama insanoğlu işte o bazen zor oluyor. Hele bayram yaklaşırken ve fiyat farkını tamamlamak için 2-3 ay beklemek gerekirken. Bende verebileceğim fiyatın ederine razı olacağım bu seferlik sanırım.

Gökhan kardesım zor ısler bunlar karar vermek omrunu bıtırıyor insanın bugun iftar yemegı var bılıyorsun musaıt ısen katıl derım Mehmet ,Muslum abiler orada ve Gurur dedede bu ınsanlar ıle fıkır alısverısınde bulunderım Femolı ıle Muslum abı bu ısın ustası olmuslar hatta bızım araclarıda ıncele derım bızzat bırebır gorus alıp aracları gormen kanımca kafandakı tereddutun gıderılmesınde yardımcı olacaktır

Kardeşim çok teşekkür ederim samimiyetin için. Evet yemeği biliyordum Mehmet yardımcı oldu telefonda görüştüm onunla. Tavsiyeleri iyi oldu benim için. Multijet active e girmemi önermedi cok fazla yol yapmadığım için. Gerçekten kararı çok zor ömür gidiyor karar verirken. Artık hayırlısı olsun diyorum ne diyim. Alayım bi tane temiz varsın hızıda olmasın konumundayım.

19.250 kardeş.

İlginize çok teşekkür ederim. Çok sağolun.

asil
22/08/2011, 00:12
yolda olmak istiyosan Jet al bir multijet. espiri bi yana hemen satılsın 2 ci eli diyosan multijet.türkiyede dizel çılgınlığı var bu sene.Tercihini dizelden yana kullunmanda fayda var...

aygungokhan
22/08/2011, 18:23
Arabayla evlenecek değilim ya asil kardeş elbet satışıda olur. 2 hafta olmazsa 4 hafta olur artık ne yapalım. her topalın bir kör alıcısı olur. o gün gelir bugün multijetten mecburi dönüş yaptıgım gibi dönüş yapan birine denk gelirim elbet.